Par mums

Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd (New Sunlight Building Material Co Limited) ir pirmais uzņēmums, kas specializējas pētniecībā, projektēšanā, ražošanā un eksportē akmens pārklāts metāla jumta dakstiņi Ķīnā. Tas aizņēma vadību, lai iegūtu ISO9001 un ISO14001 sertifikātus. Pašlaik tā ir dibināta divas ražošanas bāzes, kas atrodas gan Dalian pilsētā, gan Guangzhou Foshan pilsētā ar gada ražošanas jaudu 2,000,000 kvadrātmetru.

Mūsu produkti, akmens pārklājumu metāla jumta flīzes, ir bijuši populāri vietējā un ārvalstu tirgū gadiem. Tos plaši izmanto Ķīnā, ASV, Japānā, Kanādā, Jamaikā, Dominikānas Republikā, visā Karību jūras reģionā, Nigērijā un daudzās citās Vidusāzijas valstīs un reģionos, piemēram, Šrilankā, Turkmenistānā un citur.

Mūsu kompānija nodarbojas ar pētniecību, projektēšanu un ražošanu augstas kvalitātes akmens pārklājumu tērauda jumta flīzes, kas ir skaisti izstrādāti, ar lielisku materiālu un augstas kvalitātes. Jauna Sunlight jumta seguma sistēma nodrošinās drošu, izturīgu, videi draudzīgu jumta risinājumu vietējiem un ārvalstu klientiem.

Jaunās Sunlight Flīžu ražotnes ražošanas līnija

stone coated steel roof tiles factory .jpg

Dušas jumts no New Sunlight dakstiņu fabrikas

stone coated metal roof tile .JPG


Dalianas jaunā saules gaismas celtniecības materiālu co. Ltd sertifikāts

ISO9001 Certificate.jpg

ISO14001 Certificate.jpg

Jumta seguma jostas un akmens pārklājuma jumta seguma loksne ir ļoti populāra un karstā pārdošana Nigērijā, Kenijā, Ganā, Ugandā, Karību jūrā, piemēram, Jamaikā, Dominikānas Republikā un Ziemeļamerikas tirgū, piemēram, Kanādā, Amerikā un daudzās citās Vidusāzijas valstīs un reģionos, piemēram Šrilanka, Turkmenistāna un tā tālāk

Mūsu krāsu jumta dakstiņu uzstādīšana ir ļoti vienkārša un vienkārša.

Mūsu metāla jumta flīzes tiek uzstādītas ar naglu koka vai tērauda lentē. Tāpēc mūsu jumta dakstiņi ir ļoti spēcīgi.


gallery-Stone coated roof tiles _3.jpg

gallery -Classic roof tiles .jpg

gallery_shake roof tile .jpg

gallery-Tudor-1.jpg

New-Royal-2-.jpg

Shingle black mix white .jpg

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu akmeņiem pārklātu metāla jumta segumu, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums jebkurā laikā.

mans e-pasts: eva@newsunlight.net

Mobilais tālrunis un Whatsapp: + 86-15814369834