Tērauda jumta pārklājuma ar akmeņiem priekšrocība

- Jan 16, 2018-

Priekšrocība akmens pārklājumu tērauda jumta

Tērauda jumts nodrošina papildu aizsardzību pret tādiem elementiem kā vējš un krusa, un lielākā daļa ar akmeņiem pārklātu tērauda jumtu spēj izturēt liesmu un ugunsgrēku. Regulārs asfalta jumts nespēs celties viesuļvētru vējiem; daudzi tērauda jumti var. Tērauds arī nezaudē sauli no UV stariem, un krāsa nav iztukšota. Tas var pat samazināt rēķinus par enerģiju, jo tas spēj faktiski atspoguļot UV starus. Tērauda jumti ir arī izturīgi pret koroziju un var atturēt no kroku bojājumiem.

Akmens pārklājumu tērauda jumtu tika izstrādāta vairāk nekā 50 gadus atpakaļ Jaunzēlandē. To parasti uzstāda uz koka sloksnēm, ko sauc par līstēm, bet, tā kā akmens tērauda jumta seguma tendence pārcēlās uz Amerikas Savienotajām Valstīm, tika pārveidota lentu nepieciešamība, lai to izmantotu virs esošajiem asfalta vai koka šķembu jumtiem. Izvēloties novietot jumtu vai nu ar līstēm, vai bez tā, tas ir atkarīgs no dizaina veida un atrašanās vietas vai no klimata.

Tas nodrošina izcilu vēja pretestību un ir īpaši noderīgi apgabalos, kuros ir liela viesuļvētras sezona, piemēram, Florida. Šajā gadījumā būtu ieteicams izmantot tērauda jumtu segumu, kas neļauj izmantot lentu, tādējādi nodrošinot labāku izturību pret spēcīgiem vējiem. Putnu jumti darbojas labāk apgabalos, kur krusa var būt problēma, un jomas, kurās jumti ir stāvi, jo līstes padara vieglāku uzstādīšanu. Neapšaubāmi ir vieglāk uzstādīt ar akmeni pārklātu tērauda jumtu bez līstēm, jo ​​tā ir izturīga pret vēju. Tērauda jumta konstrukcijas, kas nav paredzētas bez tērauda, ​​nerada pārmērīgu koka karkasa, lai padarītu jumtu efektīvāku. Lai gan ir neliels energoefektivitātes pieaugums ar lāpstiņām, nepietiek, lai kompensētu labvēlīgu laika apstākļu izturību pret liektu jumtu segumu. Tomēr, ja jumts tiek novietots virs esoša koka šindeļa vai ja mājā nav mansarda, ir nepieciešams uzstādīt lentu kadru.

Abas metodes atbilst visiem Ziemeļamerikas būvnormatīviem un Kalifornijas sadaļas -24 Enerģijas kodiem, nodrošinot videi draudzīgāku struktūru.

stone coated steel roofing .jpg

stone coated roof tiles .jpg


Pāri:akmens pārklājuma tērauda jumta dakstiņi -Maldivu ūdens māja Nākamo:ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts - viens no jaunā jumta seguma tirgus potenciālajiem