Ķīnas Nacionālā ūdensizturīgo celtņu asociācija devās uz Vāciju, lai piedalītos Eiropas jumtu izstādē

- Jan 03, 2018-

Ķīnas Nacionālā ūdensizturīgo celtņu asociācija devās uz Vāciju, lai piedalītos

Ķīnas Nacionālā ūdensizturīgo celtņu asociācija devās uz Vāciju, lai piedalītos Eiropas jumtu izstādē

Kopsavilkums: Ja Vācijas biedrības uzaicinājums par jumta projektu, 31.janvāris, Ķīnas Nacionālās ūdensizturīgo celtņu asociācijas ģenerālsekretārs Miao Yan kungs piedalījās Vācijas koka konstrukcijas un jumtu būvniecības izstādē (ROOF TIMBER International). Ieviesta pasaules nozīmīgākajās Vācijā veikto jumtu segumu un hidroizolācijas uzņēmumu asociācijās, koka konstrukcija un jumtu būvniecības izstāde, Ķīnas hidroizolācijas industrija, piesaista vairāk uzņēmumu, lai koncentrētos uz Ķīnu.

Ja Vācijas biedrības uzaicinājums par jumta projektu, 31. janvārī, Ķīnas Nacionālās ūdensizturīgo celtņu asociācijas ģenerālsekretārs Miao Yan kungs piedalījās Vācijas koka konstrukcijas un jumtu būvniecības izstādē (ROOF TIMBER International).

Izstāde notika Štutgartē, Vācijā, četru dienu izstāžu laukumā no 70 000 kvadrātmetriem līdz 600 eksponentiem, izstāde aptver slīpa jumtu, plakanu jumtu tehnoloģiju, saules enerģijas tehnoloģijas, akmeņainu metāla jumtu segumu , ūdens sistēmu, celtniecību darbarīki, celtniecības apģērbi, celtniecības drošības aprīkojums utt.

Ieviesta pasaules lielākajās akmens metāla jumtu un hidroizolācijas biznesa asociācijās Vācijā, koka konstrukcija un jumtu būvniecības izstāde, Ķīnas hidroizolācijas industrija, piesaista vairāk uzņēmumu, lai koncentrētos uz Ķīnu. Kopumā 35 uzņēmumi izteica cerību, ka Ķīnas valsts ūdensizturīgo celtņu asociācija un starptautiskā jumtu un ēku hidroizolācijas tehnoloģiju izstādes platforma ar Ķīnas hidroizolācijas uzņēmumiem un aģentiem vēlas vairāk Ķīnas tirgus un starptautiskās jumtu un ēku hidroizolācijas tehnoloģiju izstāžu informācijas. sazināties un paplašināt sadarbību.

Izstādes laikā Miao Yan ģenerālsekretārs vadīja personālu, lai personīgi apmeklētu nozīmīgākos izstādes dalībniekus, tajā skaitā 38 izstādes dalībnieki izteica lielu interesi par starptautisko jumtu un ēku hidroizolācijas tehnoloģiju izstādi, apmainījās vizītkartes ar asociāciju un cerēja izveidot ilgtermiņa Asociācijas sadarbības attiecības.

Ar šo izstādi, jaunu tehnoloģiju asociācija, saprot starptautisko jumtu segumu un padziļina starptautiskās apmaiņas un atalgojumu.

ko rediģē porcelāna akmens pārklājuma tērauda jumta segums

stone coated metal roof tile .JPG


E-pasts: eva@newsunlight.net

Tālr .: + 86-757-63228326

Mobilais tālrunis & WhatsApp: + 86-15814369834

Skype: eva@newsunlight.net


Pāri:Akmens pārklājumu tērauda jumta materiālu priekšrocība Nākamo:AKMEŅU APGABALS STIPRINĀTĀJS RŪPNĪCA Celtniecības metodes un pasākumi / piesardzības pasākumi