Trūkumi no akmens pārklātas tērauda jumta

- Jan 16, 2018-

Trūkumi no akmens pārklātas tērauda jumta

Ir daži trūkumi akmens pārklājumu tērauda jumta segumu. Sākotnējās izmaksas ir vairāk nekā parasti asfalta jumta segumi. Izmantotie dabiskie akmeņi var radīt krāsu pretrunas. Paneļi pārklājas un nav savstarpēji savienoti, kas var radīt problēmas, ja nokļūst sniega, lietus vai vēja. Šāda veida jumta segumi izmanto pakļauti aizdari, kas var rūsēt laikā, jo ūdens iedarbība vai slazds mitrums iekšā. Lentu tipa sistēmas ir pakļautas mitrumam un kondensācijai, kas var pūtīties laikā. Akmens pārklāta jostas roze ir nedaudz jauna; ne katrs jumta uzstādītājs var zināt, kā pareizi tos instalēt.

Apakšējā līnija ir tā, ka, lai gan ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts ir diezgan jauns, ieguvumi lielākoties pārsniedz trūkumus. Lai gan finanses un budžets tiek ņemti vērā ar tērauda jumtu segumu, tā ir labāka izvēle būvniekiem, kuriem ir papildu nauda, ​​lai uzstādītu šāda veida jumtu segumu. Tērauda jumta segums, kas pārklāts ar akmeņiem, izturēs laiku un tālu pārsniegs asfalta šindeļus vai lētākas jumta konstrukcijas. Ja mājā vai ēkā tiek uzstādīts jumts, ir spēcīga tālākpārdošanas vērtība, tad tas var būt labs risinājums. Šī ir viena no ilgākajām ilgstošākajām, izturīgākajām jumta seguma sistēmām mūsdienu tirgū.

Tā kā tā ir noturīga pret atmosfēras iedarbību, elementi un gandrīz neeksistējošas uzturēšanas izmaksas, ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts ir optimāla izvēle gandrīz jebkurai ēkai, kas nodrošina, ka pasažieri plāno palikt savās mājās ilgu laiku. Tie, kas plāno pārdot savas mājas tuvākajā nākotnē, var nevēlēties ieguldīt šāda veida jumta segumā tikai tāpēc, ka viņi neapmeklēs savu ieguldījumu atdevi vai atlīdzinās jumta izmaksas, kad māja tiek pārdota.

Jamaica  stone coated roof tiles .jpg

WOOD SHAKE  stone coated metal roof sheet -.jpg

Pāri:materiāls no akmens pārklāta tērauda jumta dakstiņi Nākamo:ar akmeņiem pārklāts tērauda jumta aprīkojums