Izturīgs un uzcelta pēdējās akmens pārklājumu jumta flīzes

- Jan 29, 2018-

Izturīgs un uzcelta pēdējās akmens pārklājumu jumta flīzes

Atšķirībā no citiem jumta seguma materiāliem, akmens – pārklājumu tērauda jumta piedāvā izcilu izturību: tas izjauktu, cirtot, sadalīt, kreka, velku, un absorbēt ūdeni. Jumta paneļiem, bloķēšanas noformējums padara izturīgas pret to smago lietus, iesaldēt/atkusnis cikli, sniega un vēja augšupeja.

Akmens pārklājumu tērauda jumta sistēma ir sekmīgi pārbaudīts pret vēja ātrumu vairāk nekā 120 km/h un 8,8 collas, lietus stundā. Akmens pārklājumu tērauda jumta izturības paliks konsekventu virsstundas, kas piedāvā izcilu aizsardzību daudzos gadu desmitos.

Droša un droša aizsardzība pret dabas katastrofu akmens pārklājumu jumta dakstiņi

Akmens – pārklājumu tērauda jumtu ir paredzēts, lai aizsargātu jūsu mājās pat šajā laikā lielas katastrofas, piemēramkrusa, uguns un zemestrīces. Jo jumts ir izgatavoti no tērauda, ir ugunsdrošas un nevar izfiltrēt ugunī.

Turklāt, jumta bloķējošu aizdares sistēma novērš paneļus no celšanas un ļaujot oglēm, lai aizdedzinātu jumta klāja putu.

Kā izturībai pret krusu, neatkarīgo pārbaužu pierādīt, ka akmens – pārklājumu tērauda jumtu var izturēt modelētiem hailstones tikpat lieliem 3 collu diametrā.

Salīdzinoši,citi jumta seguma materiāliemtas tika testēts saskaņā ar tādiem pašiem nosacījumiem kā vieglā betona, betona flīžu, māla flīzēm, sastāvu asfalta jumtu, un vidējā ciedra satricina cietušas lielu kaitējumu.

Tērauda ir slavena ar savu spēku un spēju izturēt zemestrīces. Akmens pārklājumu tērauda jumta paneļi jumtu pievienot strukturālo izturību. Turklāt, jumta vieglo svaru samazina draudus sabrukumu, ļoti ticams, zemestrīces laikā.

Pētījumu par jumtiem pēc atklāta 1994 Irvine, California zemestrīcestikai nelieli bojājumitikai divi no piecpadsmit mājās, kas bija akmens pārklājumu tērauda jumti. No otras puses, vairāk nekā puse no betona un māla flīzēm jumtiem konstatēja, ka ir cietuši nopietnu kaitējumu.

stone coated steel roof  .jpg

Shingle Roof tiles  .jpg

Shake XD stone coated roof tiles .jpg

Wood shake blue mixed color .jpg

Pāri:Videi draudzīgas un efektīvas enerģijas akmens pārklājumu jumta dakstiņi Nākamo:akmens pārklājuma tērauda jumta dakstiņi -Maldivu ūdens māja