Videi draudzīgas un efektīvas enerģijas akmens pārklājumu jumta dakstiņi

- Jan 29, 2018-

Viegls un viegli uzstādīt akmens pārklājumu jumta dakstiņi

Akmens-pārklātas tērauda jumts ir neticami viegls, sver mazāk kā 1,5 mārciņas par kvadrātpēda, tā kā alternatīvu jumta seguma izstrādājumiem var nosvērt cik vien 10 mārciņas par kvadrātpēda. Viegla nozīmē, ka jūs varat instalēt akmens pārklāta metāla jumts pār lielāko daļu esošo jumtiem, samazinot izmaksas, laiku un pūles, kas saistīts ar netīrs noplēšamo un iznīcināšanu veco jumtu.

Turklāt salīdzinoši nelielais svars akmens pārklājumu tērauda jumtu samazgas palīdzību atvieglotu strukturālo slogs jūsu mājās. Biezākām lielākajā daļā citu jumta sistēmas liek lielāku uzsvaru uz jumta izstrādē un bandāžas. Tas veicina strīdu un noved pie plaisas sienās un griestos, kas savukārt prasa dārgus apkopi un remontu. Jums nevajadzēs nodarboties ar kādu no šiem jautājumiem, tiklīdz jūs instalējat akmens – pārklājumu tērauda jumtu.

Videi draudzīgu un energoefektīvu

Ja jums ir videi – apzinās homeowner, jums patiks akmens – pārklājumu – tērauda jumtu. Tērauda ir viens no dažiem patiesi zaļa būvmateriālu tirgū, jo tas ir 100 % pārstrādājams.

Tērauda jumta sistēmas var pārstrādāt neskaitāmas reizes bez degradāciju. Turklāt, jo jūs varat instalēt akmens pārklājumu tērauda jumtu pār esošo jumtu, jums nav pievienojot vairāk būvniecības atkritumu mūsu pārāk jūga poligonos.

Augstu tālākpārdošanas vērtība

Gadījumā, ja jūs kādreiz izvēlēties pārdot savas mājas, kam akmens – pārklājumu tērauda jumts būs ne tikai palielina tālākpārdošanas vērtību jūsu mājās, tas būs ļoti pievilcīgs potenciālajiem pircējiem. Jumti ir viens no galvenajiem pieturās punktiem, kas var veikt vai bremzēt mājas pārdošana; akmens pārklājumu tērauda jumta elegantais izskats, izturību un ilgmūžību, var būt ļoti izdevīga, palīdzot jums zīmogs darījumu.

stone  coated roof tiles  .jpgPāri:nē Nākamo:Izturīgs un uzcelta pēdējās akmens pārklājumu jumta flīzes