Akmens metāla jumta seguma prakse!

- Dec 08, 2017-

Divas vadlīnijas akmens pārklājumu metāla jumtu labākajai praksei!

Galvalume? un ZINCALUME?

----------------------------- Divas vadlīnijas akmens pārklājumu metāla jumtu labākajai praksei !

Visplašāk izmantotais tērauda pretkorozijas pārklājums ir metāla (cinka) pārklājums ar cinku, pamata materiāls akmens pārklājuma metāla jumta seguma sistēmai.

Viens no tiem bija veiksmīga karstās cinkošanas produktu ražošana, kas ir 55% alumīnija un cinka sakausējumu pārklāta tērauda. Visā pasaulē produktam ir dažādi nosaukumi: Galvalume (tā ir BIEC International, Inc. reģistrēta preču zīme un daži uzņēmuma produktu ražošanas licence un preču zīme Dofasco Kanādā). Z-NAL (Steelscape reģistrēta preču zīme), ZINCALUME (BHP Steel ir reģistrēta preču zīme) (JLA Pty Ltd.), ZINTRO-ALUMTM (preču zīme - Industrias Monterrey SA), GALVALTM (Galvak, SA uzņēmumu vadītāji, Vācija R). Pēc tās izveidošanas 1972. gadā tas ir ļoti populārs tirgū, jo īpaši metāla jumtu konstrukciju aspektos. Globālā kumulatīvā ražošana šobrīd pārsniedz 70 miljonus tonnu, un šobrīd tā ir gandrīz 700 miljonu tonnu. 55% Al-Zn alumīnija (55% Al-Zn) alumīnija pārklājums par 55%, 43,5% cinks un 1,5% silīcijs. Tērauds ir 55% Al-Zn pārklājums ir izrādījies lielisks ilgmūžīgo jumta plākšņu izstrādājums, īpaši rūpniecisko ēku zemu slīpumu jumtiem. Tā ir plaši izmantota pieeja, lai pārklātas plāksnes tiek pakļautas atmosfērā. Produkts tiek izmantots arī kā dekoratīvu krāsu pārklājuma substrātu dziļums, tādēļ šādai lietošanai nesen parādījās spēcīga augšanas tendence.

Izmantojot zemas slīpuma jumtu industriālo ēku, 55% alumīnija-cinka pārklājumu loksnes ar lielisku veiktspēju parasti ir 30 gadus, dažos gadījumos vairāk nekā 35 gadus un joprojām darbojas.

Šajā rakstā 55% alumīnija-cinka pārklājumu loksnes izturīga izturība pret koroziju. Plašāka informācija par produktu var būt www.galvalume.com vaicājums.

Atcerieties, ka 55% alumīnija-cinka pārklājums ir 55% precīzs alumīnija, 43,5% cinka un 1,5% silīcija saturs. Kaut arī cinka un alumīnija sakausējumu korozija galvenokārt ir saistīta ar, bet arī aptuveni 1,5% no silīcija arī bija būtiska nozīme. Silīcija loma sagatavošanas procesā ir kontrolēt gāzveida intermetālisko savienojumu pieaugošo izaugsmi. (Šī dokumenta 2.4. Iedaļā ir līdzīga diskusija, bet karstās cinkošanas gadījumā ir jāveido plāni trausli intermetāliskie savienojumi)

Augstas temperatūras veiktspēja

Tā kā Al-Zn alumīnija saturs Al-Al ir 55%, tas ir ļoti augsts, plāna virsma, kas spēj izturēt 600 ° F [315 ° C], augstā temperatūra nemainīs krāsu, un līdz 1250 ° F [675 ° C] temperatūra atkal oksidēs , un deformācija.

Kopsavilkums

Al-Zn sakausējuma pārklājuma Al-Zn saturs 55% atkarībā no vides ir izrādījies parasts 2-4 reizes cinkota pārklājuma materiāls. Labs materiāls augstas kvalitātes metāla jumta seguma sistēmai.

material of roof tiles .jpg


ar http://www.newsunlightrooftile.com/Pāri:korporācijas kultūra NEW SUNLIGHT akmens pārklājumu jumta co., ltd Nākamo:celtniecības materiāli jumta dakstiņi