STOne pārklāta metāla ROOF (Guangzhou) Starptautiskā Celtniecība un Apdares Fair

- Dec 27, 2017-

STOne pārklāta metāla ROOF & (Guangzhou) Starptautiskā Celtniecība un Apdares Fair

Guangzhou Celtniecības materiālu izstādes pilots četrpadsmit satur ievērojamu ārkārtas spēku apvienoja top zīmoli, lai radītu panākumus .

JAUNA SUNLIGHT AKMEŅU APGABALA STEEL ROOF zīmols un tiekas 14. Ķīnas (Guangzhou) Starptautiskās Building & Decoration Fair

14. Ķīna (Guangzhou) Starptautiskā Celtniecības un Apdares Fair (Guangzhou Fair) notiks 2012. gada 8. un 11. jūlijā Guangzhou? Ķīnas Importa un eksporta gadatirgus atklāja aizkaru. Tā kā Āzijas lielākā celtniecības materiālu izstāde, Ķīna (Guangzhou) Starptautiskā ēka un apdare godprātīgā loču nozare 14, turpina meklēt izcilu izrāvienu. Izstādes izstāžu zona turpinās paplašināt 320 000 kvadrātmetrus, ir visaugstākais jebkad reģistrēts!

Guangzhou Festivāla "profesionālā" zinātniskā ekspozīcija, ekspozīcijas koncepcija turpināsies, tiks sadalīta piecās apakšizplatībās un 9 izstādēs, dažādās izstādēs neatkarīgi viens no otras atbalss, visaptveroša prezentācija par mūsdienu būvmateriālu apdares industrijas tendencēm, biznesa tendencēm un profesionālas auditorijas, lai izveidotu integrācijas komercijas platformu. Papildus lielai rūpniecības un plašsaziņas līdzekļu uzmanībai Ķīnā (Guangzhou) Starptautiskā ģērbtuvju izstāde Ķīnā (Guangzhou) Starptautiskās durvis un logi Izstāžu paviljons turpina vadīt nozares vilnis, izstāde sekos tirgus tendencēm "lielās mājas" pirmo reizi tika ieviesta integrēta mājas izstāde, iepazīstināja auditoriju sistēmas režīmā parādīt uzlabotas atjaunotas un pilnībā atspoguļo visvairāk nozares Guangzhou Fair izstāde priekšu un profesionālu.

Saskaņā ar jaunākajiem datiem liecina, ka pat no atvēršanas sešus mēnešus, bet nozares reakcija uz pašreizējo Celtniecības izstādi ir atdzīvota, lielākā daļa zelta izstāžu kabīņu ir pārdoti, tautas izstādi ir grūti atrast. Paredzams, ka dalībnieku izstādes dalībnieki sasniegs 2400, vairāk nekā 120 000 skatītāju iepazīsies ar šo notikumu nozares pārstāvjiem.
rediģēja porcelāna akmens pārklāts metāla jumta segums

catalogue of stone coated metal roof tiles .jpg

accessories roof tiles  .jpg

accessories roof tiles  .jpgPāri:ar akmeņiem pārklāts tērauda jumta aprīkojums Nākamo:newsunlight metāla jumta segumi ražo attīstību