STONE COATED Metāla jumtu noplūde Celtniecības tehnoloģiju cēloņi

- Dec 18, 2017-

STONE COATED Metāla jumtu noplūde Celtniecības tehnoloģiju cēloņi

STONE COATED Metāla jumtu noplūde Celtniecības tehnoloģiju cēloņi

Tērauda konstrukciju sistēmas pārskats:
Tērauda konstrukciju sistēma, pateicoties tās konstrukcijas laikam, ir īss, rūpnieciski saliekts augsts arhitektūras un dizaina līmenis, kas ir elastīgs un veicina vides aizsardzību visā celtniecības procesā utt., Tiek plaši izmantots dažādu veidu ēkās. 8% gada pieauguma temps, būvniecības platība apmēram 2001.gadā, vairāk nekā 20 miljoni kvadrātmetru, ēku struktūra pakāpeniski gājusi dziļāk lielās rūpnīcās, noliktavās, lielveikalos, biroju ēkās un viesnīcās un sporta stadijās un citās jomās, un vieglā tērauda konstrukciju reģionālā attīstība no punkta, līnijas līdz virsmai; no ekonomiski attīstītajām piekrastes zonām, kas atrodas rietumos; no lielām pilsētām, vidēja lieluma pilsētām uz pilsētām visās ļoti straujās attīstības tendencēs. Tajā pašā laikā, salīdzinot ar attīstītajām valstīm, Rietumu un Japānas tērauda konstrukciju apbūve veidoja 40% no kopējā (platība), bet Ķīna veidoja tikai 0,5% (platība), mēs varam redzēt, Ķīnas būvniecības tērauds joprojām ir tā Zīdaiņa vecums, it īpaši mazstāvu vieglo tēraudu veids dzīvojamo māju būvniecībā, joprojām ir tā pirmsākumi, ļoti plašs attīstības punkts.

Sec ond, krāsa tērauda plāksne presēts akmens pārklāts metāla jumts noplūde bieži:
Pēc tirgus izpētes Ķīnas visvairāk tērauda krāsu plāksnes, kas balstās uz jumtiem, noplūstot smagāk, pārsteidzošākajos dienvidu apgabalos un pat dažos tērauda ražotājus - savas rūpnīcas, birojus, kas bieži sastopas ar noplūdes fenomenu, ūdens noplūdi galvenokārt spiedienā plāksne pārklājas, ar jumta apgaismojumu, notekcaurules, tērauda un cementa sienu, lai savienotu citas detaļas.

Treškārt, akmens pārklājumu tērauda jumta noplūdes Cēloņi:
1, sakarā ar noplūdi, ko izraisa slēptās materiāla īpašības:
(1) tā metāla plāksnes siltuma vadītspējas koeficients, kad ārējās temperatūras apstākļos, kad rodas būtiskas izmaiņas, vides temperatūras izmaiņu dēļ temperatūras izmaiņas deformācijas dēļ, ko izraisa krāsu plākšņu kontrakcija, ir lielāks pārvietojums saskarnē, kas lielākajā daļā no saskarnes plāksnes viegli radīt noplūdes riskus.
(2), tērauda konstrukciju sistēma, pateicoties temperatūras izmaiņām pašā konstrukcijā, vēja slodzei, sniega slodzei un citiem ārējiem spēkiem, kas ir pakļauti elastīgai deformācijai, kā rezultātā rodas locītavu pārvietošana, ko rada ūdens noplūdes problēmas.
(3), īpašas detaļas, dažādu savienojošo materiālu izmantošana, piemēram, parapeta un grāvja plākšņu savienojumi caur sistēmu ar citām jumta luktura daļām sakarā ar stresa izmaiņām nav sinhronizētas, kā rezultātā rodas ūdens noplūdes problēmas .
2, korpusa vai plākšņu konstrukcijas konstrukcijas defekti, ko izraisa noplūdes risks:
(1) sīvajā tirgus konkurencē būvniecības puse uzņemas uzdevumu un - samazinās garšas izmaksas, lai ietaupītu izejvielas, strukturālo dizainu, samazinātu mājokļu slīpumu un pat nedaudz mazāk par 1/20 , viegli ražot produkta ūdeni, izraisot mājokļu noplūdi.
(2) sakarā ar izmaksu faktoriem, kurus pašlaik izmanto vieglās tērauda mājās, vilces spiediens, viļņu augstums lielākajā daļā apakšējās plāksnes (faktiskā platība) un mazāks ūdens pārklāšanās platums, kad mājā viegli izplūst plākšņu veida pārklājums , kas izraisa noplūdi.
3, strukturālā projekta ģeogrāfiskās īpatnības pilnībā neuzskata ūdens defektus:
Piedāvājam mūsu vieglā tērauda konstrukcijas dizainā, neņem vērā reģionu atšķirības klimata un ūdens izmantošanas dažādos pasākumos, piemēram, lietainā sezona dienvidos no ūdens vides pasākumiem, piekrastes vidē taifūna sezonas un Ziemeļaustrumu hidroizolācijas hidroizolācijas, kad sniega kauso, ir savas strukturālās īpašības, izmanto reģionā ūdensizturīgus materiālus.

Ceturtkārt, ar pašreizējo akmens caated tērauda lokšņu metāla jumta manufactu rers izvēlētā projekta ūdensnecaurlaidīgs materiāls un funkcijas:
1, neliels skaits tehnoloģiski attīstītu uzņēmumu. Butila gumijas blīvējuma līmlentes izmantošana ar lieliskiem rezultātiem. Nopietnas parādības rodas reti.
2, daži uzņēmumi ir pieņēmuši blīvēšanas sloksnes (pazīstams arī kā māls) vai stirola-butadiēna gumijas blīvējuma līmlenti. Materiālā dzīve ir īsa, viegli novecojoša. Par dzīves ciklu ", ļoti novecojoša noplūde.
3, lielākā daļa vietējo uzņēmumu, izmantojot silikona gumijas. Materiāla nostiprinātais līme stiprums ir zems. Slikti sekojiet, viegli novecojat, cilvēka radīto apdraudējumu process un lielāka konstrukcija, ūdens kvalitāte, uzticama, viegli noplūstoša.

5, lai novērstu akmeņogļu tērauda jumtu noplūdi:
1, saprātīgs struktūras dizains, izmaksas jāņem vērā, jumta slīpums, plāksnes un citiem faktoriem, un meklēt labāko risinājumu.
2, pilnībā ņemt vērā ēkas, kur reģionālās klimata īpašības, izmantojot piemērotus pasākumus jomā ūdens un materiāliem.
3, akmens pārklājuma tērauda jumta materiāla īpašības, savukārt pieredze no ārvalstīm jāizmanto metāla jumtu hidroizolācijas materiāliem; piemēram, augsta saistvielu izturība, laba izvēle, kā arī putnu gumijas blīvēšanas līmlentes izcila laika apstākļu izturība, jo metāla plāksne, kas atbalsta jumta necaurlaidīgu materiālu.

Seši savienoti ar butila gumijas blīvējuma īpašībām tērauda jumta segumam
1, materiāla īpašības: butila gumijas ūdensnecaurlaidīgs blīvējums ir saistīts ar butila kaučuku un poliizobutilēna maisījums ir izgatavots saskaņā ar īpašu ražošanas formulu, izmantojot īpašu procesu ražotu videi draudzīgu bez šķīdinātāju nesaturošu līmplēves materiālu ar šādām īpašībām:
(1), izcilas mehāniskās īpašības: līmjavas stiprība, stiepes izturība un elonība, lieliska elastība, deformācija un saplīšanas spējas.
(2), ļoti stabilas ķīmiskās īpašības: teicama ķīmiskā izturība, pretošanās atmosfērā, izturība pret novecošanos un lieliska izturība pret koroziju, novecošanās pretestība līdz 20 gadiem.
(3), Uzticama lietojuma veiktspēja: teicama pastāvīga saķere, jo īpaši ūdens, blīvējums, teicama veiktspēja, zemā temperatūra un sekojošais, kopējais blīvējums nav salīdzināms.
2, procesa īpašības: butilkaučuka blīvējošā līmlente, tā izcilu materiālu īpašību izmantošana, labs risinājums, ja notiek saskarnes pārvietošana vai strāvas noplūdes risks, kas rodas no sinhronizācijas problēmām. Procesu galvenokārt raksturo šādi:
(1) ērta konstrukcija. Viegli lietojams celtniecības līmes blīvējums, bez gaidīšanas, kad tas ir savienots vietā, un savienojuma virsma ir tīra, konstrukcija ir ļoti ērta.
(2) būvniecība zemas vides prasības. Apkārtējā temperatūra 15-40 ℃, mitrums 80% vai mazāk, var būt normāla konstrukcija, tai ir spēcīga vides pielāgošanās spēja, kas ideāli piemērota dienvidu un ziemeļaustrumu reģioniem.
(3) Remonts un uzticams, vienkāršs process. Lai novērstu ūdens noplūdi vietā, izmantojiet tikai vienu pusi, kas pārklāta ar līmi, konstrukcija ir vienkārša, droša un droša.

Sešus tērauda tērauda tērauda jumta veidlapas, kas izgatavotas līdz duci, saskaņā ar lielo krāsu plākšņu plākšņu veida iekšējo pielietojumu, mēs iesakām noslēgt ar butila gumijas līmju pielietošanas mezgliem, kā parādīts zemāk:
Specifikācijas, kas attiecas uz leģendas formu vai pozīciju
Divpusēja lente
1.5mX15mm
Chi-leņķa tips Ⅰ Ⅱ Ⅲ tips
YX15-225-900
HY-135
YX41-210-420
Siltumizolācijas kompozītu paneļi
YX35-125-750
Viļņu plāksne
Metāla plākšņu garums, kas pārklājas
Divpusēja līmlente
(Neausto audumu, alumīnija folijas) notekcaurules
Jumta remonts
Dome
Jumta atveres
Divpusēja lente
1,5mmZ20mm jumta gaisma ar
Saules paneļi
Divpusēja lente
3.0mmX12mm LD820A
Jumta gaisma ar

Astoņi savienoti ar butila gumijas blīvējumu veidņu veidā ar akmens pārklājumu, tērauda jumtu spiedienu būvniecības procesā:
1, jauna tērauda jumta konstrukcijas krāsu plāksnes (kas var norādīt uz atbilstošo tabulu);
(1) Atbilstoši krāsu plāksnes paneļa tipam vai aizņem spraugas pozīciju, savienojuma platumu, izmanto divpusēju līmi ar dažādām specifikācijām;
(2) krāsu valoda aizņem stāvokli tīrīt;
(3) krāsas plāksnes no vienas blīvēšanas lentes gala lēnām, lai atvērtu gar šuvēm, blīvējuma lente pielīmēs apakšējo plāksni no apvalka pēc krāsas, tad uzmanīgi nospiediet lenti, lai stingri piestiprinātu ar krāsu plāksnēm;
(4) plīsuma lente, kas noblīvē papīra atdalīšanas virsmu, saskares plāksnes krāsa, kas nospiesta augšējā krustojumā, pasūtījums ar roku pēc saspiežot līmējošās locītavas tā, lai šuves līmi būtu cieta.
(5) Pieskrūvējiet skrūves tā, lai virsmas līmēšanas līmes savienotu ar blīvu.
2, tērauda jumtu remonta celtniecības process (skatiet attiecīgo lapu diagrammā):
Pamatojoties uz pašreizējo noplūžu tērauda jumta noplūdi, kas tika noplūstot izmeklēšanas, analīzes un remonta dēļ, konstatējām, ka galvenā daļa un šādi iemesli:
(1), pārklājams jumta pārklājums, galvenokārt tādēļ, ka jumta krāsas plāksne rada saraušanos, kurā pārvietojas, padarot silikona gumiju un tēraudu no kopējā blīvējuma un noplūdes;
(2), jumta un cementa sienas savienojuma noplūde, galvenokārt silikona gumijas izturības dēļ, nav sinhronizēta ar līmējošas virsmas plaisāšanu un noplūdi.
Noplūžu vietām un dažādu iemeslu dēļ mēs izmantojam dažādas labošanas paņēmienus:
A punktā (1) mēs izmantojam šādu remonta procesu:
a, silikona gumijas jumta klēpis noņemts:
b, tērauda jumta remonta daļas ar krāsainu akmens pārklājumu, lai notīrītu;
c, saskaņā ar noplūdi dažādu specifikāciju šuvēs, lai izvēlētos vienpusējo līmlentu;
d, ar vienu savienojumu tieši pie vīlēm ar vāku.
e, kārtība pēc velmēšanas pēc slīpēšanas pie remonta, tādēļ vienpusīga spēcīga līmēšana ar šuvēm.
B punkta (2) gadījumā ar cementa sienām un jumta notekcaurulēm, piemēram, izmantojot šādu remonta procesu:
a, caurspīdīga krāsa ar silikona gumijas cementa sienu paneļiem;
b) krāsu plāksne un noslaukiet cementa sienas savienojumu; nepieciešamības gadījumā ķimikāliju siena no smiltīm, ja nepieciešams, nav nepieciešama Xu brush primārā apstrādes līdzekļa (PU: benzols = 1: 2 (tilpums):
c, krāsu plāksnīte un cementa pastas pie sienas savienojumiem ar vienu saiti un velmētas ar rokām, lai veidotu cieti savienojumi ar līmi.

Deviņi, butilkaučuka blīvēšanas savienojuma izmantošana ar piezīmi:
1, tiks pielīmēta pirms tīrīšanas virszemes ūdens, eļļas, netīrumu utt.
2, butila gumijas blīvējums ir auksts savienojums ar pašlīmējošās lentes uzbūvi, līmi ir vieta, nevar atkārtot pastu.
Butilkaučuka blīvējums, kas ir saistīts ar labu šķīdumu akmens pārklātā tērauda jumtā , ūdensnecaurlaidīgie materiāli, kas paredzēti saviem defektiem un noplūdei, ir galvenā problēma un tā izcila ūdensnecaurlaidība un vienkārši celtniecības tehnika, tādēļ tērauda spiediena tipa ūdensnecaurlaidīgā jumta plāksne nav ilgāk satraukts īpašnieku un būvniecības vienības problēma. Butilkaučuka blīvējuma līmlente ar 20 gadu novecošanas periodu patiesībā ir ūdensnecaurlaidīga iedarbība un struktūra ar dzīvību, praktiski novēršot spiediena plākšņu slēptos jumta noplūdes, jumts ir augstas kvalitātes tērauda spiediena plāksne, kas ir neaizstājama, balstot ūdensnecaurlaidīgu materiālu.

ko rediģē ar porcelāna akmens pārklājumu tērauda jumtu segumu

stone coated roofing clietns .jpg

installation of stone coated metal roof tiles.jpg

Pāri:akmens pārklāts tērauda jumts Jauni draugi Nākamo:Metāla jumtu dakstiņu celtniecības tehnika