akmens pārklāts metāla jumts Ceļā uz jauniem tirgiem

- Jan 03, 2018-

akmens pārklāts metāla jumts Ceļā uz jauniem tirgiem

Pašreizējais tirgus pieprasījums Eiropā un Amerikā, piemēram, jaunais, ar saules staru akmens pārklāts tērauda jumts, piemēram, rūpniecības uzņēmumi, relatīvais vājums sāka strauji attīstīties tādiem jauniem tirgus dalībniekiem kā Brazīlija un Krievija, cerot atvieglot spiedienu tirgū, lai panāktu pārveidi.
Guizhen Feng Xiang Nan Road, Guangdong Shunde kapacitāte, juvelierizstrādājumu ražošanas rūpnīcu veikali, rotaslietu vairumtirgotāji no Dubaijas iedzīvotājiem un darbinieku ražošanas bāze, lai apspriestu visu, runājot par "miljoniem".

"Tuvie Austrumi, piemēram, izsmalcināts stils, dimanta karātu gredzens, produkta vidējā vienības cena vairāk nekā pieci cipari, viņu izvēle rotaslietās un pat vairāk nekā mēs, ķīnieši, nopirktu māju." Pašreizējais straujāk augošo, bet topošo tirgu, piemēram, Tuvo Austrumu, bizness. "Tie, protams, no Tuvo Austrumu tirgiem ir izbaudījuši saldumu.


Ir vērts atzīmēt, ka jaunie tirgi, "kūka", protams, ir ļoti pievilcīgi, vai ķīniešu uzņēmumi var sabojāt jaunu vietu, saskaroties ar dažiem nezināmiem faktoriem, iespējām un riskiem.

Kampaņa "Kolekcija"

Tuvo Austrumu nekustamā īpašuma nozares pieaugums, lai palielinātu tirgus pieprasījumu pēc celtniecības mašīnām, metāla izstrādājumiem un instrumentiem. "Masveida būvniecības projektu attīstītie tirgi ir Krievija, Brazīlija, aparatūra un celtniecības materiāli, apgaismojums, mazās ierīces, akmens pārklājumu metāla jumtu patēriņa elektronikas produkti šajos tirgos ir īpaši populāri.

"Krievijai ir spēcīga infrastruktūra, papildus smagās rūpniecības nozarei lielākā daļa produktu ir ļoti atkarīgi no importa, kas samazinājās par 2,2% no kopējā tarifu līmeņa pēc pievienošanās PTO, pēc vēlēšanām Putins solīja apkarot pelēko muitošanu un valdības korupcija, jo Ķīnai ir labvēlīgi faktori, Brazīlija 2014. gadā rīkoja 2016. gada Olimpisko spēļu pasaules čempionātu, uzsāka daudzu vietu un atbalsta iekārtu celtniecību, iepirkuma prasības ievērojami pieauga. "Yuan godsend, Global Markets vecākais vadītājs Grupa, pastāstīja šim ziņotājam, ka ASV un Eiropas tirgu palēnināšanās šie tirgi ir labāka izvēle.

jauns saules staru akmens pārklāts metāla jumts , galvenais MR vadītājs. GAO teica: "Šobrīd Eiropa un Amerikas Savienotajās Valstīs tirgus ir relatīvi nobriedis, cilvēki ar lielāku zīmola izpratni, ieiet zīmolu ir grūti izdzīvot, to iepirkumi Ķīnā galvenokārt OEM nevar ļaut jums kanāla darbību, un lielas darbības izmaksas salīdzinājumā ar vispārējo produktu potenciālu jaunajos tirgos, nevis lielākiem. "

Vieta jaunajos tirgos ir ļoti svarīgs atbilstošs iepriekšējs pētījums. Du teica avots Ningjie Shao, WCJ trīs līmeņu patēriņa tirgus pētījumiem Tuvajos Austrumos. No vienas puses, ekonomiskais centrs Tuvajos Austrumos - Dubai, lai izveidotu tirdzniecības meitasuzņēmumus Tuvajos Austrumos, kas atbild par operācijām visā Tuvajos Austrumos, ieviestu personāla lokalizāciju ar profesionālu pārdošanas komandu katru mēnesi, tāpat kā lielākajai daļai vairumtirgotāju un mazumtirgotāji vietējā izmeklēšanas rotu stili, pētījumu datņu veidošana un regulāri tiek nosūtīti uz Honkongas galveno biroju ik mēnesi lēmumu pieņemšanas analīzei, un produktu pētniecības un attīstības nodaļa ir vislabākā informācija tirgus izpētei; no otras puses, vietējā tirgus partneri regulāri tiek nosūtīti uz kompāniju, kurš ir stilīgs vai deimantu cena ir populārāka, vietējā pētniecības un izstrādes komanda būs pirmā reize; pēdējais ir personāla dizaina komanda dažādiem Tuvo Austrumu tirgus segmentiem, lai veiktu pētījumus.


Starptautisko pircēju platforma no globālās tirgus analīzes rāda, ka salīdzinājumā ar tradicionālajiem tirgiem, pieprasījums pēc liela apjoma produktiem, lētām un samērā augstas kvalitātes prasībām, bet salīdzinājumā ar Indiju, Vjetnamu un citām valstīm joprojām ir augsta kvalitāte, kas ir saskaņots ar Ķīnas eksporta pozīciju.

Turklāt jauno tirgu populācija un spēcīga patērētāju vēlme, bet faktiskā izdevumu jauda nav pietiekami pievilcīga, zemas cenas vietējiem patērētājiem.

"Rose bez ķirzaka."

Kā monētas malas, jaunie tirgi kāroja, bet dalībniekiem ir jābūt psiholoģiski sagatavotiem, piesargāties no "skaistas rozes", ko ir grūti izturēt.

"Ķīnā pēdējo dažu jauno izpratni par tirgu, bet daudzi negatīvas informācijas, tāpēc kredīts ir vājš. Turklāt jaunie tirgi nesaprot, ka pārdošanas kanāli ir ļoti kļūdaini. Turklāt monetārās politikas dinamika jaunattīstības tirgus ekonomikā ietekmē eksportu no iekšzemes ražošanas. "jaunais saules gaismas akmens pārklāts metāla jumts izpilddirektors MR.GAO analīze.

MR.GAO Ķīnas uzņēmumiem iekļūt jaunie tirgi saskaras problēma izpaužas: nav pazīstami ar vietējo uzņēmējdarbības vidi, likumus un noteikumus; nespēja pielāgoties vietējai kultūrai, piemēram, valodai, izdevumu ieradumiem; pieredzējis reģionālais protekcionisms un tirdzniecības šķēršļi; lai atvērtu tirgu kanālu trūkums, zīmola atpazīšana, vienots uzņēmums attiecībā uz darbaspēku, materiālajiem un finanšu resursiem, laiks, izmaksu spiediens ir milzīgs.

stone coated roof tiles Qatar Projects .jpg

    E-pasts: eva@newsunlight.net

    Tālr .: + 86-757-63228326

    Mobilais tālrunis & WhatsApp: + 86-15814369834

    Skype: eva@newsunlight.net


    Pāri:Akmens pārklājumu tērauda jumta izmaksas, plus plusi un mīnusi Nākamo:materiāls no akmens pārklāta tērauda jumta dakstiņi