akmens pārklāts metāla jumtu materiāls ---- no enciklopēdijas

- Dec 14, 2017-

akmens pārklāts metāla jumtu materiāls ---- no enciklopēdijas

Kā norāda nosaukums, tā saucamā metāla pārklājuma metāla jumta seguma flīze ir metāla jumta dakstiņu dabiskā vermikulīta virsma. ar akmeņiem pārklāts metāla jumts ir cinkota tērauda metāla flīzes zālēm, virsma pārklāta ar krāsu ar augstu temperatūru, vermikulīta krāsu process, daudzslāņu kompozītmateriālu apstrāde un mūsdienu videi draudzīgu jumtu materiālu veidošana.

akmens pamatne metāla jumta dakstiņi vispārīgi izmantojami cinkots tērauds. Cinkota tērauda jumta sistēma, kas ir pietiekama, lai nodrošinātu visas jumta sistēmas izturību un atbilstošo svaru, ir ļoti viegla. metāla jumta pārsegumi ar akmeņiem uz kvadrātmetru svaru 7,0 kg, kas atbilst vienai un tai pašai betona vai māla flīžu daļai, vai viena sestā daļa no septītās. Vermikulīta vieglā metāla jumta stiprinājuma sistēma var tikt izmantota ne tikai tradicionālajai koka virsmai, dzelzsbetona nogāzei, bet arī tieši tērauda konstrukcijā, izmantojot režģi.

Neatkarīgi no tā, vai jauni vai atjaunoti jumti un perfekti var būt ekonomiskākais arhitekta izmantojums, lai pilnībā atbilstu kvalitātes prasībām, dizainera iedvesma realitātē. ar akmeņiem pārklāta metāla jumta seguma sistēma ir īpaši piemērota saplacinātu ēku pārveidošanai. Vermikulīta vieglo metāla jumta flīžu stiprinājuma līdzekļi var samazināt dizaina izmaksas, celtniecības materiālus un uzstādīšanas izmaksas; virszemes ūdens īpašības no ūdensnecaurlaidīgas struktūras slāņa var ietaupīt apstrādes izmaksas; drošības līdzekļi var ietaupīt dažādas ilgstošas ​​tīrīšanas un uzturēšanas izmaksas.

stone chip roof tile.JPG

projects of stone coated metal roof tiles .jpg


Pāri:Jūsu pieprasījums ir atslēgas vārds metāla jumts Nākamo:ar akmeņu pārklājumu tērauda jumtu fabrika un jauni produkti