AKMEŅU APGABALS STIPRINĀTĀJS RŪPNĪCA Celtniecības metodes un pasākumi / piesardzības pasākumi

- Jan 03, 2018-

AKMEŅU APGABALS STIPRINĀTĀJS RŪPNĪCA Celtniecības metodes un pasākumi / piesardzības pasākumi

AKMENS KOPSAKSMES STIPRINĀTĀJS

Celtniecības metodes un pasākumi / piesardzības pasākumi


Svars gultnis
Izturēt konstrukcijas slodzes, lietus, putekļus, sniega spiedienu, apkopes slodzi. Ar akmeni pārklāta metāla jumta nesošās īpašības, plāksnes sekcijas īpašības, materiāla izturības biezums, spēka pārvade, purlin (vītnes), atstatums ir saistīts ar.
(2) vēja spiediens
Izturība pret vietējo maksimālo vēja spiedienu, ar akmeņu pārklājumu metāla jumts nebūs negatīvs spiediens pull off. Vēja sniegums un akmens pārklāts tērauda jumts un sprādzes turētājs kopā, turētāja blīvums.
3. Troksnis
Lai novērstu balsi no ārpuses uz iekštelpu vai no iekštelpu ārpuses. Skaņas izolācijas materiāls (parasti kokvilnas izolācija darbojas kā a) aizpilda akmens pārklājumu tērauda jumta segumu, skaņas izolāciju un ar akmeņiem pārklātu tērauda jumtu abās skaņas intensitātes atšķirības pusēs, kas izteiktas decibelos. Trokšņa efekts ar materiāla biezuma trokšņa blīvumu. Jāatzīmē: tas pats nav skaņas izolācijas materiāla barjeras efekts uz dažādām skaņas frekvencēm.
4. Nepieņemams
Novērst lietus ūdens infiltrāciju no ārpuses uz akmens pārklātu metāla jumtu. Lietus, ko noklājuši savienojumi vai mezgli, uz akmens pārklātu metāla jumtu segumu. Ievieto, lai sasniegtu vajadzīgo skrūvju ostu blīvējumu, noslēptas fiksētās plāksnes apvalka locītavās ar hermētiķiem vai lodēšanas procesu, vēlams, izmantojot dēļa garumu, lai novērstu pārklāšanos dažādās mezgla daļās, kas saistītas ar uzpūšanās stingru hidroizolāciju.
5. Zibens
Lai novedītu Zibens uz zemi, lai novērstu zibens sabrukuma metāla jumta iekšpusē.
6. Apgaismojums
Caur jumtu dienas laikā, lai uzlabotu iekštelpu apgaismojumu, enerģijas taupīšanu. Vienošanās par metāla jumta apgaismes plākšņu vai apgaismes stikla īpašo atrašanās vietu būtu jāņem vērā jumta metāla jumta dzīves saskaņošana un labs darbs jumta logu un metāla jumtu hidroizolācijas savienojumos.
7 pret ikrus
Novērst lietus un sniega karnīzes veidošanos lāstekām.
8. Skaisti
Metāla jumta laba tekstūra, patīkams krāsu izskats.
9 kontrolēt siltuma izplešanos un kontrakciju
Kontrolēt metāla jumta pārvietojumu un virzienu kontrakciju. Pārliecinieties, ka akmens pārklājuma tērauda jumts nebūs liels temperatūras starpība starp teritorijām, jo ​​termiskā izplešanās un iznīcināšanas radītā stresa samazināšanās.
10 izolācija
Lai novērstu siltuma nodošanu abās pusēs metāla jumta segumā, stabila temperatūra iekštelpās. Izolācijas funkcija piepildīta metāla jumta izolācijas materiāla (parasti stikla vates, akmens vates), lai sasniegtu U-izolācijas efektu, vienība ir W / M2K. Izolācijas efektivitāti nosaka šādi faktori: kokvilnas izolācijas materiāli, blīvums un biezums; kokvilnas izolācija, mitrums, metāla jumts un apakšējā savienojuma struktūra (lai novērstu "aukstās tilta" fenomenu); metāla jumta slāņa siltuma starojuma atkārtoti.
11. Skaņas absorbējošs
Samaziniet skaņas atspoguļojumu, lai samazinātu telpas atbalsi. Absorbējoša funkcija caur skaņu absorbējošu kokvilnu, kas novietota metāla jumta apakšā, un štancēšanai, lai sasniegtu grīdā. Metāla jumta skaņas absorbējošās īpašības ir absorbcijas koeficients a.
12 mitrums
Lai novērstu ūdens tvaiku kondensēšanos zem metāla jumta seguma un metāla jumta seguma slānī, noteciniet ūdens tvaikus metāla jumta iekšpusē. Risinājums ir aizpildīt kokvilnas izolāciju metāla jumtā, metāla jumta seguma komplektā ar ūdensnecaurlaidīgu membrānu metāla jumta ventilācijas mezglā.
13 uguns
Metāla jumta materiāli ugunsgrēka gadījumā nedeg, liesmas neiejaucas metāla jumta.
14 ventilācija
Iekštelpu un āra gaisa apmaiņa. Uzstādiet uz metāla jumta atverēm.
15 pret lavīnu
Uzstādiet bloķētu sniega sniega akmens pārklājumu metāla jumtu , margas, lai novērstu pēkšņu sniega nokrišņu.

16. Nekaitīga vide
Metāla jumta materiāli neradīs vides piesārņojumu, metāla jumta virsma nav viegla krāsa.

17 normāls ekspluatācijas laiks
Metāla jumta mūžs ir līdzvērtīgs galvenajai ēkai, piemēram, 25 gadi, 50 gadi, 100 gadi.

18 Apkope
Atvieglot metāla jumtu virs apkopes un samazināt uzturēšanas izmaksas.

19 izmaksas
Kontrolēt ēkas metāla jumta izmaksas.


Piezīme
Metāla jumtu segumi ir plaši, no lielām sabiedriskajām ēkām ir jāuzstāda, noliktava, dzīvojamā izmantošana no lokšņu jumta seguma. Metāla jumta segums ir efektīvs risinājums dažām tradicionālo jumta segumu problēmām.

stone coated roof tiles .jpg


Pāri:Ķīnas Nacionālā ūdensizturīgo celtņu asociācija devās uz Vāciju, lai piedalītos Eiropas jumtu izstādē Nākamo:akmens pārklāts tērauda jumts no Ķīnas un Āfrikas