akmens pārklāts tērauda jumts no Ķīnas un Āfrikas

- Dec 27, 2017-

akmens pārklāts tērauda jumts no porcelāna un InterBuild Africa

Dienvidāfrika 2012 Starptautiskā celtniecības materiālu izstāde (InterBuild Africa)
Apskatīt ēkas HVAC izstādes norises laiku: 2012 -8-15, lai apskatītu izstādi Dienvidāfrikā
Noslēgšanas laiks: 2012 -8-18
Sākuma gads: 1968
Izstādes laiks: reizi divos gados
Norises vieta: Izstāžu centrs, Nasrec, Johannesburga, Dienvidāfrika
Organizatoriskā komiteja: Specialized Exhibition Co, Ltd.


Eksponāti
★ Būvmateriāli: keramikas flīzes, sanitārtehnikas izstrādājumi, krāsas, tapetes, modificēti materiāli, mēbeles, virtuves piederumi, datortehnika, grīdas segumi, koka izstrādājumi, dekoratīvās detaļas, dekoratīvie dabiskie akmeņi, akmens pārklāti metāla jumta segumi, materiāli. Mākslīgais dekoratīvais akmens, līme, ūdensnecaurlaidīgi , blīvēšanas materiāli, krāsas, metālu un citu ķīmisko vielu ražošana;
★ durvis un logi, griestu un jumta materiāli: ieskaitot koka logus un durvis; akmens pārklājuma metāla jumtu flīžu materiāli
★ apkurei, ventilācijai un materiāliem ir: gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmas, ūdensapgāde un gāzes ūdens, ugunsdrošības sistēmas, apkure, ventilācijas tīkls, vārsti, cauruļvadi, elektriskās iekārtas, apgaismes sistēmas un instrumenti, saldēšanas sistēmas, sanitārās iekārtas, aparatūra un Piederumi ;
★ celtniecības tehnika: celtniecības tehnika, celtniecības tehnika, vietnes aizsardzības līdzekļi, būvlaukuma iekārtas.
Rādīt aprakstu
Interbuild Africa ir Dienvidāfrikas lielākā celtniecības materiālu zīmola attīstība. Dienvidāfrikā notika slavenā specializētā INTERBUILD AFRICA izstāžu sabiedrība. Kopš 1968. gada tā ir bijusi 40 gadu vēsture. Displejs ietver būvniecību, kanalizāciju, ūdensapgādi un notekūdeņu attīrīšanu, HVAC / R, stiklu un alumīniju, kā arī koksnes apstrādes attīstību. Interbuild Africa, koncentrējoties uz jaunākajām norisēm plašo pakalpojumu un būvniecības nozarē. Inženiertehniskie priekšmeti no mājokļa produkta, iekārtu un aprīkojuma nomas, sastatnēm un strukturētiem izstrādājumiem, ieskaitot celtniecības ķieģeļus, flīzes, cementu, grīdu un durvis, logus, jumtu, apgaismojumu un krāsas.
Interbuild Africa ik pēc diviem gadiem, tās ļoti specializētās, liela mēroga funkcijas starptautiskajā sabiedrībā ieguva reputāciju kā Dienvidāfrika - viena no profesionālākajām būvmateriālu izstādēm un ieguva starptautisku profesionālo izstādi UFI sertifikāciju.
2010. gada 8. septembris -11 dienas Interbuild Africa notika Johannesburgā, izstāžu platība bija 10714 kvadrātmetri, piesaistīja 459 izstādes dalībniekus visā pasaulē, no 48 valstīm un reģioniem tika saņemti 8660 profesionāli pircēji, salīdzinot ar 2008. gada pieaugumu 12,7% apmērā, tostarp 319 starptautiskie pircēji.
Tirgus situācija
Dienvidāfrika kā Āfrikas ekonomiski attīstīta rakstniece, būvniecības nozare ir strauji attīstījusies. Pašlaik Āfrika ir attīstītāki reģioni, it īpaši Dienvidāfrika, notiekošā plaša mēroga infrastruktūra attiecībā uz produktu daudzveidību, kvalitāti, cenu vai termiņiem, Ķīnas būvmateriāli, ražošanas iekārtas un celtniecības tehnika ir ļoti konkurētspējīgi, ar lielu tirdzniecības potenciālu . Dienvidāfrikas celtniecības nozare turpina pieaugt, līdz 1990. gadu deviņdesmitajos gados valsts tautsaimniecības īpatsvars palielinājās līdz 14%, 2005. gadā tas palielinājās līdz 17%. Dienvidāfrikas valdība ir apņēmusies būvniecības nozari veidot nacionālās ekonomikas pīlāru, tās daļu IKP veidoja 25%.
Dienvidāfrikas valdība pēdējos gados turpina īstenot plaša mēroga infrastruktūru un būvmateriālus, pilnībā izmantojot importu, lai apmierinātu vajadzības, tostarp izolācijas materiālus, hidroizolācijas materiālus, griestu un akmens pārklājumu tērauda jumta seguma materiālu , krāsu, durvju un logu materiālus, krāsu pārklājumus, santehnikas aprīkojums, santehnikas izstrādājumi, virtuves piederumi, mēbeles un tā tālāk. Un attiecībā uz produktu sortimentu, kvalitāti, cenu vai termiņiem Ķīnas būvmateriāli, ražošanas iekārtas un celtniecības tehnika ir ļoti konkurētspējīgi. Dienvidāfrika ir Ķīnas lielākais tirdzniecības partneris Āfrikā, saskaņā ar Ķīnas muitas statistiku, divpusējā tirdzniecības apjoms 2006. gadā sasniedza 9 856 miljardus ASV dolāru, kas ir par 36% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Ķīna ir 2009. gada pirmais ceturksnis, Dienvidāfrikas lielākais tirdzniecības partneris, lielākais importa avots un lielākais eksporta galamērķis, apsteidzot Amerikas Savienotās Valstis un Vāciju.


Par Show Network Shuo Chen
Chen Shuo izstādē tīklu kā vadošo ārzemju izstādes dalībnieku tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumu platformu, lai koncentrētos uz Ķīnas uzņēmumiem starptautiskajā izstādē mārketinga pakalpojumus internetā kā pārvadātājs, veiksmīga iekļaušana kabīnes rezervēšana, izstāžu dalībnieku uzņemšana, stenda būvniecība, izstāžu loģistika, out-reach pakalpojumu resursi, izveidota detalizēta pakalpojumu standartu un cenu sistēmas specifikācija, lietotāju pārskatīšanas mehānismu ieviešana, lai mazinātu informācijas asimetriju, lai izstādes dalībnieki ne tikai saņemtu pieejamus ārpakalpojumus, bet arī pielāgotos personalizētos risinājumus var piedāvāt un ērti baudīt vienas pieturas pakalpojums.

rediģēja porcelāna akmens pārklāts metāla jumta dakstiņi

accessories roof tiles  .jpg

stone coated roof tiles Qatar Projects .jpg


Pāri:AKMEŅU APGABALS STIPRINĀTĀJS RŪPNĪCA Celtniecības metodes un pasākumi / piesardzības pasākumi Nākamo:akmens pārklāts tērauda jumts Jauni draugi