akmens pārklāts tērauda jumts Jauni draugi

- Dec 18, 2017-

akmens pārklāts tērauda jumts Jauni draugi

Šodienas augsti konkurētspējīgā jumta seguma tirgū darbuzņēmējam jābūt veiksmīgam profesionāĜā un kvalitātē, piemēram, pareizi izvēlēties jumta seguma sistēmas un produktus. Dzīvojamā metāla jumta seguma sistēma ir ļoti laba - šāda veida programma palīdzēs uzlabot darbuzņēmēja pozīciju konkursā.

Pēdējos gados ir palielinājies dzīvojamo akmeņu pārklājumu metāla jumta seguma izstrādājumi pieteikumā. Dažās vietās, piemēram, piekrastes un kalnu apgabalos, metāla jumta seguma izmantošana ir daudz izplatīta nekā agrāk. Pieredze ir parādījusi, ka ekstremāli klimats ar vairāk un vairāk metāla jumtu.

Metāla jumtu aģitācija (MRA) ir gaidāma ar dzīvojamo akmeņogļu pārklājumu tērauda jumta seguma tirgus daļa 20% gadā būs 25% pieauguma temps. Lai sasniegtu šo mērķi, metāla jumta seguma nozarei jāturpina koncentrēties uz lietotāju izpratnes uzlabošanu, bet arī jāpastiprina komerciālo produktu būvuzņēmēji un izplatītāji un to izmantošana apmācībā. Varbūt visbūtiskākā atšķirība ir skaidra atšķirība starp metāla jumta seguma izstrādājumiem un to atšķirībām, lai veiksmīgi izpildītu prasības par metāla jumta seguma sistēmu īpašniekiem lomai.

1 Pieteikums

No dzīvojamo metāla jumtu ir kļūda, domāt, ka lielākā daļa jumta jaunu būvniecību. Faktiski NRCA ikgadējais tirgus pētījums 2004. gadā, 11% no dzīvojamās metāla jumta seguma jaunai 56% atjaunošanai un 11% uzturēšanai un remontam. Redzams, vairāk, lai atjaunotu metāla jumtu, viens no iemesliem ir tas, ka daudzi ar akmeņiem pārklāti metāla jumta seguma materiāli līdz esošā jumta klājumam, kā arī daži pastāvīgi šuvju metāla flīžu produkti.

Komerciāli pieejama produktu klāsts un bieži cilvēki dara neskaidrību. Ziemeļamerikā, kurā ir vairāk nekā 100 vinila flīzes, šinjonu imitācijas, šīfera un māla flīzes, betona flīzes un citi flīžu materiāli. Tā kā katrs produkts ir ekskluzīva ražošana un pārdošana, nevis sadarbspēja. Lai nodrošinātu pareizu būvniecību un pielietošanu, ir nepieciešams saprast dažus zināšanu produktus.

2 produkti

Nosakot metāla jumta seguma sistēmas formu, ir jāizvēlas jumta slīpuma un izstrādājumu ģeometrija. Piemēram, lielākā daļa no jumta dakstiņu produktiem minimālo slīpumu 3 / 12. Zema slīpuma jumts, galveno izmantošanu uz vietas mehānisko vai roku locītavām pastāvīgu šuvju paneļi, piemēram, "dubult slēdzenes" vai "trīs gredzeni" kuģa.

Moduļu produkti galvenokārt ir blīvējošie paneļi, kuru lielums ir no 203 mm × 305 mm līdz 610 mm × 914 mm. Šī jumta sistēmas pieeja dažādām termiskās izplešanās un kontrakcijas problēmas. Daži izmanto konstrukcijas vai izplešanās bīdāmo klipu, siltuma izplešanās, kad kuģa "peldēja" uz augšu; daži produkti ir izstrādāti, lai izmantotu kuģa salokāmo efektu, līdzīgi kā S-veida plate var izturēt siltuma izplešanos un saraušanos daudzkārt. Šādus izstrādājumus var izgatavot imitācijas akmenī vai imitācijas stikla flīžu, vinila flīžu un citu Tongwa imitācijas vai plakanas flīzes.

Šie izstrādājumi pastāv metāla plāksnītē ar stingrību un atstarpi starp zāģu līmeni, lai tie varētu būt pašpieslēgti esošā jumta atjaunošanā veikalā. Patiesībā šādas sistēmas pat var izmantot, izmantojot koka vai flīžu veikalu, īpašā fiksācijas shingles.

Papildus īpašajai moduļa plākšņu formai, dzīvojamo vertikālo šuvi piedāvā daudzi produkti. Šie izstrādājumi tiek izplatīti uz jumta no mājas kopā ar spārēm, vai paralēli vai perpendikulāri. Vertikālās šuves jumta seguma izstrādājumi ietver dažādas fiksētas viļņu formas, izmantojot pastāvīgo šuvju paneļus un izstrādājumus.

Iekļūšanai jumta paneļos ir dažādi standarta garumi, kad tie tiek galā ar horizontālo kāju savienojumu, un to var arī salauzt lauka izmērā, lai izvairītos no klēpja gala. Pastāvošo šuvju izstrādājumu garums parasti tiek pielāgots, lai apmierinātu jumta faktisko izmēru.

Visiem vertikālajiem locītaviem, nosakot galveno faktoru, kad produktiem ir jāsaprot, ka ražotājs pieprasa kuģa veikalu plāksnēs vai cietajā panelī. Lai gan šie izstrādājumi sākotnēji tika iestrādāti sloksnēs, bet izmantošana lauksaimniecībā bieži prasa ražotājiem izmantot cietus paneļus un spilvenus.

Fiksēta vai fiksēta garuma pastāvīgā šuvju jumta seguma produktu iespiešanās drošs transports ir svarīgs, jo dažkārt paneļi ir garāki par 8 m vai pat ilgāk. Lai izvairītos no šādas transportēšanas problēmas, dažreiz ruļļu veidošanas mašīnu var pārvietot lauka ražošanā. Tomēr, lai arī valdē joprojām ir jābūt uzmanīgam transportam uz vietas un tam ir nepieciešamas īpašas zināšanas, jo daudzi kuģi tiek piegādāti taisni.

3 metāla veidi

Apskatīts iepriekš, dažādus metāla jumta seguma izstrādājumus var izgatavot no dažādiem metāliem, lai sasniegtu noteiktus efektus un īpašības. MRA apsekojums, ar akmeņiem pārklāts metāla jumta segums ar galveno materiālu ir tērauds, ir divas formas, cinkotas un Galvalume.

Cinkots tērauds, cinkots, lai palielinātu izturību pret koroziju, Galvanum pārklāts tērauds, alumīnija sakausējums, tas ir arī saglabāšanas nolūkos. Abās ir dažādas tērauda markas. Klasifikācija pamatojas uz noteiktiem tērauda cinka vai alumīnija pārklājuma biezuma abām pusēm. Metāla konstrukciju apvienība saskaņā ar kvalitātes standartiem, ja metāla virsmas pārklājums, tad G90 cinkots tērauds ir ieteicamais minimālais līmenis, ieteicamais minimālais līmenis ir AZ50 Galvalume. Ja virsmas apdare vai caurspīdīgs pārklājums tiek uzklāts, kad ieteicamais Galvalume AZ 55 līmenis.

Ir arī citi metāli, piemēram, alumīnijs, varš, cinks, nerūsējošais tērauds un alvas-svina sakausējums. Alumīniju galvenokārt izmanto, lai saglabātu un izmantotu tā kaļķojamību, to var pārstrādāt produkta smalku koksnes graudu flīžu iedarbībā. Alumīnija jumtu pārklājums vienmēr ir oriģināls, lai iegūtu īpašu krāsu un labāku izturību. Varš, cinks un nerūsējošais tērauds vairāk nav piemērots pārklājumiem. Varš galvenokārt izmanto tā labu izturību un bagātīgu aerogenas īpašības. Cinks tiek izmantots arī korozijas nolūkos, tā kaļamā veidošanās, zema spīduma pelēka izskata. Nerūsējošo tēraudu izmanto, lai iegūtu ilgstošu, spīdīgu sudraba izskatu vai atbilstu specifiskai kodīgai videi.

4 produktu savietojamība

Metāla jumta konstrukcijai, ņemot vērā elektroķīmisko viedokli, visu izmantoto materiālu sistēmai jābūt saderīgai, pretējā gadījumā starp elektrolīzi un koroziju notiks dažādi metāli un citi materiāli. Tas ietver fiksētas daļas, mirgojošus, notekcaurules un blakus esošos sienu materiālus, tiem jābūt savietojamiem vai izvairīties no saskares.

Kā minēts iepriekš, estētikas jomā daudzām metāla virsmām ir pārklājums vai pārklājums. Ir vairāki pārklājumi, tostarp akrils, poliesteris, silikona poliesteris un polivinilidēnfluorīds (PVDF). PVDF pārklājumi ir reģistrēti tirdzniecības nosaukumi Kynar un Hvlar, tie vienmēr tiek pielietoti uz metāla jumta molding priekšpusē. Tāpat ir iekļauta ilgstošāka krāsu noturība un izturība pret krītošanu, tāpēc ļoti svarīgs ir sarunu risinājums ar klientiem.

Iepazīstoties ar pārklājumu nozari, ir zināms, ka lielākā daļa krāsu nezaudēs, ir keramikas pigmenti, organiskie pigmenti, nevis šī pigmenta pārklājuma lietošana labāk nekā neorganiskie pigmenti. PVDF krāsas pārklājumi, kurus izmanto, lai uzlabotu sveķu viskozitāti, ir fluīds, var radīt spēcīgu molekulāro saiti, stingri satver krāsu, lai novērstu krītu. Daži moduļa metāla flīzes tiek uzklātas vēlāk, veidojot pārklājumu, kas pazīstams kā "pārklāts", palīdzēs nodrošināt, ka process tiek izstiepts metāla virsmas formā, lai iegūtu atbilstošu pārklājumu. Visizplatītākais veids ir pārklāts akmens apšuvums, no keramikas savienots ar akmens virsmas tērauda virsmu. Otrs tiek izmantots pulvera pārklājuma veidojošā plāksnē, bieži ir PVDF pulvera pārklājumi. Šiem produktiem ir tekstūra un krāsa, lai izveidotu dažādas krāsas.

Veltīta metāla pārklājuma uzlabošanai uz metāla jumta izturības, jumta seguma izstrādājumi, it īpaši tērauds, pārklāti ar augstas kvalitātes pārklājumiem, var aizsargāt vietējos iedzīvotājus no klimatiskajiem apstākļiem, ir produkta izturība ar metodi. Turklāt metāla jumta seguma sistēmai ir daudz citu priekšrocību.

5 priekšrocības

Viena no metāla krasta malas priekšrocībām ir viegla, līdzīgi kā alumīnija flīžu jumts sver tikai 4,84 kg / m2, akmens apšuvuma flīžu jumts ir 16,15 kg / m2, kas ir ievērojami zemāks nekā citi jumta seguma materiāli, piemēram, stiklšķiedras jostas ar 25,8 ~ 40 4 kg / m2. Kā viegls svars, šo produktu var izmantot oriģinālā jumtā, lai samazinātu jumta konstrukcijas svaru.

Turklāt metāla pārklājuma metāla jumta seguma sistēma, kas nodrošina bloķēšanas vai savstarpēji nesaistītus elementus, starp metāla plāksni un jumtu ir fiksēta un lielākā metāla jumta seguma sistēma, kurai ir laba vēja iedarbība. Daudzos gadījumos produkts var sasniegt UL 580 "Standarta jumta testa vējš" zem UL 90 līmeņa vai UL1897 "prasības, kas saistītas ar vēja iedarbību uz jumtu seguma sistēmas standartiem".

Augsts vējš, kas pakļauj metāla jumtu, ir prioritāra izmantošana daudzās vietās, lai iegūtu kādu no iemesliem, taču dažās vietās sistēmas izmantošana ir tās ugunsizturības izmantošana. Faktiski pēdējie 1960. un 1970. gadi Amerikas Savienotajās Valstīs bija daži no savām iecienītākajām vietām ar šindeļu, vinila flīzes par alumīnija un ar akmeņiem pārklātu tērauda jumtu segumu kā uguni. Pēdējo gadu desmitu laikā dažādu metāla jumtu segumu izmantošana ir ļoti svarīga.

Jāpārbauda 2003. gada Starptautiskās būvnormatīvu prasības jumta seguma sistēmu ugunsdrošībai, bet neietver tērauda un vara flīzes (dēļu) jumtu, ņemot vērā to raksturīgo labo ugunsizturību. Protams, labākā metāla jumta seguma pirmsmontāžas laikā pārbaudiet, kādi ir vietējie ēkas kodi.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka metāla sistēma virs pārklājuma var padarīt to par "vēsu" jumta seguma sistēmu. Pārklājumu uz metāla jumta virsmas netiks iestatīts, jo tas ir gluds pelēks, bieži porains vai raupjš, nekā pārklājuma virsmas pārklājumā esošajā jumta materiālā, vairumā gadījumu var turēt tīras un gaišas krāsas. Īpašnieki var periodiski noskalot ar tīru ūdeni. Bez tam, lielākajai daļai metāla jumta pārklājuma ar augstu starojumu, saskaņā ar dažādu pārklājumu, starojuma līmenis 0,75 minimums, maksimāli līdz 0,95, jumts absorbē siltumu, kas drīz atdots atmosfērā.

Tehnoloģiju attīstībā daudzi metāla jumta segumi, ko izmanto krāsu pigmentos, kas pievienoti infrasarkano starojumu atspoguļojumam, šie speciāli apstrādāti pigmenti pat tumšās krāsās var būt ļoti augsta saules atspiešanas efektivitāte. Piemēram, atstarojošās tumšās brūna metāla virsmas kopējie saules atspīduma pārklājumi veido tikai 6% līdz 8%, atspoguļojot pievienotos pigmentus, kopējo saules atspoguļojumu var palielināt no 25% līdz 30% vai pat augstāk. Tas atbilst valsts aģentūrām un publiskajam sektoram attiecībā uz sākotnējo vērtību "aukstās" jumta atstarošanas prasībām.

Turklāt metāla jumtu sistēmas konstrukcija un spilvens starp metāla jumtu vai metālu novieto starp stacionāru un gaisa telpu, siltumvadītspēja caur balstu, lai vēl vairāk uzlabotu energoefektivitāti. Tests saskaņā ar Florida Saules enerģijas centru un tradicionālo jumta materiālu izmantošana, daudzi no tradicionālajiem metāla dakstiņu jumtiem, kas atdarina bēniņu telpas pastāvīgo gaisu, ir panākt, lai siltums būtu par 30% vai vairāk no faktora. Lai novietotu lentes uz izstrādājuma moduļa un metāla jumta seguma pastāvīgu šuvju, joprojām ir iespējams, nosakot telpas ventilāciju, lai vēl vairāk uzlabotu energoefektivitāti.

Vēl viena metāla produktu priekšrocība pārstrādāto materiālu sastāvā. Lielākajai daļai metāla jumtu no metāla, kas satur no 25% līdz 35% pārstrādāto materiālu. Krāsaino metālu, piemēram, alumīnija, vara, pārstrādātā materiāla saturs ir līdz pat 95%.

Metāla jumta ilgtspējība ir svarīgs vides faktors, un tā laba izturība nākotnē samazina izejvielu patēriņu. Metāla jumta seguma sistēmu un saistīto produktu izmantošanas laiks. Neredzēts tērauda jumts var ilgt 20 līdz 30 gadus, kā arī garāku mēteli. Ar oriģinālo pārklājumu vai apšuvuma akmens jumtu sistēmām bieži tiek garantēts 30 līdz 50 gadu periods, un pārklājums var tikt pagarināts. Pat pēc dzīves sasniegšanas Metāla jumta segumi var būt arī 100% pārstrādes process.

Lielākā daļa metāla jumtu ir viegli saliekt, to var pielāgot nekonvencionālām jumta konstrukciju formām, ieskaitot apaļus, ovālas un izliektas jumta līknes. Metāla plākšņu jumta seguma sistēmai daudzi ražotāji piedāvā pielāgotu ķīli, šauru apakšējo platumu, lai pielāgotu apaļo jumta virsmu, kā arī izliektu virsmu ieliektu vai izliektu uz spārēm.

No otras puses, metāla jumta paneļu modulim ir dažādi veidi, kā pielāgoties īpašam jumtam. Daudzi flīžu šķērsgriezumi ir izliekti apaļajam jumtam. Turklāt lielākajai daļai jumta līknes ir ļoti viegli saskarties ar daļu no moduļa plāksnītes 381 mm vai mazāk. Protams, vissvarīgākais ir iegūt informāciju un palīdzēt ražotājam izlemt, kā dzīvot, darot visu iespējamo.

6 Pielikums

Kaut arī daži īpašu vajadzību pēc pielāgotas lokšņu metāla jumtu seguma un mirgošanas, bet dzīvojamie metāla jumtu seguma ražotāji piedāvā plašu standarta aksesuāru klāstu, var izmantot jumtu, cilindru, jumtu notekas, jumta un sienu slīpumu maiņu un jumta mezglu. Dažos gadījumos ražotājs var nodrošināt arī aksesuāru rasējumu izgatavošanu uz vietas. Daudzās mājās ir jumta detalizēti orientēta lietus ūdens no izlietnes jumta pilināmā malas.

Standarta šuvju jumta seguma sistēmai - katras liekšanas vai apakšējās daļas apakšējā mala ap sākuma ruļļu. Stāvošs šuve jumta panelis ar klipsi un saķeri, un pēc tam fiksēts, lai dzīvotu augšējā plāksnē. Fiksētajai vertikālajai plākšņu iekļūšanai, un dažus no tiem nevar piestiprināt pie flīžu formas durvju paliktņu sākuma, ražotājs parasti nodrošina jumta noslēgšanu un galīgo un detalizēto darbību.

Pastāv vairākas noglabāšanas platformas metodes, parasti tas ir atkarīgs no jumta formas. Ir trīs pamata jumta notekas formas, kas tiek izmantotas kopā ar dažādiem metāla jumtiem: plakanie disko izlietnes, l vai 2, un notecina pannu tā, ka jumta ūdens izplūst (atvērtā ieleja).

Jumta apglabāšanai ir vairākas metodes. Lielākā daļa vertikālās plates ar garu jumtu un jumta segumu - tik ilgi kā 3 m vai 4 m.

Sienas, jumta slīpuma izmaiņas un apstrādes pārnešana bieži prasa, lai uz vietas izgatavotu ūdens paneli, lai atbilstu jumta formai. Ražotāji iesaka nelielu liekšanas mašīnu vai vietējo metālapstrādes iekārtu ražošanu. Jumta logiem un skursteņiem bieži vien ir vajadzīga īpaša ūdens padeve, kā arī daži labi pazīstami zīmolu ražotāji nodrošina atbalsta paneli no ūdens.

Attiecībā uz jumta logiem un skursteņiem nevajadzētu būt nozīmīgam, lai atcerētos pārāk lielo paļaušanos uz hermētiķi. Kaut arī, lai parādītu hermētiķi, hidroizolācijas var izmantot kā palīglīdzekļus, bet jebkura ar akmeņu pārklājumu metāla jumta sistēma mirgo pirmā aizsardzības līnija ir pati pudele ūdens. Sealants un ūdensnecaurlaidīgs spilvens ir tikai papildu pasākums.

Jumta lūka jumtā ir jādara uz apļa, lai jumta augstums būtu ievērojami augstāks nekā metāla plāksne. Kad vien iespējams, skurstenis pie ūdens panna jāiebūvē mūra konstrukcijā. Jāievieto jumta sienas savienojums vai ūdens padeve uz sienas.

Bēniņu ventilācija un cauruļu konstrukcija ir ražotāja prasības. Metāla jumta seguma sistēma, kas īpaši paredzēta Visai, ir daudz veidu ūdens, un dažreiz pat krāsa var būt ļoti labi aprīkota.

Protams, pieredzējušie jumtu būvuzņēmēji, ja jūs domājat, ka esat izpildījis visu jumta seguma stāvokli, vēlreiz zināt jaunas problēmas. Būtu jāatceras, ka projektēšanas panna pamatprincipi vienmēr ir ūdens metāla plāksnē, lai izveidotu virsmas plūsmu. Labs dizains bieži panna ūdens zem jumta ūdensizturīgs palīg kanāls, lai palielinātu ūdens uzticamību. Vēl viens punkts ir nevis padarīt jumtu uz atkritumu tvertnes, lapas, sniegu un ledus, kas bloķē ūdens ceļu. Papildus tam, lai izveidotu īpašu ūdens padevi uz jumta konstrukciju, jākonsultējas ar metāla konstrukcijas ražotāju vai atsauci NRCA Roofing Manual (NRCA Architectural SheetMetal un MetalRoofine Manu al).

7 ventilācija

Ražotāji iesaka praktizēt jumta ventilāciju, var ietvert patentētus produktus un komerciāli pieejamus jumta ventilācijas produktus. Daudzi vertikālie šuvju ventilācijas produkti, kas iegūti, izmantojot īpašu slēgtu ar gaisu, var plūst starp jumta ribām, kā rezultātā gaisa plūsmas gaisa pieslēgums tiek novadīts gaisā.

Daudziem cilvēkiem ir nepareizs uzskats, ka metāla jumta seguma sistēmām ir jāpalielina bēniņu ventilācija. Patiesībā, neatkarīgi no tā, kāda veida bēniņu ventilācija ir kritiska jumta materiālu, metāla un sistēmas izmantošana nav mazākās izmaiņas. Izvēloties jumta ventilāciju, jāņem vērā arī tad, kad. Jāatceras, ka kondensāta daudzums, ko izraisīja virsmas kontakts, radīja siltu gaisu un aukstu. Manēžas ventilācijas mērķis ir noņemt kondensāciju no notikuma.

8 Būvniecība

Dzīvojamā metāla jumta seguma sistēma, kas jāuzstāda spilvens, pamatojoties uz to, ka: jumta konstrukcijas sistēma būvniecības laikā ir sausa; ir papildu ūdens līdzeklis; kondensācija notika plāksnē uz muguras, lai izvairītos no jumta mitrās zarnas saknēm.

Lai gan 30 gadu jumta jostas ir standarta spilvenu izvēle, bet tagad darbuzņēmējs ir pievērsies jauno vieglāko materiālu sintēzei, lai katra tilpuma platība būtu lielāka. Protams, specifikācijas ir nepieciešamas, tās var izmantot pašlīmējošu spilvenu. Šo produktu virsma ir gluda, bez granulām un tādējādi nesabojās metāla plāksne aizmugurē.

Arī lielākajā daļā metālu jābūt uzmanīgai pastaigai uz jumta. Darbuzņēmējs īpašniekam parāda, kā staigāt uz jumta drošāk, labāk spētu atstāt rakstisku ceļvedi. Pastaiga pa stāvu jumtu neatkarīgi no tā, kāds materiāls ir izaicinājums, metāla jumta segums nav izņēmums. Daudzos gadījumos kāpnes piestiprina pie jumta un pēc tam atbalsta un piekļuves ejas loksnes kāpnes.

Lielākā daļa ražotāju piedāvā dažādas veidošanas apmācības formas.

Agrāk būtisks šķērslis šī jumta popularizēšanai ir bijis metāla jumta segums dzīvojamām vajadzībām, īpašumu īpašnieki un būvuzņēmēji, apmācības trūkums, informētības trūkums, un tagad situācija ir ievērojami uzlabojusies.

rediģēts ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts

stone coated steel roof tiles factory .jpg

stone coated metal roof tile .jpg

Pāri:akmens pārklāts tērauda jumts no Ķīnas un Āfrikas Nākamo:STONE COATED Metāla jumtu noplūde Celtniecības tehnoloģiju cēloņi