ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts - viens no jaunā jumta seguma tirgus potenciālajiem

- Jan 03, 2018-

ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts - viens no jaunā jumta seguma tirgus potenciālajiem

ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts - viens no jauno jumta materiālu tirgus potenciālajiem

tradicionālie jumta materiāli neatbilst būvniecības prasībām jauno jumtu materiālu veidu izstrādē. Saskaņā ar starptautisko būvmateriālu attīstības tendenci, jumta materiāli ir pozitīvi gaismas, skaisti, videi draudzīgi, ūdensnecaurlaidīgi uguni, skaņu un siltumizolāciju, kā arī citu virzienu. Tomēr azbests, cementa flīzes un pēdējos gados pieaug tērauda flīzes, un tas ir tik grūti attiecībā uz veiktspēju, vienlaikus ievērojot vides aizsardzības un enerģijas taupīšanas vajadzības. Lai sasniegtu daudzas sarežģītās problēmas, kas saistītas ar tradicionālajiem jumta konstrukciju materiāliem "15" plānošanu "lieljaudas, vieglā, enerģijas taupības un zemes, atkritumu izmantošana, vides aizsardzība", visas funkcijas prasa lielu skaitu vietējo uzņēmumu jumta seguma izpētes un inovācijas. ir pēkšņa parādīšanās kā jauna tipa jumta seguma materiāli, ar akmeņiem pārklāti tērauda jumti.
ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts - viens no jauno jumta materiālu tirgus potenciālajiem

20. gs. Beigās daudzas pilsētas īstenoja "plakanā slīpuma" projektu, lai palielinātu jaudu jauno jumtu materiālu straujai attīstībai.

Saskaņā ar statistiku, ko izdeva Valsts statistikas birojs, Ķīnas nekustamā īpašuma attīstība un ikgadējais ieguldījums līdz pat desmitiem tūkstošu juaņu. Straujais nekustamā īpašuma investīciju un patēriņa pieaugums būvmateriālu rūpniecībai ir radījis milzīgu tirgus telpu. Lielākā daļa vietējo novadu, pilsētu azbestu katru gadu, dzelzs picowatt daudzums citu produktu vairāk nekā 500 000 galvaspilsētu, ar jaudu desmit miljoniem. "Plakana slīpne" ir enerģiski reklamēta un piemērota, un tas radīja milzīgas biznesa iespējas flīžu rūpniecībai. Šobrīd valsts, kas atbalsta "plakanu slīpumu" projektu ar jumta seguma materiāliem ar vieglu svaru, bagātīgām krāsām un spilgtu, ūdensnecaurlaidīgu veiktspēju, ir laba, vienkārša konstrukcija un pieejama. Saskaņā ar publicētajiem datiem par Šanhajas Residential Development Council, Šanhajā kopš 2003.gada "plakana slīpne" projekts, gada pārveidošanas jumta platība ir vairāk nekā 300 miljoni kvadrātmetru. Tajā pašā laikā ir sākušies Pekina, Tjandžina, Nanjinga, Hangzhou, Wuhan un citas lielākās pilsētas dzīvokļos. Nākamajos dažos gados, "" 32-ceļu plakana līdz grīdas jumtu gaismas dekorēšanai materiāli nodrošinās milzīgu tirgus telpu.

akmens pārklājuma metāla jumta dakstiņi no svarīgām iezīmēm ir: (1) parādījusi viļņu formu galvenajā vai lineāro formas vai ieliektās loka formas vatos pozitīvi vienā no gareniskās rievas puses; (2) otrā pusē vatos uz muguras var būt gareniska un vertikāla groza bloķējoša izliekta maliņa.

Izcelt akmens pārklājumu tērauda jumtu efektu: videi draudzīgs, izvairoties no zemes dedzināšanas mūra atkritumiem; progresīvs sastāvs, produkts liesmas slāpētājs, augsta izturība, laba stingrība, izturība pret novecošanos, izcilas temperatūras īpašības, ilgs kalpošanas laiks; svars gaismas, piemēram, naglas vai līmi uzstādīšana, spēcīgs, vēja šoks, būtībā ir atbrīvota no apkopes un izolācijas.

Petra Roofing .jpgstone coated shake roof .jpg


Pāri:Tērauda jumta pārklājuma ar akmeņiem priekšrocība Nākamo:akmens pārklāts tērauda jumts no porcelāna