Tas ir skaisti jumta un tas ir skaisti sarkanīgi terakota

- Jan 29, 2018-

"Tas ir skaists jumts, un tas ir skaisti sarkanīgi terakota krāsu."


Visas mājas ārējie paneļi līdzekli insides putas, Rushing saka. "Šie paneļi ir viļņveida vidū un cinkots stiepļu skrotis caur paneli, Tātad būtībā ir cinkota tērauda būrī katra paneļa." Vadus pārklājas, tāpēc, kad jūs pull tos kopā, tas rada sienai. Betona apsmidzina vai ārpusē paneļiem un iekšpusē mājās, divas trīs collas bieza beidzās troweled. Tātad jums ir ļoti viegls putu paneļa divas tirgotāju var viegli uzņemt. Bet vienreiz jums to visu vadu kopā un lietot betona, tas ir neticami spēcīgs viengabala ēkā sistēmu."

Paaugstināt jumta


Izvēloties jumta seguma sistēma, pat vairāk aprūpi bija jāīsteno. "Es gribēju kaut ko patiesi spēcīgu, tiešām energoefektivitāte, kas ilgtu neatgriezeniski, salīdzinot ar 30 gadu dzīves ilgums," Rushing atgādina. "Esmu liels ticīgais ar jaunu saules jumta. Es domāju, ka tas ir labākais jumta tirgū. It's got ir ierobežots kalpošanas garantija, un ir vieglāk instalēt. Turklāt, it's got labākais pārklājums tirgū, jo tas ir galvalume® tērauda un granīta šķembas ir uz augšu. " Jumta sistēma bija arī dabas meklē un atspoguļo mājas eleganti Eiropas ietekmēm. "Es gribēju spāņu izskatās, muca velvēt mozaīkas izskatu," Rushing saka. "Tas bija saskaņā ar Italianate stila. Tas ir skaisti jumtu un tas ir skaisti sarkanīgi terakota krāsu." Vēl viena priekšrocība izvēloties jaunu Saules akmens pārklāta metāla jumta sistēma bija iespēja to instalēt latas pievienots betona ēkas sistēmu, viņš saka. Šī iekārta palīdz radīt gaisa kabatas starp jumta un interjeru. Rezultāts ir palielināts gaisa kustība zem jumta un samazina siltuma pārnesi no jumta uz mājas iekšienē. "Turklāt mēs noplūktiem Energy Star krāsu, kas atspoguļo labāk nekā standarta krāsas," Rushing piebilst. "Tā ir veicinājusi daudz enerģijas ietaupījumu uz šo konkrēto produktu." Cik daudz? Mājas lielumu EcoSmart demonstrāciju sākums būtu iespējams zobrata līdz elektrības rēķinu par $400 līdz $500 mēnesī vismaz, viņš saka. Tā vietā, elektriskā rēķinus EcoSmart mājās vidēji apmēram $50 mēnesī. Steidzas saka, ka viņam patīk akmens pārklāta metāla jumta segums sistēmu ne tikai savus enerģijas ietaupījumus, bet to vides draudzīgumu un izturību gan uguns, gan lielu vēju. "Starp citu, jumta būs 2 ½ collu diametra krusa, kas būs lielība off un neapdraud jumtu," Rushing saka. "Tas ir beisbola lieluma. Un tāpēc, ka tā šos dažādos slāņos, jumts nav skaļš, piemēram, skārda jumts. Tas ir klusāka nekā citi metāla jumts, kas tur tirgū." Jumta EcoSmart faktiski padara naudu.

Tāpēc, ka tā ir papildināta ar 5600 w sistēmu raksturo 28 fotoelementus paneļi, šo sistēmu var ražas sauli, ražo elektroenerģiju pērk Gulf Power. Steidzas sākotnēji vēlējās izmantot geo-thermal apkures un dzesēšanas sistēma, bet galu galā aizmirsās. "Mēs vienkārši nebija vajadzīga tā," viņš saka. "Jumta seguma, kā arī sienas, logi un durvis, ļāva mums izvairīties no došanās geo-thermal, un mēs varējām izmantot amerikāņu standarta 20 SEER gudri siltumsūkņi vietā geo-thermal sistēmu." Visas tās pazīmes un EcoSmart demonstrācijas mājas palīdzēt Rushing turpināt misiju, kas ir ļoti svarīgi viņam. "Es vēlos, lai palīdzētu cilvēkiem iegūt mājās viņi var justies droši, ja viņiem nav palaist no vētras," saka Rushing.

stone coated roofing tiles .jpgstone coated roofing tiles .jpg

stone coated metal roof tiles  (2).jpg

Pāri:Akmens pārklājuma tērauda jumta izmaksas, Nākamo:metāla jumta dakstiņu uzstādīšanas rokasgrāmata ar akmeņiem