Augstas kvalitātes akmens pārklājumu jumta flīzes

- Aug 01, 2018-

augstas kvalitātes akmens pārklājumu dakstiņi


1.Enerģiju taupošs un videi draudzīgs : siltuma starojuma līmenis ir 1,4–7 reizes lielāks nekā parastajiem jumta materiāliem, kas būs enerģijas taupīšana un videi draudzīgs un nekaitē cilvēkiem un videi. Vēl vairāk, flīzes ir pārstrādājamas.

2.Easy uzstādīt : Šis materiāls ir elastīgs un viegli sagriežams. Aptuveni 2 PCS ir pietiekami, lai kādreiz aquare metri.Tas ir drošs un ērts uzstādīšanai un uzturēšanai.Roofing tiek darīts dažu dienu laikā, nevis nedēļās, tādējādi ietaupot darbaspēka izmaksas .

3.Apkope bezmaksas : flīzēm ir līdz 30 gadu garantija, tādējādi garantējot kvalitāti.

4.Drošība: Flīzes tiek iešūtas līstēs, izmantojot zobainus nagus, tādējādi nodrošinot burhlar izturību.

5.Strukturālais spēks: Flīžu saliekšana uzstādīšanas laikā

6.Siltuma un skaņas izolācija : Salīdziniet ar cinkoto loksni, alumīnija-sinc ir izturīgāks, izturīgs pret karstumu, karstumizturīgs un pretkoroziju. Tiek uzskatīts, ka tērauda jumta loksnes var garantēt vēl 30 yaers, nerūsējot vai nesabojājot dažādus nosacījumiem.

7.Ultraviolets / izturīgs pret koroziju : Akrila krāsa novērš UV staru iekļūšanu. Cinka vai alumīnija cinka pārklājums novērš koroziju

8.Leak proof : Flīžu savstarpējā savienošana ir 90 grādi, tādējādi novēršot ūdens iekļūšanu

9.Algae un Fungi Resistant : Izmantotā krāsa novērš sēnīšu augšanu

10.Color Diversity : New Sunlight jumta seguma flīzes ir pieejamas dažādās krāsās, lai tās atbilstu individuālām vēlmēm. Krāsains vermikulīts ir apstrādāts augstā temperatūrā, tādējādi ir spilgtas krāsas, un nekad nav izbalējis. Tagad produkts tiek plaši izmantots visā pasaulē.

工程图3.jpg

Pāri:Augstas kvalitātes akmens pārklājumu metāla jumta flīzes Nākamo:Kāpēc izvēlēties mūsu produktus, krāsu akmens pārklājumu metāla jumta flīzes