Jaunais Sunl akmens pārklājums ar tērauda jumtu stingri nosoda Phishin noziedzīgos nodarījumus

- Dec 14, 2017-

jauns saules akmens pārklāts tērauda jumts, stingri nosodot noziegumus phishin

Cienījamie jaunie Sunlight ® akmens pārklāti tērauda jumtu manufaktūras partneri, nesen manā uzņēmumā noticis nopietns incidents.

mēs atgādinām visiem klientiem brīdinājumu, nedodiet ļaunu pikšķerēšanas vietnēm!

Jaunā saules gaismas akmens pārklājumu tērauda jumtu fabrika nesen ir darbinieki sazinājās ar Nigērijas klientiem ar e-pasta ziņojumiem, viņš nebija uzmanīgs, atklāja līdzīgu ALIBABA.com vietni pikšķerēšanas e-pastus. (Mūsu produkti tiek pārdoti ALIBABA.com)

Pikšķerēšanas vietnes, lai nozagtu dialogu starp tām, un izmantot citu līdzīgu e-pasta adreses kontaktinformāciju ar viesiem un darbiniekiem. Kad runā par jautājumu par maksājumu e-pastā, kas ir paziņojums Viesiem, ka mūsu uzņēmums ir mainījis iepriekšējos maiņas ieņēmumus no bankas konta . Rezultāti ir tādi, ka viess nosūta vairāk nekā 70 000 dolāru no pirkuma bilances uz šo kontu, ko sniedz minētie pikšķerēšanas vietnes.

Pēc pozitīvas attieksmes pret mūsu darbiniekiem un smago darbu, tagad 7 miljoni ASV dolāru beidzot atgriezās mūsu kontā un esam izvairījušies no lielajiem zaudējumiem, kas radušies klientam. Šeit mēs īpaši konsultējam jaunos un vecos klientus jauno kontu, lai noteiktu laiks man personīgi piezvanīt, lai apstiprinātu, un apstiprina visas ar naudu saistītās izmaiņas!

Mums kopā ir jābūt modriem un iemācīties novērst kaitējumu pikšķerēšanas vietnēm!

Parasti tas attiecas uz pikšķerēšanas vietnēm, kas tiek uzskatītas par bankām un e-komercijas vietnēm, galvenā bīstamība tiek parādīta, lai nozagtu lietotāju bankas kontu numurus, paroles un citu privātu informāciju.

Tā sauktā "pikšķerēšana" ir krāpšanas tīkls, kas liedz izmantot dažādus līdzekļus, reālu pikšķerēšanas vietnes URL adresi un lapas saturu vai izmantot reālu neaizsargātību tīmekļa servera programmā noteiktām vietnes lapām, lai ievietotu bīstams HTML kods, lai sagrābtu lietotājus ar bankas vai kredītkartes konta numuru, paroli un citu personisko informāciju. Nesen parādījās "pikšķerēšana" pasaulē, tā nopietni ietekmēja tiešsaistes finanšu pakalpojumus, e-komercijas attīstību, kaitē sabiedrības interesēm, ietekmējot sabiedrības uzticību interneta lietojumprogrammām.

Tas pats, kas surogātpasts, pikšķerēšana (angļu valodā saukts par pikšķerēšanu) ir e-pasts bez atļaujas. Lai gan daži lietotāji var tikai būt kaitinošas surogātpastu reklāmas un zvejot, viņi cenšas izkļūt no lietotāju rokām. Diemžēl cilvēki sabojājas. Pikšķerēšana attiecas uz e-pastu kā "ēsmu", lai izkrāptu nepieciešamo informāciju, lai piekļūtu finanšu kontiem kā līdzekli. Raksturīgi, ka e-pasts izskatīsies

piemēram, no likumīgas sabiedrības. Tajā mēģina piesaistīt lietotājus kontiem un tiem piesaistīto paroli. E-pasts bieži paskaidroja, ka uzņēmuma ieraksti ir jāatjaunina vai jāmaina drošības procedūra, kuras izpildei lietotājam ir jāapstiprina yourraccount, lai turpinātu izmantot. Slēpts kā pikšķerēšanas vietne Taobao Virsma ir grūti atšķirt, vai šis e-pasts ir krāpšana. Tas pats, kā surogātpasts, hakeriem, pikšķerēšanas e-pasts no e-pasta adreses, parasti tiek iekļauts viltotajā sadaļā "No" vai "atbildes", lai tas izskatās kā likumīgs uzņēmums pa e-pastu. Papildus vietnes "No" vai "atbildes" spoofing, viltus e-pasts parasti ir balstīts uz HTML. No pirmā acu uzmetiena var izskatīties kā īsta lieta. E-pastā bieži ir reāla preču zīme, šķiet, ka uzņēmuma vietnē ir reāla adrese.

Ieteicams lietotājiem "nejauši" saglabāt paroli. E-pasts visiem šiem attēliem un vārdiem tiek izmantots, lai tas izskatās taisnīgs. Vispopulārākais pikšķerēšanas mēģinājums piesaistīt saņēmēju mērķa organizācijai, izmantojot labi izveidotu vietni ar ļoti līdzīgu pikšķerēšanas vietni, un nokļūt šajā vietnē. Ievadiet saņēmēja jutīgo personīgo informācija, parasti neļaus šo uzbrukumu procesa upuri brīdinājumu. Personāla informācija par hakeriem ir ļoti pievilcīga, jo šī informācija ļauj viņiem viltot krāpniecisku finanšu darījumu upurus, lai gūtu ekonomiskus labumus. Cietušie bieži cieš no ievērojamiem ekonomiskiem zaudējumiem vai visa personiskās informācijas zādzībām, un tos izmanto noziedzīgos nolūkos. Pikšķerēšana patiešām ir tīkls starp lielu skaitu ofdecoy tehnika, jo tas būtībā nozīmē, ka caur tīklu ar kādu ēsmu (piemēram, viltotu vietni) un citiem lietotājiem, kas jāņem, tāpat kā reālajā dzīvē zvejas process, tā saukto "pikšķerēšanas tīklā. " Tas ir vislielākais kaitējums, kas nozagtu bankas karšu kontu numurus, paroles un citu svarīgu informāciju, kas lietotājiem ļauj radīt ekonomiskus zaudējumus. Pikšķerēšana tiek nosūtīta, izmantojot lielu skaitu apgalvojumu, ka tā ir no bankām vai citām cienījamām organizācijām. Maldinošs surogātpasts, kura mērķis ir liekot, ka lietotājam tiek piešķirta konfidenciāla informācija (piemēram, lietotājvārds, parole, konta ID, ATMPIN kods vai kredītkartes dati). Vispopulārākais pikšķerēšanas uzbrukums, kas liek saņēmējam mērķa organizācijai, izmantojot labi izstrādātu vietni ar ļoti līdzīgu pikšķerēšanas vietni, un nokļūstiet šajā tīmekļa vietnē. Ievadiet saņēmēja sensitīvo personas informāciju, parasti šis uzbrukuma process neļaus cietušajam brīdināt. Personāla informācija par hakeriem ir ļoti pievilcīga, jo šī informācija ļauj viņiem viltot krāpniecisku finanšu darījumu upurus, lai gūtu ekonomiskus labumus.

Eksperti ir ierosinājuši sekojošo: nekad nenoklikšķinot uz e-pasta saitēm, lai ievadītu savu pieteikšanās informāciju vai paroles.

Un otrādi, ja jūs domājat, ka e-pasts var būt likumīgs, tad tieši izmantojiet savu interneta pārlūkprogrammu vai Netscape pārlūku

uzņēmuma mājas lapa. (Nelietojiet e-pastu no aizdomīgas kopijas un ielīmējiet url adresi.) Vienmēr izmantojiet uzņēmuma oficiālo vietni, lai iesniegtu personisko informāciju. Ja jūs sūtat ziņojumu tiešsaistē, jums jālieto drošs serveris, lai darbotos uzņēmuma oficiālajā tīmekļa vietnē. Ja jums joprojām ir šaubas par e-pasta ziņojumu, dodiet uzņēmumam zvanu. Vienmēr savā mobilajā telefonā vai klēpjdatorā, lai saglabātu jūs bieži vien nodarbojas ar pareizo uzņēmuma tālruņa numurus, un tikai izmantot numurus, ko saglabājat. Piemēram, ja jums ir konts HSBC, tad saglabājiet pareizos kontaktu numurus un izmantojiet tikai šo numuru. Neticiet, ka ziņa nekad nebūs tālruņa numurs. Tāpat kā tālruņa numuru, vienmēr saglabājiet izlasei pareizu vietnes adresi un izmantojiet tos, lai sakropļotu ar šo uzņēmumu, vai neesat pārliecināts, ka saites ar e-pasta adresi.

gallery-Bond roof tiles .jpg

roof tile bond-2 (1)1.jpg


Pāri:Akmens pārklājumu metāla jumta flīzes Nākamo:Jaunais saules jumta flīzes svētku ziņas