Akmens pārklājumu jumtu plākšņu priekšrocības

- Jul 16, 2018-

Daudz izturīgāks nekā tradicionālie jumta materiāli

Jaunais Sunlight akmens pārklāts metāla jumts, kas izstrādāts un būvēts, lai izturētu visgrūtākos elementus vismaz 50 gadus! Mūsu izmēriem apzīmogotās metāla flīzes mitrumu absorbē, un tās ir bagātīgi pārklātas ar uzlejamiem akrila sveķiem, kas iebūvēti ar izlejamām dabīgā akmens šķembām, un cep uz akrila UV pārklājumiem, lai pievienotu papildu aizsardzību, un turpinātu izskatīties tāpat kā tikko uzstādītais spāņu flīžu jumts .

Jaunas Sunlight metāla jumta flīzes nekad nesalauž un nesalauž, un ietaupīs daudz naudas un laika nākotnes tīrīšanas, remonta un nomaiņas izmaksās! Lai uzlabotu mucas jumta konstrukcijas un mucu jumta konstrukcijas energoefektivitāti, flīzes tiek montētas uz koka konstrukcijas. Atšķirībā no tradicionālajām flīzēm, New Sunlight jumta segums ir nožuvējama jumta seguma sistēma un nav atkarīga no mitruma barjeras pamatnes, nodrošina vislabāko aizsardzību un vienmēr izskatās lieliski.

Vieglāki, kompaktāki un spēcīgāki nekā tradicionālie jumti

Mūsu metāla jumta segums ir izgatavots no augstas kvalitātes galvalume pārklāta tērauda - vispiemērotākā un izturīgākā metāla jumta seguma materiāla. Salīdzinot ar parasto jumta segumu, mūsu metāla jumta segums ir eksponenciāli vieglāks, kompaktāks un spēcīgāks! Mūsu metāla jumta segums ir viens no vieglākajiem un kompaktajiem jumta seguma materiāliem, kas sver tikai 1,5 mārciņas uz kvadrātpēda.

19.jpg

Pāri:Akmens pārklājuma jumta flīžu raksturojums Nākamo:Lēti akmens pārklājumu jumtu flīžu unikālā struktūra