Akmens pārklājuma jumta flīžu raksturojums

- Jul 18, 2018-

akmens pārklāts metāla jumta flīzes

1. Skaists izskats --- ir dabīgā akmens un spēcīga trīsdimensiju jēga un dažādas krāsas un veidi, kas būs noderīgi konstrukciju dekorēšanai un skaistināšanai.

2. Ilgstošs kalpošanas laiks --- augstas stiprības, izturīga pret koroziju un pretkorozijas alumīnija pārklājumu izmantošana var palielināt pretkorozijas veiktspēju 6 reizes. Virsma izmanto laika apstākļu izturīgu krāsu smiltis vai krāsotu dabu un augstas kvalitātes ūdens kuģus Akrila sveķi un kalpošanas laiks var būt 50 gadi.

3. Viegls svars --- svars ir tikai astotā daļa no māla flīzēm un cementa flīzēm, kas samazinās būvniecības slodzi un samazinās projekta budžetu. Kārtīgi, flīžu konstrukciju var atkārtot ar to pašu oriģinālo jumtu, un to ir viegli transportēt un uzstādīt.

4. Vienkārša konstrukcija --- flīzes var viegli saliekt vai sagriezt, lai tās varētu uzstādīt, un konstrukcija netiks apturēta pat zemā temperatūrā.

5. Enerģijas taupīšana un videi draudzīga --- siltuma starojuma līmenis ir 1,4–7 reizes lielāks nekā parastajiem jumta materiāliem, kas būs enerģijas taupīšana un videi draudzīga un nekaitē cilvēkiem un videi. Mīlestība, flīzes ir pārstrādājamas

201801021428544937575.jpg

Pāri:Akmens pārklājumu metāla jumta flīzes uz Indiju Nākamo:Akmens pārklājumu jumtu plākšņu priekšrocības