Augstas kvalitātes akmens pārklājumu metāla jumta flīzes

- Jul 27, 2018-

augstas kvalitātes akmens pārklājumu dakstiņi

1: Unikāls izskats un daudzpusīgi stili
Viens no iemesliem, kāpēc pieaug akmens granulu pārklājumu vieglo svaru paneļu popularitāte   ir plašs stilu un dizainu klāsts, kas pieejams mājokļu īpašniekiem, kuri vēlas piesaistīt savas mājvietas. Uzlabotā tehnoloģija ļauj atdarināt māla augstākās kvalitātes izskatu.


2: Izturīgs un uzbūvēts uz pēdējo
Atšķirībā no citiem jumta seguma materiāliem, akmens granulas pārklāj metāla vieglus svarus   nodrošina izcilu izturību: tas neuzlauzīs, nesaskaras, nesadalās, nesaskrāpē, nešķeļ vai neuzņem ūdeni.

3: Droša un droša aizsardzība pret dabas katastrofām
akmens granulas ar pārklātu metāla vieglo svaru paneļiem ir paredzēti, lai aizsargātu jūsu māju pat lielāko katastrofu laikā, piemēram, krusa, ugunsgrēks un zemestrīces. Tā kā jumts ir izgatavots no alumīnija cinka tērauda, tas nav viegli uzliesmojošs un neuzliesmo.


4: Viegls un viegli uzstādāms
Akmens granulas pārklāj metāla vieglus svarus   ir neticami viegls, tikai 5,2 kg / m2 = 1,06lb / sqft . Viegls ir tas, ka jūs varat uzstādīt tērauda pārklājumu ar akmens pārklājumu uz lielāko daļu esošo jumtu, novēršot izmaksas, laiku un pūles, kas saistītas ar veca jumta plīsumu.

5: Videi draudzīgs un energoefektīvs

Tērauds ir viens no nedaudzajiem patiesi zaļajiem būvmateriāliem tirgū, jo tas ir 100% pārstrādājams. Tērauda jumta seguma sistēmas var atkārtoti izmantot bezgalīgi daudz reižu bez degradācijas.

accessory2.jpg


Pāri:Labākās kvalitātes cinkotas tērauda jumta flīzes Nākamo:Augstas kvalitātes akmens pārklājumu jumta flīzes