Akmens pārklājuma jumta flīžu unikālā priekšrocība ar augstu kvalitāti

- Aug 15, 2018-

Akmens pārklājuma jumta flīžu ar augstu kvalitāti unikālās priekšrocības


1, viegls un spēcīgs

Svars uz kvadrātmetru ir tikai viena sestā daļa no tradicionālajām betona vai māla flīzēm. Ja flīzes ir droši nostiprinātas, jumtam ir grūti sabrukt. Tikmēr ievērojamus ietaupījumus var realizēt transporta, uzglabāšanas un uzstādīšanas līnijās.


2, Izturība

Gan cinka-alumīnija, gan akmens šķembu pārklājums ir neorganiski materiāli. Tām ir ticama un dokumentēta izturība. Flīžu mūža ilgumu var pagarināt līdz 30 gadiem.


3, Ekonomika

Viena gabala pārklājums ir sešas reizes tradicionālās betona vai māla flīzes un svars ir tikai viens sestais, tādējādi uzstādīšana, iekraušana vai izkraušana, uzglabāšana ir efektīvāka un efektīvāka. Pēc instalēšanas šādas uzturēšanas izmaksas ir tik ierobežotas, un tās var pilnībā ignorēt.


4, Pārstrādājamība

Metāla jumta dakstiņi ir cinka-alumīnija bāzes, un tiem ir augsts pārstrādājams saturs, 90% un vairāk flīžu ir otrreizēji pārstrādājami ilgas ekonomiskās dzīves beigās.


5, estētiski patīkami

Plaša krāsu un profilu elastība nodrošina dažādus ēkas dizainus, kas ir ideāli piemēroti.


6, Viegla uzstādīšana

Pateicoties vieglajam un ērtajai konstrukcijai, flīzes var uzstādīt virs koka un tērauda līstēm, jebkurām vienkāršām virsmām un konstrukcijām.


7, zinātniskā uzstādīšana

Zinātniska, precīza bloķēšanas sistēmas konstrukcija un profesionāla uzstādīšana nodrošina, ka uzstādīšanas procesus var veikt savlaicīgi un precīzāk.


8, Drošība uzstādīšanā

Ideāls dizains samazina laiku, ko lietotāji lieto uz jumta, un palielina drošības līmeni. Spraudeņi nerada putekļus, kas parasti rodas ar betona un māla flīzēm.


9, Uguns-vēja vētras pretestība

Gan AL-Cinka tērauds, gan akmens šķembas ir neorganiski materiāli, tie ir dabiski un nav degoši.


10, Premium Performance zemestrīcē

Akmens pārklāti metāla jumti ir viegli un stipri, tie nebūs viegli bojā zemju zemestrīcēs.


11, Sniega izturība Svara gultnis

Akmens pārklājumu pārklāj ar sniega izturību, svara gultni un pret slīdēšanu, un tāpēc problēmas sasalšanas zonās nevar uztraukties.


12.Apgaismojums

Nav palielināta varbūtība, ka tā tiks pārvilkta. Gadījumā, ja zibspuldze streiks, enerģija droši izkliedē un iziet zemē.


TP.jpg

Pāri:New Style Materials Akmens pārklājuma jumta flīzes Nākamo:Akmens pārklājumu metāla jumta flīzes