Akmens flīžu pārklāta metāla jumta aksesuāri

Akmens flīžu pārklāta metāla jumta aksesuāri

Ēkas jumta slīpums akmens pārklāta metāla jumta segums flīžu piemērojami jumta projektu dažāda stila un koka struktūru, tērauda struktūru, betona struktūras uzbūve) attiecas arī uz dzīvoklis mainīt slīpumu, vecā jumta konstrukcijā remontu un celtniecības vietējo rotājumi un citas inženierzinātnes.

Produkta detaļas

Akmens pārklāta metāla jumta segums plāksnīte ir augsto tehnoloģiju produkcijas izmantošana, izcilas pretkorozijas īpašumu no cinkota tērauda kā substrātu ar spēcīgu dēdēšanas akrila sveķiem kā līmi, lai izkrāsotu dabas bazalta gabaliņus grants virsējais slānis jaunā augstākā jumta seguma materiālu. Sakarā ar skaistu, viegls, izturīgs, vides aizsardzība, pēdējos gados ir kļuvis iekļaušanās starptautiskajā jumta seguma izstrādājumiem. Mūsu uzņēmums ir apņēmies R & D un ražošanas dizains ir izsmalcinātu, izsmalcinātu materiāliem, izcilas kvalitātes akmens pārklāta metāla jumta segums flīžu produktu iekšzemes un ārvalstu klientiem sniegt skaista, izturīga, drošu, videi draudzīgu pasaules klases jumta sistēma.

Ēkas jumta slīpums akmens pārklāta metāla jumta segums flīžu piemērojami jumta projektu par visu veidu stilu un koka struktūru, tērauda struktūru, betona struktūras uzbūve) attiecas arī uz dzīvoklis mainīt slīpumu, vecā jumta konstrukcijā remontu un celtniecības vietējo rotājumi un citas inženierzinātnes.


Akmens pārklāta metāla jumta flīzes fabrika

Rainbow roof  tiles .jpg

Wood shake.jpg

stone coated metal roof tile .png

Roman dizains - akmens pārklāta metāla jumta flīzes karstā pārdot Jamaika un Gambija

ROMAN ROOF 02.png

Akmens pārklāta metāla jumta tiels priekšrocības

Ūdensizturīgs Anti sniega Siltuma izolācija Ugunsgrēka novēršana Pretoties taifūns Anti zemestrīce

Akmens projekti pārklāta metāla jumta dakstiņi, Nigērija, Kenija, Gamvia utt.

stone coated roof tiles .jpg

stone coated roof tiles Ghana Projects .jpg


Pāri:Metāla tērauda jumta dakstiņi ar akmens pārklājumu Nākamo:nē

Izmeklēšana