Allmet akmens pārklājumu tērauda jumta flīzes

Allmet akmens pārklājumu tērauda jumta flīzes

Allmet akmens pārklājuma tērauda jumta seguma flīzes ir ieguldījums pār pārējo, un piedāvā vislabāko no visām pasaules metāla jumtu iespējas, kas nodrošina izturību un ilgmūžību metāla jumtu, un skaistumu un stilu dažādu profilu no koka kratīt un spāņu flīzes, lai arhitektūras jostas roze vai mūsu Classic TileTM. Mēs piedāvājam vislabāko ar akmeļu pārklājumu tērauda metāla jumtu - labāk nekā jebkurš cits jumta materiāls, kuru jūs varat iegādāties, un 50 gadus no šī brīža Allmet akmens pārklājumu tērauda metāla jumta seguma flīzes izskatīsies un darbojas tieši tādā pašā dienā, kad tie tika uzstādīti. Tas ir mūsu garantija! Mūsu akmens pārklājumu tērauda metāla jumta seguma izstrādājumi piedāvā mieru, nodrošinot vislabāko aizsardzību no elementiem un jūsu grūti nopelnīto naudu!

Produkta detaļas

Allmet akmens pārklājuma tērauda jumta seguma flīzes

Albānijas jumta dakstiņi .jpg


Izmērs: 1320 * 420mm

Derīgs izmērs: 1270 * 380mm

Tērauda plāksnes biezums: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Svars gabalam: 2.8kg / gab

Iepakojums: 500-600 gab. / Paletes

Galvenokārt Allmet akmens pārklājuma tērauda jumta flīžu krāsa

Krāsu karte ar akmeņiem pārklātu jumta dakstiņiem .jpg

Piederumi   Allmet akmens pārklājuma tērauda jumta seguma flīzes

jumta dakstiņu piederumi .jpg

Kāpēc izvēlēties Allmet Stone pārklājumu tērauda jumta flīzes

Allmet akmens pārklājuma tērauda jumta seguma flīzes ir ieguldījums pār pārējo, un piedāvā vislabāko no visām pasaules metāla jumtu iespējas, kas nodrošina izturību un ilgmūžību metāla jumtu, un skaistumu un stilu dažādu profilu no koka kratīt un spāņu flīzes, lai arhitektūras jostas roze vai mūsu Classic Tile TM . Mēs piedāvājam vislabāko ar akmeļu pārklājumu tērauda metāla jumtu - labāk nekā jebkurš cits jumta materiāls, kuru jūs varat iegādāties, un 50 gadus no šī brīža Allmet akmens pārklājumu tērauda metāla jumta seguma flīzes izskatīsies un darbojas tieši tādā pašā dienā, kad tie tika uzstādīti. Tas ir mūsu garantija! Mūsu akmens pārklājumu tērauda metāla jumta seguma izstrādājumi piedāvā mieru, nodrošinot vislabāko aizsardzību no elementiem un jūsu grūti nopelnīto naudu!

Vai neesat pārliecināts, vai jūsu mājā ir piemērots akmens pārklāts tērauda metāla jumts? Apskatiet daudzās Allmet akmens pārklājumu tērauda metāla jumta flīžu daudzās priekšrocības :

  • Jūsu naudas ietaupīšana : lai gan sākotnējās izmaksas Allmet Stone pārklāta tērauda jumta uzstādīšanai var būt vairāk nekā daži citi pieejamie jumta seguma materiāli, uzskata, ka vidējais māju īpašnieks nomaina un atjauno jumtu vairāk nekā 3 reizes visa mūža garumā. Pirmo reizi izvēloties Allmet Steel lietojamo jumtu, jūs ne tikai ietaupīsiet daudz naudas turpmākajās remonta / aizvietošanas izmaksās, samazinātās apdrošināšanas prēmijās lielākajā daļā valstu un iespējamo komunālo pakalpojumu samazinājumu, bet arī jūs iegūsit lielāku īpašuma tālākpārdošanas vērtību - daudz augstāk, jo jumta nomaiņas izmaksas parasti ir viena no lielākajām pārdošanas vietām sarunās. Taču ietaupot naudu ir tikai viens no daudzajiem ieguvumiem, ko varēsiet baudīt ar Allmet ar akmeņiem pārklātu tērauda metāla jumtu!

  • Viegls svars: mūsu ar akmeņiem pārklāts tērauda metāla jumts sver tikai 1,5 mārciņas uz kvadrātpēdu, padarot to par vienu no drošākajiem jumtiem seismiskos reģionos un lielisku alternatīvu smagajam māla un betona flīzēm, kas sver līdz pat 15 mārciņām uz kvadrātpēdu! Atšķirība starp Allmet's ar akmeņiem pārklātu tērauda metāla jumtu pār betona vai māla jumtu seguma produktu rezultātā gandrīz 10 reizes mazāk svara nospiežot uz leju jūsu mājās struktūru!

  • Sausā zemgrīdas jumta seguma sistēma: uzstādot tā, kā paredzēts, Allmet ar akmeņiem pārklāts tērauda metāla jumta dakstiņi ir sausa zemūdens jumta seguma sistēma - atšķirībā no ķemmēšanas stieņiem vai parastām cementa un porcelāna flīzēm, kas balstās uz mitruma barjeras pamatni zem flīzes. Šī mitruma barjera pamatne parasti ir dūņu papīrs, kas laika gaitā izžūst, izlādē un mitrina, tādēļ liekot mainīt jumta segumu.

  • Ilgmūžīgākā: Allmet ar akmeņiem pārklāts tērauda metāla jumta segums ir projektēts un būvēts, lai izturētu visgrūtākos elementus vismaz 50 gadus garantētai. Mēs neiztērējam izdevumus, un mēs neierobežojam stūrus. Allmet ar akmeņiem pārklāts tērauda metāla jumta segums ir izgatavots no 3/16 galvanumizturīga tērauda - visizturīgākais jumta materiāls ir pieejams. Apvienojiet to ar mūsu ļoti izturīgām cepām uz naftas bāzes kārtu, atstarojošiem un dekoratīviem akmens pārklājumiem un vislabākajiem UV akrila apdares materiāliem, un jums ir materiāls, kas nekad nemudinās, neplīsīs, nešķīsīs vai neļaus nožņaugties - vismaz tajā pašā laikā. Šis Allmeta ar akmeņiem pārklāta tērauda metāla jumta klasiskais izskats būs laika tests un vienmēr izskatās skaisti.

  • Energoefektīvs neatkarīgi no krāsas. Ar akmeņiem pārklāti tērauda flīzes piedāvā lielāku daudzveidību, ja runa ir par metāla jumta seguma sistēmu uzstādīšanu. Ar Allmet metāla jumtu flīzes klientiem ir iespēja Direct to Deck, Batten uzstādīšana vai counter countertops uzstādīšana . Izmantojot Counter Batten uzstādīšanas metodi, jūs izveidosiet 3 "augsti vēdināmu gaisa telpu starp jumta dakstiņu un klāju, kas ir ļoti efektīvs gan karstā, gan aukstā klimatā.

  • Labākā aizsardzība pret sniegu un ledus: Ja jūs dzīvojat zonā, kas ir pakļauta sniega un ledus iedarbībai, labāks jumts nav labāks nekā Allmet ar akmeņiem pārklāts tērauda metāla jumts. Katru gadu māju īpašnieki visā Amerikā tērē miljoniem dolāru, lai novērstu "Ice Damming" radītos zaudējumus. Ar Allmet akmens pārklājumu tērauda jumtu, Ice Damming ir praktiski likvidēts, pateicoties gaisa slānim starp metāla jumta paneļiem un jumta klāju. Šī ļoti izolējošā īpašība izraisa sniega uz jūsu jumta izkausēšanas daudz ātrāk nekā parastos jumtos, ievērojami samazinot iespēju, ka ūdens sasalst jūsu jumta malās.

  • 120 mph Vēja garantija: Mūsu akmens pārklājuma tērauda metāla jumta dakstiņi izmanto gan bloķēšanas tehnoloģiju, kopā ar mūsu cieto, izmēģinātu un pārbaudītu stiprinājuma grafiku, lai sniegtu labākos rezultātus jumtu nozarē, laiku pa laikam. Lai gan mēs garantējam vēja pretestības novērtējumu 120 MPH, testējot Allmet akmens pārklājumu tērauda metāla jumta flīzes izturēja vējus līdz 200 MPH. Allmet's bloķēšanas paneļi un lentu montāžas sistēma piedāvā minimālu kustību un ārkārtēju pretestību vēja pacelšanai. Flīzes ir pārbaudītas, un atšķirībā no asfalta un betona, metāla jumtus ar akmeņiem nevar noņemt. Vienkārši izlasiet par mūsu klientiem reālās dzīves vēju pieredzi.

  • 2.5 "Graudu akmens garantija : ne visas metāla jumta flīzes ir vienādas. Mūsu 3/16 collu tērauda jumta dakstiņi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes tērauda, ​​pateicoties mūsu vecāku piegādes uzņēmumam Metals USA. Mūsu tērauda jumta dakstiņi ir arī daži no biezākajām un izturīgākajām metāla jumta seguma sistēmām, kas ir pieejamas un garantē 2,5 collas krusu, kas ir 4. klases ietekmes novērtējums! Vienkārši izlasi par mūsu klientiem reālās dzīves graudu pieredzi vai skatīties slīdrādi fotogrāfijas, kas parāda Allmet jumti pret citiem jumtiem Kailu bojājumi, kas radušies 1997 Dallas krusa vētra.

  • Ugunsgrēka klases "A": Allmet akmens pārklājumu tērauda metāla jumta seguma sistēmas ir nedegošas, un tās piedāvā vislabāko ugunsdrošības pakāpi nozarē un vislabāko aizsardzību jūsu mājām pret ugunsgrēkiem ārpusē. Mūsu bloķējošā pārklājošā flīžu tehnoloģija nenodrošina pieeju vējzāģētajiem ogļračiem, kas iekļūst zem jūsu jumta, un aizdedzina koka apdari. Pāris mūsu ugunsdrošās metāla jumta flīzes ar izolācijas īpašībām lentu uzstādīšanas sistēmu, un nav labāka metāla jumta seguma sistēma, jūs varat instalēt, lai aizsargātu savu māju vairāk!

Zemāk jūs varat redzēt metāla jumta flīžu veidus . Lai apskatītu mūsu flīžu profilus, lūdzu, skatiet jauno Sunlight Profilu pārskatu brošūru . Pretējā gadījumā noklikšķiniet uz katra attēla, lai tuvāk iepazītu stilu. Katrā tērauda jumta seguma flīzē tiek izmantota Zincalume tehnoloģija, kas nodrošina lielāku izturību.  


Allmet Stone Coated Steel roofing tiles .jpg

DECRAS METAL ROOF TILE .jpg

Allmet akmens pārklājumu tērauda jumta flīžu izmantošanas priekšrocība

Shingle roof.jpg

stone coated metal roof tile .png


Pāri:Videi draudzīgas jumta loksnes Nākamo:Kratot jumta apkures jumtu no jauna

Izmeklēšana