Pretkorozijas kompozīta akmens pārklāta metāla jumta dakstiņi

Pretkorozijas kompozīta akmens pārklāta metāla jumta dakstiņi

Akmens pārklājuma tērauda jumta dakstiņu, jumta seguma celtniecības materiālu krāsu diagramma: atsauces rezerves daļa:

Produkta detaļas

Tērauda jumta dakstiņi ar akmens pārklājumu, jumta segums no celtniecības materiāliem

PRODUKTU IEVADS

Krāsainā akmens pamatne ar akmens pārklājumu ir gluži jauna jumta seguma pamatne, kuras pamatā ir augstas korozijas AL-ZN plāksne, augstas kvalitātes ūdens motociklu akrila sveķi kā līmvielas, dabiskā akmens daļiņu noturība pret atmosfēras iedarbību vai neorganisko krāsu pigmenti dabiskā akmens virsmas krāsošanai, tie ir radoši, sarežģīti, videi draudzīgi augsto tehnoloģiju izstrādājumi.

Krāsainā metāla jumta jostas roze ne tikai piemīt dabiskajām, dziļajām un lieliskajām tradicionālās māla dakstiņu dekoratīvajām īpašībām, bet tai ir arī mūsdienu metāla dakstiņu vieglas, spēcīgas un izturīgas īpašības, tā ir pašreizējā starptautiskā uzlabotā jumta materiāla galvenā tendence.

Krāsainā metāla jumta jostas roze ir piemērota jumta slīpuma projektiem ar dažādu stilu un dažādu veidu konstrukcijām (koka, tērauda, betona), attiecas arī uz oriģinālās ēkas līdzenām līdz slīpām, vecām jumta seguma un ēkas rotājumiem, kā arī citiem vietējiem projektiem. tajā tiek izmantoti vides materiāli, nekaitējot cilvēkiem un videi.

HTB158peKpzqK1RjSZFv763B7VXaT.png_.webp


Krāsu tabula:


krāsu diagrammarezerves daļa atsaucei:


jumta segums


jumta segums 2


krāsaina jumta dakstiņi (1)

Pāri:Tērauda / metāla jumta dakstiņi ar dabīgas krāsas akmens šķembu pārklājumu Nākamo:Metāla jumta dakstiņu pārklājums ar akmeni

Izmeklēšana