Krāsains Stone Coated lokšņu metāla jumta segums

Krāsains Stone Coated lokšņu metāla jumta segums

Krāsaina akmens pārklāta metāla jumta segums lapu produkta detaļas - Skaida metāla jumta seguma loksnes jaunu Su nlight akmens pārklāta metāla jumta segums flīžu kas ir akmens pārklāta metāla jumta seguma loksnes? Flīzes akmens pārklājumu tērauda jumta ir veida novatorisku, kompozīts, videi draudzīgu, augsto tehnoloģiju produktu. Tā bāzes materiāls ir...

Produkta detaļas

Krāsaina akmens pārklājuma lokšņu metāla jumta segums


Produkta detaļas


stone coated metal roofing sheet.jpg

Jaunā Svnlight akmens pārklāta metāla jumta mozaīka

Kas ir akmens pārklāta metāla jumta dakstiņi?

Flīzes akmens pārklājumu tērauda jumta ir veida novatorisku, kompozīts, videi draudzīgu, augsto tehnoloģiju produktu. Tā bāzes materiāls ir alumīnija un cinka (galvalume, aluzinc) tērauda lokšņu augsta korozijas izturību. Virsmas apstrāde ir dabiskā akmens granti, kas ir dabas krāsu vai iekrāsoti ar neorganisko pigmentu pielipušas alumīnija un cinka tērauda loksnes. Līmi, sava veida augstas kvalitātes ūdens bāzētu akrila sveķiem ir izpētītas un izgudroja sevi.

Starptautiskajā mūsdienu tirgū, flīzes ir populārs un papildu jumta seguma materiālu gan lieliskas apdares īpašības tradicionālo jumta flīzes un viegla izturīga rekvizītus mūsdienu jumta flīzes.

Akmens pārklājumu tērauda jumta flīžu iegūst uz toņu dakstiņu dažāda veida stilus un struktūras, piemēram, tērauda, koka, betona konstrukciju projektus. Tā izmanto arī mainīt slīps jumts, esošo ēku plakano jumtu, reformēt vecā jumta seguma un rotā daļa no ēkas, u.c. projekti.


Flīzes akmens pārklāta metāla jumta sastāvs

stone coated metal roof tile layer detail.jpg

Sertifikātu no akmens pārklāta metāla jumta dakstiņi

Pārklāta metāla jumta akmens flīzes piederumi

accessories of roof tile1_.jpg

Paketepackage of stone coated metal roof tile.jpg

Ražošanas līnijaroof  production line.jpg

Pāri:Anti-faded smilšu pārklājumu tērauda jumtu šindeļi Nākamo:AKMENS ŠĶEMBU PĀRKLĀTĀS JUMTA FLĪZES PRIEKŠROCĪBAS

Izmeklēšana