Augstas kvalitātes 420 mm akmens jumta flīzes ar akmens pārklājumu

Augstas kvalitātes 420 mm akmens jumta flīzes ar akmens pārklājumu

Akmens pārklāta jumta dakstiņi Akmens pārklāta jumta dakstiņi ir jauns jumta seguma materiāls, kas ražots ar izturīgu cinkotu tērauda plāksni un kā līmes izmanto augstas kvalitātes ūdens motociklu akrila sveķus, laikapstākļiem izturīgu smilšu krāsu vai krāsotu dabas smilšu kā virsmas slāni caur unikālu .. .

Produkta detaļas

Jumta dakstiņi ar akmeni

Tērauda jumta dakstiņi, kas pārklāti ar akmeni, ir jauns jumta seguma materiāls, kas ražots ar izturīgu cinkotu tērauda plāksni un kā līmes izmanto augstas kvalitātes ūdens motociklu akrila sveķus, laikapstākļiem izturīgu dabas krāsu sandor krāsotu dabas smilšu kā virsmas slāni, izmantojot unikālu tehnisko procesu. Tas ir augsto tehnoloģiju produkts, kas apvieno radīšanu, saliktu un ir arī videi draudzīgs.

Tērauda jumta dakstiņiem, kas pārklāti ar akmeni, piemīt gan dabisko, labo tradicionālo jumta māla dakstiņu izturība, gan arī mūsdienu metāla dakstiņu lieliskā vieglā, spēcīgā un izturīgā veiktspēja. Pašlaik tas ir galvenais augstas kvalitātes jumta materiāls pasaulē.

Kategorija:


Mēs piedāvājam sešu veidu akmens pārklājumu jumta dakstiņus, lai jūs varētu izvēlēties:


Pārdošanā ar akmeni pārklāta metāla jumta dakstiņi ar CE SGS sertifikātu

Pārdošanā ar akmeni pārklāta metāla jumta dakstiņi ar CE SGS sertifikātu

Pārskats

Materiāls 0,35–0,6 mm tērauda loksne
Virsma Dabas krāsas smilšu skaidas
Kopējais izmērs 1340x420mm
Derīgs lielums 1280x370mm
Katras flīzes platība 0,4847 kv.m.
Flīzes uz kvadrātmetru 2,1 gab
Vienas flīzes svars 2,8 kg
Svars uz kvadrātmetru 5,88 kg
Īpaša krāsa var pielāgot

Pārdošanā ar akmeni pārklāta metāla jumta dakstiņi ar CE SGS sertifikātu


Krāsu tabula:

krāsu diagramma

Priekšrocības:

1. Ugunsizturība: Gan AL-cinka tērauds, gan akmens skaidas ir neorganiski materiāli, tie ir dabiski un izrādījušies nedegoši.

2.Premija veiktspēja zemestrīcē: Metāla jumti, kas pārklāti ar akmeņiem, ir viegli un izturīgi, tie zemestrīcēs ēku apakškonstrukcijām viegli nekaitēs.

3.Svarīga svara izturība pret slīdēšanu: Metāla jumts, kas pārklāts ar akmeņiem, ir raksturīgs ar sniega izturību, svaru izturīgu un pretslīdošu, tāpēc problēmas saldēšanas vietās nevar uztraukties.

4.Pretvēja izturība pret vēju: Zinātniska bloķēšanas sistēmas projektēšana un pārbaudītas uzstādīšanas metodes garantē jumta seguma sistēmai lielāku drošību vētrās, mākoņu straumēs un viesuļvētras.

5. Ūdensnecaurlaidīgs: jumts nav skaļš un bieži ir daudz klusāks nekā asfalta šindeļu jumts vai smags tradicionāls koka satricināms jumts. Vētras neradīs nekādas noplūdes, jumts tiek mazgāts un izskatās tā, it kā tas būtu nesen pārinstalēta.

6.Drošība apgaismojumā: zibens spēriena iespējamība nepalielinās. Ja zibens spēriens notiek, enerģija droši izkliedējas un izplūst zemē.

7.HailStone Pretestība: Ir pierādīts, ka ar akmens pārklājumu metāla jumta dakstiņi nes krusakmeņus, neradot bojājumus.

Galvenie piederumiPar mūsu uzņēmumu

Jauns Sunlight akmens jumtu segums ir viens no Austrālijas pieredzējušākajiem un uzticamākajiem jumtu atjaunošanas un krāsošanas uzņēmumiem. Mūsu galvenais pakalpojums Sidnejā ir Jumtu atjaunošana, kas apkalpo visus Sidnejas un Ziemeļkrasta priekšpilsētas rajonus. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi profesionālu un uzticamu jumta seguma pakalpojumu sniegšanā, New Sunlight ar akmens pārklājumu tērauda jumta segums zina kvalitātes svarīguma nozīmi. Tāpēc spējamā jumta atjaunošana ar pārliecību spēj piedāvāt garantiju saviem pakalpojumiem. Mūsu pakalpojumi ietver jumtu remontu, jumtu tīrīšanu, jumtu atjaunošanu, jumtu uzturēšanu, jumtu norādi, jumtu atjaunošanu, jumtu atjaunošanu, jumtu pagarinājumus, jumtu krāsošanu un stiklojumu Sidnejā. Mēs piedāvājam arī ūdens strūklu un augstspiediena tīrīšanu, notekcauruļu uzstādīšanu, Colorbond jumtu klāšanu, bezmaksas jumta pārbaudes, konsultācijas un cenas.


Ja rodas kādi jautājumi, nevilcinieties sazināties ar mani.

Pāri:Jumta segums ar akmens pārklājumu Nākamo:Viegli jumta materiāli Krāsainas tērauda jumta dakstiņi

Izmeklēšana