Viegla materiāla jumta segums Krāsainas tērauda jumta dakstiņi

Viegla materiāla jumta segums Krāsainas tērauda jumta dakstiņi

Tērauda jumta flīzes, kas pārklātas ar akmens pārklājumu, ir ieguldījums, kas pārsniedz visas pasaules, un piedāvā labāko no visām pasaules metāla jumtu seguma iespējām, kas nodrošina metāla jumta seguma izturību un ilgmūžību, kā arī dažādu profilu skaistumu un stilu, sākot no koka sakraušanas un spāņu dakstiņiem, līdz arhitektūras jostas rozei. vai mūsu Classic TileTM. Mēs piedāvājam vislabāko ar akmens pārklājumu tērauda metāla jumta segumu - labāku par jebkuru citu jumta materiālu, kuru jūs varat iegādāties, un pēc 50 gadiem Allmet ar akmens pārklājumu tērauda metāla jumta dakstiņi izskatīsies un darbosies tieši tajā pašā dienā, kad tika uzstādīti. Vismaz tas ir mūsu garantija! Mūsu tērauda jumta segumi no akmens pārklājuma piedāvā jums mieru, nodrošinot vislabāko aizsardzību no elementiem un jūsu grūti nopelnīto naudu!

Produkta detaļas

Metāla jumta dakstiņi ar varavīksnes akmeni

image


Izmērs: 1335 * 420mm

Derīgs izmērs: 1270 * 380mm

Tērauda plāksnes biezums: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Svars gabalā: 2,8 kg / gab

Iepakojums: 500-600 gab / paletes


Galvenokārt ar akmens pārklājumu tērauda jumta flīžu krāsa  

image


Akmens pārklājumu tērauda jumta dakstiņu piederumi

spare part

spare part2

stone coated metal roof tile .png

krata jumta dakstiņus .jpg

Krata XD jumta dakstiņus.jpg


Kāpēc izvēlēties jumta flīzes ar akmens pārklājumu tēraudu?

Jautājums: vai zibens pievilina metāla jumtu?

Atbilde: Pilnīgi nepalielinās iespējamība, ka jūsu māju sit zibens, ja jums ir metāla jumts. Faktiski, ja zibens triec jūsu jauno saules gaismu ar akmens pārklājumu tērauda jumtu, enerģija droši izkliedējas pa visu jumta virsmu un var izplūst zemē. Tā kā metāla jumta segums NAV degošs vai viegli uzliesmojošs, tas ir vēl gudrāks jumtu segumu izvēle zibens pakļautās un nelabvēlīgos laikapstākļos.

 

Jautājums: Vai ar akmeni pārklāts tērauda jumts ir trokšņains?

Atbilde: Pilnīgi nē! Tagad dzirdiet to: jauns, ar saules gaismu akmens pārklāts tērauda jumts bieži ir daudz klusāks nekā pat asfalta šindeļu jumts. Sakarā ar mūsu unikālo uzstādīšanas metodi, kas rada skaņu kopā ar mūsu skaisti funkcionālo, ar akmeni pārklāto virsmu, pat lietusgāzes, kas skar jumta paneļus, nav skaļākas, nekā tas būtu uz smaga koka kratīšanas jumta.

 

Jautājums: vai rūsa ir problēma ar akmens pārklājumu tērauda jumtu?

Atbilde: Nē! Faktiski jaunie jumta paneļi, kas ir pārklāti ar saules gaismu, ir izgatavoti no augstas kvalitātes cinkota tērauda, kas pārklāts ar akrila pamatnes pārklājumu. Pēc tam virs šī pamatnes tiek iestrādātas zemes akmens akmens granulas. Visbeidzot, uzklāj skaidru akrila pārlieku glazūru un cep uz tās. Tas jūsu mājām nodrošina ilgstošu, izturīgu un pret izbalēšanu izturīgu aizsardzību visa mūža baudīšanai.

 

Jautājums: vai zobārstniecība ir problēma?

Atbilde: Atkal nē! Patiesībā, ar jauniem saules gaismas akmens pārklājumiem tērauda jumtiem var un var izturēt krusakmeņi, sniega slodzes un ekstremālie vēja apstākļi bez jebkādiem strukturāliem vai kosmētiskiem bojājumiem. Tas ir viens iemesls, kāpēc mūsu laikapstākļu necaurlaidīgās garantijās ietilpst 120 jūdzes stundā . Vēja garantija (vienāda ar F2 tornado!) Un 2,5 collu Hailstone garantija.  


Pāri:Viegli jumta materiāli Krāsainas tērauda jumta dakstiņi Nākamo:Viegls jumta materiāla krāsa gofrēts jumta segums

Izmeklēšana