Akmens flīzes metāla jumta pārklājumu / krāsas akmens pārklājumu tērauda jumta loksnes

Akmens flīzes metāla jumta pārklājumu / krāsas akmens pārklājumu tērauda jumta loksnes

Kāpēc izvēlēties jaunu Saules akmens pārklāta metāla jumta? Ieguldījumu iepriekš RestThe sākotnējās izmaksas, uzstādot jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumts var būt vairāk nekā ar citiem jumta seguma materiālu.

Produkta detaļas

Dalian jaunu saules celtniecības materiālu co., Ltd ir viena no vadošajām Ķīnas akmens pārklāta metāla jumta segums flīzes ražotāji un piegādātāji, un mums ir arī profesionāla kompānija un rūpnīcas, laipni iegādāties zemu cenu jumta akmens flīzēm, universāls jumtu, tradicionālo jumta dakstiņi un vairumtirdzniecības lētas preces no mums.


Kāpēc izvēlēties jaunu Saules akmens pārklāta metāla jumta?


Ieguldījumiem, virs pārējiem

Uzstādot jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumts sākotnējās izmaksas var būt vairāk nekā ar citiem jumta seguma materiālu. Tomēr, homeowner var ietaupīt naudu ir ievērojams, jo jaunais saules jumta būs pēdējais jumta jums kādreiz nopirkt. Jauns saules akmens pārklājumu tērauda jumts pievieno skaistumu jūsu mājās un tā tālākpārdošanas vērtību.

"Labas dzīves" vs. "Agrāk vai vēlāk"

Bez tērauda jumta vidējais dzīves ir apmēram 15 gadus. Piemēram, asfaltu vai "sastāva" jumtu var pieprasīt atkārtoti jumta ik pēc 10 – 20 gados vai agrāk! Salīdzināt, ka ar jauno saules akmens pārklājumu tērauda jumtu, kas ietver garantijas, kas ir labs kalpošanas ilgumu (nodot) īpašnieks.

Sniedz jūsu mājas A Beauty Makeover

Neatkarīgi no stilu, krāsu vai pabeigt pašreizējo jumta, visticamāk ir jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumts, kas atbildīs jūsu mājas izskatu. Vai vēlaties, lai izskata asfalta Skaida, māla flīzēm, ciedra sakrata vai šīferis, var atlasīt jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumts, kas veicinās skaistumu jūsu mājās.

Spēka, lai ilgtermiņā

Dzīve ir grūti. Māte daba ir grūtāk, jo īpaši attiecībā uz ārpus tērauda jumta seguma materiāli, kas sāk pasliktināties, tūlīt pēc tam, kad tie ir instalēti no iedarbības kaitīgo saules, paplašināšanu un kontrakcijas, temperatūrai mainoties no ultravioletajiem stariem un hailstones, pakotne smagā sniega, ledus un vēja ietekme. Jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumts, tomēr var veikt ekstrēmu laika apstākļu un joprojām izskatīties un aizsargāt tāpat kā jaunas dzīves laikā.

Skaisti efektīvu

Tur ir vairāk skaistu krāsu un dizainu jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumts, nekā šķiet pirmajā acu uzmetienā. Piemēram, gaismas krāsas jumtiem ir paredzēti efektīvi atspoguļo saules siltumu un samazināt nepieciešamību mājas atdzist karstā vasaras mēnešos. Kāds skaists veids, kā samazināt savu enerģijas rēķinu.

Stāvus par izturību

Ja esat dzirdējis ikviens teikt, ka nevajadzētu turpinājām metāla jumtu, viņi acīmredzot nerunājam par jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumtu. Mūsu unikālā bloķējošu paneļa dizains, ar cinkota tērauda konstrukciju un pierādīta instalēšanas metodes nodrošina stipru jumtu sistēmas, kas var būt gāja normālos apstākļos.

Novērtējot jūsu baudījumu

Kad jūs salīdzināt līdzekļus un priekšrocības jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumts pret visiem pārējiem, jūs redzēsiet, tiešām nav salīdzinājums. Tātad, kā jūs noteikt, ka ieguldījumu apjoms būs Pirmkārt, sazinieties ar mums. Mūsu pieredze profesionāla aprēķinās jūsu jauns jumts, atkarībā no jaunā saules akmens pārklājumu tērauda jumta sistēma jūs izvēlaties, jūsu jumta forma un "piķi" vai pakāpi nogāzi, un vai jūs vēlētos, lai jūsu esošo jumtu, pa kreisi vai norauj stila izmaksas. Atcerieties, jaunais saules akmens pārklājumu tērauda jumta nāk ar 50 gadu garantiju.


Jaunais saules jumta sertifikācija

Jaunais saules jumta garantija

Jaunais saules jumta sistēmas, Inc (turpmāk tekstā "sabiedrība") šo garantijas sākotnējais patēriņa pircējam ("īpašnieks"), katru jaunu saules jumta paneli ("Panel"),: (1) nav konstatēta ražošanas defektus, kas nelabvēlīgi ietekmētu paneļiem; pildot (2) būtu izturīgi pret triecienu kompromisus ar vēja ātrumu līdz 120 jūdzes / stundā; un (3) pretoties krusas postījumiem. Lai šo garantiju, krusas definē šādi: (1) iekļūšanu krusa pilnīgi akmeņi caur paneli; vai (2) plaisas vai plaisām paneļa tērauda substrāta ap trieciena punktu.


Atbildību tiktāl, ciktāl šie paneļi faktiski satur materiāla vai apdares ražošanas defektiem, kas ietekmē darbības ierobežošanu, uzņēmums veic vai nu salabot vai nomainīt bojāto panelis, sniedza uzņēmuma atbildība aprobežojas ar kopējiem izdevumiem nepārsniedz saprātīgu aizstāšanas izmaksas īpaši defektīva paneļa pirmajos 15 gados pēc instalācijas un ik gadu samazinās par proporcionālu materiāla pamatu tikai atlikušos 15 gadu laikā. Uzņēmums mēģinās aizstāt bojāto paneļi ar vienu un to pašu krāsu vai dizaina. Taču krāsu variācijas var pastāvēt starp paneļiem, kas ražotas dažādos laikos, un uzņēmums var pārtraukt vai mainīt noformējumu, konkrētā produkta profilu. Jebkurā gadījumā kompānija patur tiesības apmainīt bojāto panelis ar paneli līdzīgu dizainu un krāsu.

Pārvedamība šī ierobežotā garantija var nodot sākotnējā īpašnieka turpmāko nekustamā īpašuma īpašnieks 5(5) pirmajos gados pēc produkta sākotnējās instalēšanas noteikumu pārsūtīt informāciju (īpašuma adresi, sākotnējais īpašnieks, jaunajam īpašniekam) tiek nosūtīts uzņēmumam 30 dienu laikā no īpašumtiesību maiņa. Paziņojums par īpašumtiesību maiņas sabiedrība atzīmēja adresē jānosūta pa pastu.

Attn: Jauns saules jumta garantijas DeptDalian pilsēta - Foshan City, Ķīna

Šī garantija ir pakļauta šādiem nosacījumiem:


  1. Rakstisku paziņojumu par defektu ir jānosūta pa pastu Company pie tās "adresi, kas noteiktas tālāk. Paziņojumā jānorāda nosaukums un adrese, īpašnieks pieprasīja defektīva paneļa vai paneļiem un jāapraksta detalizēti defekts.


2 uzņēmums nav atbildīgs, un šī ierobežotā garantija neattiecas uz bojājumiem, lai paneļi vai citu īpašumu sakarā ar jebkādu iemeslu dēļ, kas nav konkrētu materiālu defekti vai apdares ražošana definēta ierobežotajā garantijā. Cēloņi, šī garantija neattiecas arī: (1) kaitējumu, kas rodas bojājumi, kustību vai iegrimšana struktūrā, kurā ir instalēta jumta; (2) ļaunprātīga kājāmgājējus, kas radušies ražotāja norādījumus; dispersija (3) kaitējums paneļiem, kas izraisa jebkādu piemērošanu tīrīšana risinājumus, paint, pārklājumi vai modifikācijas jebkāda veida; (4) bojājumu paneļiem, kas izraisa nepareizu, nolaidība vai nepareiza apiešanās laikā vai pēc uzstādīšanas; vai (5) bojājumiem, ko izraisījusi kļūme jāizpilda ražotāja dotie instalēšanas norādījumi. Atsevišķa garantija aptver paneļu uzstādīšanu var darīt zināmu uzstādīšanas darbuzņēmējs.


3. Šī garantija ir vienīgā garantija sabiedrība veic attiecībā uz tā pārdod jaunu saules jumta paneļi. Tirgotāju un uzstādītāju jauna jumta saules paneļu nav atļauts paplašināt vai grozīt nosacījumus šī garantija nekādā veidā.


4. garantijas attiecas uz jebkuru jaunu saules jumta paneli, modificēt, mainīt vai mainīt dizainu vai funkciju pēc tam, kad tas ir atstājis rūpnīca, izņemot gadījumus, kad izmaiņas ir vajadzīgs ražotāja dotie instalēšanas norādījumi.


5. jebkuru jaunu saules jumta paneli, uzņēmuma nomaiņu neattiecas termins šīs garantijas, izņemot, kā to prasa likums.


6. Šī garantija dod jaunu jumta saules paneļu sākotnējā pircēja īpašas juridiskas tiesības.

Ja kāds no šī "ierobežotā garantija" nosacījumiem zaudē kompetentas jurisdikcijas tiesa ir nederīgs, spēkā neesošu vai spēku zaudējušu, atlikušos noteikumus tomēr turpina pilnā spēkā bez traucējumiem vai anulēti jebkādā veidā.

Jaunais saules jumta Foshan Subsidery fabrika


Q & A

no jauna saules jumta DAKSTIŅI

Jautājums: Ir zibens pievilkt metāla jumtu?

Atbilde: Ir absolūti nepalielinās jūsu mājās, ja metāla jumts ir zibens spēriena iespējamību. Patiesībā, ja zibens streiks jūsu jauno saules akmens pārklājumu tērauda jumts, enerģijas droši izkliedē visā visā jumta virsmas un var iziet uz zemes. Arī, jo metāla jumta segums nav viegli uzliesmojošu vai viegli uzliesmojošu, tas ir pat gudrāku izvēli par jumtu segumu zibens tendētas un smagas laika jomās.


Jautājums: Ir akmens pārklājumu tērauda jumtu skaļš jumta?

Atbilde: Absolūti nav! Tagad, dzirdot: jauns saules akmens pārklājumu tērauda jumta bieži vien ir daudz klusāka nekā pat asfaltu Skaida jumta. Sakarā ar mūsu unikālo uzstādīšanas metode, ar ko izveido skaņu kopā ar mūsu skaisti funkcionālās akmens pārklātās virsmas, pat lietusgāzes uzkrītoša jumta paneļi ir ne skaļāk, nekā tas būtu par smago koka krata jumts.


Jautājums: Vai rūsas problēma ar akmens pārklājumu tērauda jumtu?

Atbilde: Nē! Patiesībā jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumtu paneļi ir izgatavotas no augstas kvalitātes cinkota tērauda, kas ir pārklāts ar akrila bāze mētelis. Tad zeme-akmens keramikas granulu iegultas virs šī bāze mētelis. Visbeidzot, piemēro un cep uz skaidrs akrila pārlieku glazūra. Tas nodrošina ilgstošu, izturīgas un pret izbalēšanu aizsardzībai kalpošanas prieks jūsu mājās.


Jautājums: Ir Denting problēma?

Atbilde: Vēlreiz Nē! Patiesībā jaunu Saules akmens pārklājumu tērauda jumtu var un piecelties hailstones, sniega slodzes un lielākā vēja apstākļos bez jebkādu strukturālu vai kosmētikas kaitējumu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mūsu izturīgu garantijas ietver 120 m.p.h. vēja garantija (vienāds ar F2 viesuļvētra!) un 2,5 collu grauds garantija.

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi.


Pāri:SONCAP sertifikāts ar akmeņiem pārklāts metāla jumta flīzes Nākamo:Obligāciju tipa akmens pārklāta metāla jumta segums flīzes jumta loksnes

Izmeklēšana