Jumta seguma jumta segums ar akmeņiem

Jumta seguma jumta segums ar akmeņiem

Ar akmeņu pārklājumu tērauda jumta dakstiņi tiek izmantoti stumušajos jumta konstrukcijās daudzu veidu stili un konstrukcijās, piemēram, koka, tērauda, ​​betona konstrukcijās. Tas arī tiek izmantots projektiem, lai nomainītu plakano jumtu esošo ēku šauruma jumtiem, pārveidotu vecās jumta segumu un izrotātu daļa ēku utt.

Produkta detaļas

Jumta segumi ar jumta pārklājumu

Lithuania roof tiles .jpg


Izmērs: 1320 * 420mm

Derīgs izmērs: 1270 * 380mm

Tērauda plāksnes biezums: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Svars gabalam: 2.8kg / gab

Iepakojums: 500-600 gab. / Paletes

Galvenokārt šindeļu krāsa Jumta seguma pārklājums

Krāsu karte ar akmeņiem pārklātu jumta dakstiņiem .jpgAksesuāri šindeļiem ar jumta pārklājumu

accessories of roof tiles .jpg

Jauni saules gaismas ventiļi

Šobrīd ventilācija ir liela tēma, ja runa ir par jumtu telpām vai iekšējo ventilāciju. Mūsdienu mājas kļūst arvien izolētas un necaurlaidīgas, taču aukstos un mitros laikapstākļos, piemēram, Jaunzēlandē, māju īpašniekiem joprojām var būt ūdens pilošs no izplūdes plākšņa vai citām izplūdes atverēm no vannas istabām vai veļas mazgātavas. Šie apstākļi var radīt nopietnas mitruma problēmas ar blakus esošajiem bojājumiem un veselības problēmām, ko izraisa pelējums un mitrums.

New Sunlight Vent ir daļa no augstas veiktspējas jumta sistēmas. Mūsu jumta seguma sistēmas unikālais dizains nozīmē to, ka jumts nav iekrāsots un nav vajadzīgs papildu darbs, lai uzkāptu uz jumta pēc tam, kad jumts ir pabeidzis uzstādīšanu. Tam nav nepieciešams tālāk mirgojošs, un to uzstāda kvalificēts jumta segums, kurš ir apmācīts uzstādīt atmosfēras necaurlaidīgu jumta seguma sistēmu.

LV75 ROOF SPACE VENT

New Sunlight LV75 jumta telpas ventilācija ir paredzēta, lai nodrošinātu integrētu kontaktligzdu mitruma slodzes gaisā no jumta telpas pasīvās izlaišanas. Izmantojot kopā ar ventilāciju pie karnīzes, tas izveido vienkāršu gaisa ieplūdes variantu, lai pienācīgi vēdinātu jumta telpu. Daudzās Eiropas daļās (ar līdzīgām temperatūras svārstībām Jaunzēlandē) šāds ventilācijas veids ir obligāts, lai noņemtu mitrumu, kas radīts visās mājās (no gatavošanas, vannas istabām, apkures uc). Jaunzēlandē tiek ātri atzīts, ka arvien vājākas celtniecības metodes ļauj atbrīvot mūsu mājās radīto dabisko mitrumu. Šis mitruma saturs gaisa bieži nonāk jumta telpā, kur tas var kondensēties uz jumta.

HV110 SANITĀRĀ VENT

Sanitārā ventilācija nodrošina līdzekļus, lai atbrīvotu notekūdeņu gāzes uz ārpusi no konstrukcijas vai ārā caur jumtu. Gaisa plūsma ir galvenais apsvērums sanitārās ventilācijas sistēmas projektēšanā no sanitārām ierīcēm vai ierīcēm. Vislielākais ieguvums no mūsu atveres ir tas, ka tas ir pilnībā integrēts jumta seguma sistēmā, tas nozīmē pilnīgu atmosfēras spiediena mieru.

HV160 EKSTRAKCIJAS VENT

Ekstrakcijas ventilācija ir paredzēta, lai nodrošinātu integrētu kontaktligzdu gan pasīvās, gan mehāniskās ventilācijas telpās. Tas ir ideāls kontaktligzda vannas istabu, virtuves un veļas ieguvei, taču tas darbosies tikpat labi kā izeja jebkurai pasīvi novadītai zonai, kur ir vēlams atbrīvot mitru gaisu no konstrukcijas. Daudz labāk ir pēcpārdošanas sēņu tipa jumta ventilācijas atveres, kas prasa iekļūšanu jumtā, un papildu uzgaļi, lai saglabātu jumtu laika apstākļu necaurlaidīgumu.

Zemāk jūs varat redzēt metāla jumta flīžu veidus . Lai apskatītu mūsu flīžu profilus, lūdzu, skatiet jauno Sunlight Profilu pārskatu brošūru . Pretējā gadījumā noklikšķiniet uz katra attēla, lai tuvāk iepazītu stilu. Katrā tērauda jumta seguma flīzē tiek izmantota Zincalume tehnoloģija, kas nodrošina lielāku izturību.

stone coated metal roof tiles house .jpg

stone coated roof tiles .jpgPāri:Tērauda jumtu Roofing Nākamo:Jumta loksne

Izmeklēšana