Tērauda šindeļi

Tērauda šindeļi

Ar akmeņu pārklājumu tērauda jumta dakstiņi tiek izmantoti stumušajos jumta konstrukcijās daudzu veidu stili un konstrukcijās, piemēram, koka, tērauda, ​​betona konstrukcijās. Tas arī tiek izmantots projektiem, lai nomainītu plakano jumtu esošo ēku šauruma jumtiem, pārveidotu vecās jumta segumu un izrotātu daļa ēku utt.

Produkta detaļas

tērauda šindeļi

Belarus roof tiles .jpg


Izmērs: 1320 * 420mm

Derīgs izmērs: 1270 * 380mm

Tērauda plāksnes biezums: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Svars gabalam: 2.8kg / gab

Iepakojums: 500-600 gab. / Paletes

Galvenokārt tērauda šindeļu krāsa

Krāsu karte ar akmeņiem pārklātu jumta dakstiņiem .jpg

Tērauda šindeļu piederumi

jumta dakstiņu piederumi .jpg

Jauni Sunlight Vents tērauda šindeļi

Šobrīd ventilācija ir liela tēma, ja runa ir par jumtu telpām vai iekšējo ventilāciju. Mūsdienu mājas kļūst arvien izolētas un necaurlaidīgas, taču aukstos un mitros laikapstākļos, piemēram, Jaunzēlandē, māju īpašniekiem joprojām var būt ūdens pilošs no izplūdes plākšņa vai citām izplūdes atverēm no vannas istabām vai veļas mazgātavas. Šie apstākļi var radīt nopietnas mitruma problēmas ar blakus esošajiem bojājumiem un veselības problēmām, ko izraisa pelējums un mitrums.

New Sunlight Vent ir daļa no augstas veiktspējas jumta sistēmas. Mūsu jumta seguma sistēmas unikālais dizains nozīmē to, ka jumts nav iekrāsots un nav vajadzīgs papildu darbs, lai uzkāptu uz jumta pēc tam, kad jumts ir pabeidzis uzstādīšanu. Tam nav nepieciešams tālāk mirgojošs, un to uzstāda kvalificēts jumta segums, kurš ir apmācīts uzstādīt atmosfēras necaurlaidīgu jumta seguma sistēmu.

Jauns Sunlight tērauda jumta sistēmas pārskats

Kā jaunās saules gaismas metāla jumtu sistēmas iziet ar klimatu saistītas pārbaudes, kas jātur jumtam. Lai gan daži no tiem ir reģionāli koncentrēti, lielākā daļa no tiem ir apstākļi, kas mājsaimniekiem visā valstī jāņem vērā, plānojot savu nākamo jumta projektu.

Jaunas Sunlight dakstiņu jumta seguma sistēmas nodrošina tērauda īpašību pilnīgu profilu un krāsu papildinājumu, kas atbilst jūsu stilam, no Bond jumta dakstiņiem līdz Ridge metāla jostas rokturiem un tālāk. Pateicoties to izturībai un izturībai, New Sunlight jumti iztur to elementus, ne tikai uzlabojot jūsu struktūras apelāciju, bet arī jūsu īpašuma vērtību.

Plašs funkciju klāsts ļauj New Sunlight metāla jumta seguma sistēmām nodrošināt jūsu mājās optimālu aizsardzību un efektivitāti. Viņu vieglais materiāls (tikai 1,4 mārciņas uz kvadrātpēdas) samazina jumta sabrukšanas un bojājumu draudus grūtos apstākļos. Turklāt šajos jumtos ir optimāla uguns un trieciena novērtējums. Turklāt sistēmas ir saistītas ar visaptverošām garantijām, tostarp ar dzīvību nesaistītu ierobežotu produktu, 120 mph vēja un 2.5 "hailstone garantijas.

Kopumā, neatkarīgi no apstākļiem, New Sunlight jumta seguma sistēmas ir būvētas, lai tās nekad nedubītu, nepaliktu, nepazustu vai nesabojātu. Jaunā saules gaismā tiek izmantotas ļoti UV atstarojošas dabīgās granīta akmens mikroshēmas, kas ir piestiprinātas un apzīmogotas ar 26-gabarītu Galvalume® tērauda paneļiem, kas ir savstarpēji savienoti, lai nodrošinātu labāku blīvējumu un izturību. Ar strukturāli spēcīgas sistēmas priekšrocībām uzstādīšanas paņēmieni var mainīties un atļaut lielu gaisa telpu starp klāju un paneļiem. Jaunā Sunlight visa profilu un krāsu klāsts ir piemaksu jumta seguma sistēma ar izolācijas, ventilācijas un trokšņu samazināšanas priekšrocībām. Šo iemeslu dēļ, neskatoties uz elementu pārbaudēm, New Sunlight jumts būs pēdējais, kas jūsu mājās kādreiz būs nepieciešams.

Tagad apspriedīsim specifiku par to, kā šīs jumta sistēmas sakrīt ar katru no četriem elementiem.

Zemāk jūs varat redzēt metāla jumta flīžu veidus . Lai apskatītu mūsu flīžu profilus, lūdzu, skatiet jauno Sunlight Profilu pārskatu brošūru . Pretējā gadījumā noklikšķiniet uz katra attēla, lai tuvāk iepazītu stilu. Katrā tērauda jumta seguma flīzē tiek izmantota Zincalume tehnoloģija, kas nodrošina lielāku izturību.

shingle tile .JPG

Pāri:Kratīt jumtu Nākamo:Krāsaino akmeņu pārklājumu metāla jumta flīzes

Izmeklēšana