Akmens šķembas pārklātas tērauda jumta mozaīka

Akmens šķembas pārklātas tērauda jumta mozaīka

Akmens mikroshēmas pārklātas tērauda jumta flīžu produkta apraksts Newsunlight akmens pārklājumu tērauda jumta flīzes ir balstīta uz Al-Zn tērauda. Virsmas un atpakaļ nelietot aizsargplēves, kā arī sakausējumu, kas sastāv no alumīnija un cinka ar dabisko akmeni, nodrošina lietojuma ilgu laika posmu, kurā ne mazāk kā...

Produkta detaļas

Akmens šķembas pārklātas tērauda jumta mozaīka

Produkta apraksts

Newsunlight akmens pārklājumu tērauda jumta flīzes ir balstīts uz Al-Zn tērauda. Virsmas un atpakaļ nelietot aizsargplēves, kā arī sakausējumu, kas sastāv no alumīnija un cinka ar dabisko akmeni, nodrošina ilgu laika posmu, kuru lietojums mazāks par 30 gadiem.
Šāda veida mozaīku varētu plaši izmanto visu veidu ēkām, piemēram, dzīvesvietām, viesnīcas, villas, dārzkopības konstrukcijas, utt.

Konstrukcijas detaļas

1. akrils stiklojuma slāni. Savukārt palielinot spilgtumu, šis slānis arī uzlabo galvojumu spēku, lai novērstu lietus ūdens noplūde uz zemākos līmeņus, piemēram, akmens slāņa.

2. krāsains Stone slāņa. Šis slānis, kas nāk ar labu anti-UV sniegumu, tādējādi aizsargājot substrāta materiāls. Tas arī samazina lietus troksni un uzlabo dekoratīvu efektu.

3. akrila līmi, līmēšanas slāni. Akrila līmi darbojas obligāciju augšējos un apakšējos slāņus, tādējādi labāk aizsargājot pamata slāņi.

4. aizsardzības slānis. Slānis ir veidots lai aizsargātu cinka alumīnija slānis.

5. cinka alumīnija slānis. Sakausējuma loksnes ir augsta siltumu atstarojošs likmi un spēcīgu korozijas izturību. Tas nodrošina lielisku energoefektivitātes un palielina tērauda substrāta slāņa mūžs.

6. tērauda substrāts. Augstas stiprības tērauda loksne tiek pieņemta kā substrātu mūsu krāsains akmens pārklājumu tērauda jumta dakstiņi.

7. cinka alumīnija slānis. Sakausējuma loksnes ir augsta siltumu atstarojošs likmi un spēcīgu korozijas izturību. Tas nodrošina lielisku energoefektivitātes un palielina tērauda substrāta slāņa mūžs.

8. aizsardzības slānis. Slānis ir veidots lai aizsargātu cinka alumīnija slānis.

Biezums: 0,35 mm, 0,4 mm, 0.45 mm

 STONE COATED METAL ROOF.png

stone chips coated roof tile.jpggalvanized stone coated metal roofing.jpg

Produkts - Classic akmens pārklāta metāla jumta mozaīka

Stone Chips Coated Steel Roofing Tile.jpg

classic.jpg

Darbnīcaflīzes akmens pārklāta metāla jumtsroof  production line.jpg

Testa ziņojumā akmens pārklāta metāla jumta mozaīka

metal roof tile.jpg

Pakete

metal roof tile package.jpg

roof tile package.jpg

Newsunlight projekti1roof tile price.jpg

Pāri:Zambija krāsas akmens pārklājumu tērauda jumta Nākamo:Krāsas akmens pārklājumu jumta Skaida

Izmeklēšana