Flīzes akmens pārklāta metāla jumts

Flīzes akmens pārklāta metāla jumts

Produkta detaļas

Ēkas jumta slīpums akmens pārklāta metāla jumta segums flīžu piemērojami jumta projektu par visu veidu stilu un koka struktūru, tērauda struktūru, betona struktūras uzbūve) attiecas arī uz dzīvoklis mainīt slīpumu, vecā jumta konstrukcijā remontu un celtniecības vietējo rotājumi un citas inženierzinātnes.

stone coated metal roof tile .jpg

stone coated metal roof tile in .jpg

Krāsas metāla plāksnīte struktūra - cinka alumīnija plāksne

Alumīnija, cinka plates ir cinka alumīnija sakausējuma struktūra veido 55 % alumīnija, 43,4 % cinka un 1,6 % silīcija 600 DEG C augsttemperatūras sacietēšanas un sastāvu, visa struktūra - dzelzs - alumīnija silīcija - cinka, kas veido blīvu četras juaņa kristāla sakausējums pārklātas tērauda loksnes. Korozijas izturību: aizsargfunkcijas, alumīnija un cinka. Korozijas pretestība nekā parastās cinkota lokšņu 6 - 8 reizes. Korozijas izturību uz 50 gadiem.

Siltuma pretestību: augsttemperatūras oksidēšanās izturība 315 grādi pēc Celsija vide nemainīsies ilgtermiņa izmantošanu krāsu

Siltumu atstarojošs: alumīnija cinka plāksnes siltuma atstarojuma pārsniedz 75 %, ir divreiz cinkota tērauda loksnes, cilvēki bieži izmantot, lai veiktu siltumizolācijas materiāls.

stone coated  steel roof tile design .jpg

Pāri:Akmens pārklājumu tērauda jumta seguma izmaksas Nākamo:Vieglās spāņu metāla jumta šindeļi

Izmeklēšana