Jumta segums ar akmens pārklājumu

Jumta segums ar akmens pārklājumu

Tērauda jumta flīzes, kas pārklātas ar akmens pārklājumu, ir ieguldījums, kas pārsniedz visas pasaules, un piedāvā labāko no visām pasaules metāla jumtu seguma iespējām, kas nodrošina metāla jumta seguma izturību un ilgmūžību, kā arī dažādu profilu skaistumu un stilu, sākot no koka sakraušanas un spāņu dakstiņiem, līdz arhitektūras jostas rozei. vai mūsu Classic TileTM. Mēs piedāvājam vislabāko ar akmens pārklājumu tērauda metāla jumta segumu - labāku par jebkuru citu jumta materiālu, kuru jūs varat iegādāties, un pēc 50 gadiem Allmet ar akmens pārklājumu tērauda metāla jumta dakstiņi izskatīsies un darbosies tieši tajā pašā dienā, kad tika uzstādīti. Vismaz tas ir mūsu garantija! Mūsu tērauda jumta segumi no akmens pārklājuma piedāvā jums mieru, nodrošinot vislabāko aizsardzību no elementiem un jūsu grūti nopelnīto naudu!

Produkta detaļas

ar akmens pārklājumu tērauda krata XD jumta segums

1


Izmērs: 1330 * 420mm

Derīgs izmērs: 1270 * 380mm

Tērauda plāksnes biezums: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Svars gabalā: 2,8 kg / gab

Iepakojums: 500-600 gab / paletes


Tērauda kraušanas XD priekšrocība

微 信 图片 _20190903104633


Galvenokārt ar akmens pārklājumu tērauda krata krāsa XD Roofing

krāsu diagramma



Piederumi no akmens pārklājuma tērauda krata XD Jumta segums

rezerves daļa

rezerves daļa2


Produkta attēls:


Par mūsu uzņēmumu:

Jaunā jumta atjaunošana saules gaismā mēs izmantojam tikai labākos pieejamos produktus un piedāvājam kuģus ar augsti kvalificētiem tirgotājiem. Izvēloties tikai uzticamākos un uzticamākos materiālus, spējamā jumta atjaunošana nodrošina visu jumta darbu kvalitāti un izcilību. Pie mūsu piegādātājiem pieder Dulux, ACE griezēji, Shieldcoat un Nutech Paints.

Mēs varam jums palīdzēt atjaunojot jumtu vai vienkārši padarot jumtu tīru. Neatkarīgi no tā, vai jūsu jumtu veido terakotas flīzes, asfalta jostas roze, stikla šķiedras jostas roze, betona dakstiņi, koka skaidas un jostas roze, metāls vai kāds cits jumta seguma materiāls, mēs sadarbosimies ar jums, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mani uz sales002@newsunlight.net

Pāri:Viegli jumta materiāli Krāsainas tērauda jumta dakstiņi Nākamo:Jumta seguma loga ar metāla pārklājumu ar akmeni

Izmeklēšana