Akmens pārklājumu tērauda jumta Skaida

Akmens pārklājumu tērauda jumta Skaida

Akmens pārklājumu tērauda jumta Skaida garantijas bāzi ar augstu izturību un kuru izturību pret koroziju ir 3 - 6 reizes augstāka nekā korozijas pretestība galvalume tērauda cinkots tērauds; Virsmas apstrāde ir granti dabisko krāsu vai krāsainu neorganisko pigmentu un ūdens bāzētu akrila sveķiem apdare...

Produkta detaļas

Akmens pārklājumu tērauda jumta Skaida

Shingle.jpg

Garantijas

Balstīt uz augstas stiprības un korozijas izturība galvalume tērauda kuru izturību pret koroziju ir 3 - 6 reizes augstāka nekā cinkots tērauds; Virsmas apstrāde ir granti dabisko krāsu vai krāsainu neorganisko pigmentu un ūdens bāzētu akrila sveķiem apdare. Izstrādājuma kalpošanas laiks ir līdz pat 50 gadiem.

 STONE COATED METAL ROOF.png

stong chips metal roofing.jpg

Ražošanas līnija

roof  production line.jpg

Pakete

package of stone coated metal roof tile.jpgBiežāk uzdotie jautājumi par Newsunlight akmens pārklājumu flīzes metāla jumta segums


Q: tērauda jumta padarīs manās mājās karstā vasarā?

A Nr A pareizi izlīdzināts tērauda jumta sistēma kustas gaisa gan starp jumtu un pamata deckas arī gaisa pārvietošana no atveres zem ieklāšana. Silda gaisu ir atļauts izkliedēt pa kores lineas vēsāks gaiss, kas ieplūst caur eave ventiļiem. Samazināta enerģijas rēķinus var rasties gaisa plūsmu, gan zem, gan virs ieklāšana.


J: vai varat jūs staigāt uz tērauda jumtu?

A: Jā. Dažiem uzmanīgiem jābūt ejot uz jumta, bet ņemiet vērā, ka jumiķi staigāt pa visu jumtu instalēšanas procesa laikā.


Q: vai akmens pārklāta metāla jumta segums flīžu skaļš?

A: Nē! Mirušo gaisa telpu starp akmens pārklāta metāla jumta paneļa smilšu jumtu ieklāšanas apvienojumā ar akmens pārklājuma dampens ārējam troksnim pat lietus gāze.


Q: vai akmens pārklāta metāla jumta segums sistēmu smagajiem?

A: Stone coated jumta flīzes patiesi viegls! Betona un māla jumtu var nosvērt līdz 15 lbs par kvadrātpēda! Faktiski ir pat vieglāks nekā vairums augstas kvalitātes asfalta jumtu jumtu akmens pārklājumu jumta mozaīku.


Q: vai akmens, metāla jumta segums flīžu izturību?

A: Jā, vidējo dzīves metāla lokšņu jumts ir 17 gadus. Asfalta var pieprasīt atkārtoti ik pēc 10 līdz 20years, jumta bieži agrāk. Bet metāla jumta sistēma piedāvā nepārspējamu izturību, ilgst 2 līdz 3 reizes ilgāk.


J: cik ilgs laiks nepieciešams, lai instalētu tērauda jumtu?

A: parasti tikai dažas dienas. Ēku jumti cape sarežģītība ir galvenais faktors, lai noteiktu laiku, kas vajadzīgs. Sarežģītiem jumtiem, kas prasa vairāk laika nekā pamata dizainu.


Pāri:AKMENS ŠĶEMBU PĀRKLĀTĀS JUMTA FLĪZES PRIEKŠROCĪBAS Nākamo:Gaismas svara Stone Coated Chip tērauda jumta krata, dakstiņu, flīžu karstā pārdot, Jamaika, Haiti Republikas, Dominikas Republika, Puerto Rico, brīvas valsts (ASV), ASV Virdžīnu salas, Britu Virdžīnu salās, St Sentkitsa un Nevisa, Angilja (Lielbritānija), Antigva un Barbuda, Montserrata (britu) Factory

Izmeklēšana