Ūdensnecaurlaidīga metāla jumta šindeļa

Ūdensnecaurlaidīga metāla jumta šindeļa

Ūdensnecaurlaidīgs metāla jumta šindeļu krāsa Akmens Pārklāts metāls Jumta pamatā ir Al-Zn (pazīstams kā Zincalume vai Galvalume tērauda) tērauds. Apstrāde pirms un pēc aizsargplēves kopā ar augstas precizitātes spiediena formas granti nodrošina, ka jumts ir labākais jumta materiāls. Pārklāts ar sakausējumu ...

Produkta detaļas

Ūdensnecaurlaidīgs metāla jumta šindelis

Krāsainais pārklāts metāls Jumta pamatā ir Al-Zn (pazīstams kā Zincalume vai Galvalume tērauda) tērauds. Apstrāde pirms un pēc aizsargplēves kopā ar augstas precizitātes spiediena formas granti nodrošina, ka jumts ir labākais jumta materiāls. Pārklāts ar sakausējumu, kas sastāv no Al 55%, Zn 43,4%, Si 1,6%, ar netoksisku akrila līmes un dabīgā akmens stong chips metal roofing.jpg


Produkta nosaukums akmens pārklāta jumta dakstiņa
Režīms Romiešu flīzes, Bond flīzes, koka dakstiņi, šindeļu flīzes
Pilns izmērs 1340 * 420 mm
Korpusa izmērs 1280 * 375mm
Svars / gab 2.7 kg
Apvada laukums 0.46 m2
Flīzes / m2 2,1 gab
Biezums 1,2-1,5 mm

Akmens pārklāts metāla jumta dakstiņi - Bond flīzes


stone coated metal roof tile--bond type.jpg

Akmens pārklāts metāla jumta dakstiņi - Klasiska dakstiņa stone chips coated roofing.jpg

Akmens pārklāts metāla jumta dakstiņi - varavīksnes flīzes Rainbow.jpg

Q: Cik ilgi ir akmens pārklājuma flīžu sevice laiks?
A: Alumīnija un cinka tērauda plāksne ir izturīga pret citiem celtniecības materiāliem. Līme smidzināšanai virsmā arī pieĦem jaunas tehnoloģijas. Tādējādi mūsu jumta dakstiĦus var izmantot vairāk nekā 50 gadus.
J: Vai tērauda jumts vasarā padarīs manu māju karstu?
A: Nē. Pareizi ventilēta tērauda jumta sistēma kustina gaisu gan starp jostas roktņiem, gan zemāk esošajiem klājiem, kā arī kustīgu gaisu no atverēm zem klāja. Apsildāmam gaisam tiek atļauts izkliedēt caur vējš, vēsāks gaiss tiek ievilkts caur eju atverēm. Samazinātas enerģijas rēķinus var radīt gaisa plūsma gan zem un virs ieklāšanas.
J: Vai jūs varat staigāt pa tērauda jumtu?
A: Jā. Ejot uz jumta, dažiem ir jārūpējas, taču ņemiet vērā, ka jumta stacijas uzstādīšanas laikā iet pa visu jostas rokturi.
Q: Vai akmens pārklāts metāla jumta flīžu trokšņains?
A: nē! Nulles gaisa telpa starp akmens pārklājumu metāla jumtu Paneļu smiltis jumta segumu apvienojumā ar akmens pārklājumu mazina ārējo troksni pat lietus gultnē.
Q: Vai akmens pārklāta metāla jumta seguma sistēma ir smaga?
A: akmens pārklājuma jumta dakstiņi patiešām ir viegls! Betona un māla jumti var nosvērties līdz 15 mārciņām uz kvadrātcaurules! Patiesībā akmens pārklājuma jumta dakstiņi ir pat vieglāki nekā lielākā daļa augstas kvalitātes asfalta jumtu jostas roze.
Q: Vai akmens metāla jumta flīžu izturība?
A: Jā, nemetāla jumta vidējais ekspluatācijas laiks ir 17 gadi. Asfaltam var būt nepieciešams atkārtot jumtu ik pēc 10 līdz 20 gadiem, bieži agrāk. Bet metāla jumta seguma sistēma piedāvā nepārspējamu izturību, kas ilgst 2 līdz 3 reizes.
Q: Cik ilgi nepieciešams, lai uzstādītu tērauda jumtu?
A: Parasti tikai dažas dienas. Ēku jumtu kapņu sarežģītība ir galvenais faktors, lai noteiktu nepieciešamo laiku. Kompleksiem jumtiem ir nepieciešams vairāk laika nekā pamata dizainu.

Pāri:Metāla šindeļi Nākamo:Jostas roze

Izmeklēšana