Board barža jumts flīzes rievotas Roofing baržām jumtu paneļi

Board barža jumts flīzes rievotas Roofing baržām jumtu paneļi

LIELLAIVU BOARDAll jaunu saules piederumi ir nedegošas, novērš kukaiņu un sniega infiltrācija, viegli uzstādīt un vienlaikus nodrošina akmens izturību un ilgmūžību pārklājumu tērauda jumtu sistēmas. Ba

Produkta detaļas

Dalian jaunu saules celtniecības materiālu co., Ltd ir viens no vadošajiem Ķīnas baržas valdes jumta flīžu ražotāji un piegādātāji, un mums ir arī profesionāla kompānija un rūpnīcas, laipni lūdzam iegādāties zemu cenu sviestmaizi jumts, jumta, gofrētas jumta flīzes, sri lanka, lowes metāla jumta segums un vairumtirdzniecības lētas preces no mums.


BARŽA valdes gofrētas dakstiņu baržām jumtu paneļi

Visas jaunās saules piederumi ir nedegošas, novērš kukaiņu un sniega infiltrācija, viegli uzstādīt un vienlaikus nodrošina akmens izturību un ilgmūžību pārklājumu tērauda jumtu sistēmas.


Barža dēļi ir dekoratīvas funkcijas, kas ir uzstādīti uz māju, pēc jumta piķis gables. Dēļi ir piestiprināti tieši gar pavirzītu, neaizsedzot jumta strukturālas detaļas un pievienojot dekoratīvs akcents, izvairīties no putniem lidot iekšpusē jumta. Šāda veida jumta apdares tiek izmantots daudzos pasaules reģionos un piemēriem redzams pāri plašu arhitektūras stili.

Šie dekoratīvie līdzekļi ir pazīstams arī kā lidot sijas vai čukurs spārēm. Tie nekalpo strukturālo funkciju mājās, tiek pievienoti pēc mājām ir būvētas kopā ar citiem dekoratīvā apdare.


Krāsu izvēle Liellaivu valdes jumta flīzes gofrētas Roofing baržām jumtu paneļi

Parasti pats ar jumta flīzes krāsa veselumu.

* Standarta krāsu

(Krāsas tiks parādīta mainās ekrānā no faktisko produktu. Lūdzu atsaukties uz faktisko produktu paraugu pirms pasūtīšanas.)


* Klientu individuālu risinājumu

Pirms pasūtīšanas, lūdzu, sniedziet produkta krāsu paraugu.Pāri:Metāla jumta flīzes Nākamo:Beigās KLP viegla metāla Skaida Roofing flīzes beigu slēgšana

Izmeklēšana