Zibspuldzes vāka jumta flīzes pusē mirgo sienu zibspuldzes jumta paneļi

Zibspuldzes vāka jumta flīzes pusē mirgo sienu zibspuldzes jumta paneļi

FLASH kassedzvisa jaunu saules piederumi ir nedegošas, novērš kukaiņu un sniega infiltrācija, viegli uzstādīt un vienlaikus nodrošina akmens izturību un ilgmūžību pārklājumu tērauda jumtu sistēmas. Th

Produkta detaļas

Dalian jaunu saules celtniecības materiālu co., Ltd ir viena no vadošo Ķīnas zibspuldzes vāciņu jumta flīžu ražotāji un piegādātāji, un mēs esam arī profesionāla kompānija un rūpnīcas, laipni lūdzam iegādāties zemu cenu blakus mirgo, sienas zibspuldzi, sienas plāksnes, jumta paneļi, jumta paneli un vairumtirdzniecības lētas preces no mums.


ZIBATMIŅAS VĀKA pusē mirgo sienu zibspuldzes jumta paneļi

Visas jaunās saules piederumi ir nedegošas, novērš kukaiņu un sniega infiltrācija, viegli uzstādīt un vienlaikus nodrošina akmens izturību un ilgmūžību pārklājumu tērauda jumtu sistēmas.Dzīvojamās mājas jumts kalpo viens galvenais mērķis, un tas ir šķērslis pret laika apstākļiem ārpusē. Visgrūtāk laika elementu kontrole ir ūdens un jumta mirgot darbojas kā pēdējā aizsardzības līnija pret ūdens noplūdi.

Uz jumta mirgot būtu efektīva, tai ir jābūt izturīgām, zemas uzturēšanas, ūdensizturīgu, un arī uzņemt kustību. Kustība ir izmitināti dēļ konstants paplašināšanu un kontrakcijas starp jumta seguma materiālus un lietas, kas nav jumta seguma materiālu. Šī paplašināšanās un saraušanās var notikt, pamatojoties uz ikdienas un/vai sezonas. Piemēram, saules gaisma var izveidot ļoti augsta virsmas temperatūra dienas laikā, izraisot jumta materiālus, lai paplašinātu, bet naktī temperatūra pazeminās un materiāli līgumu. Sezonālās izmaiņas var ietekmēt kokmateriālu izstrādi un mirgojoša materiāli jāspēj izturēt visas šīs izmaiņas un paliek necaurlaidīgos.

Uzsver, ka jumta mirgojoša pieredzi, laika gaitā varētu vairāk tendētas uz neveiksmi, rodoties ekstremāli laika apstākļi, piemēram smago sniega, lieliem vējiem vai karstums. Instalēšanas laikā jāraugās, lai saglabātu mirgojoša materiāli. Profesionālu jumiķi parasti samazināt un veidot savas mirgo materiālus no lokšņu metāla, bet tie ir arī pieejami iepriekš izveidota.


Krāsu izvēle Flash aptver jumta flīzes sānu mirgo sienas Flash jumta paneļi

Parasti pats ar jumta flīzes krāsa veselumu.

* Standarta krāsu

(Krāsas tiks parādīta mainās ekrānā no faktisko produktu. Lūdzu atsaukties uz faktisko produktu paraugu pirms pasūtīšanas.)


* Klientu individuālu risinājumu

Pirms pasūtīšanas, lūdzu, sniedziet produkta krāsu paraugu.


Pāri:Fascia Board jumta flīzes Heat Resistant elastīgu jumta seguma materiālu Nākamo:nē

Izmeklēšana