Kores KLP jumta flīzes jumta sistēma vieglo materiālu

Kores KLP jumta flīzes jumta sistēma vieglo materiālu

KORES CAPAll jaunu saules piederumi ir nedegošas, novērš kukaiņu un sniega infiltrācija, viegli uzstādīt un vienlaikus nodrošina akmens izturību un ilgmūžību pārklājumu tērauda jumtu sistēmas. Uz

Produkta detaļas

Dalian jaunu saules celtniecības materiālu co., Ltd ir viena no vadošajām Ķīnas kores KLP jumta flīzes ražotāji un piegādātāji, un mums ir arī profesionāla kompānija un rūpnīcas, laipni lūdzam iegādāties zemu cenu quadrate kores, leņķa kores, pusi kārtā kori, krāsu flīzes akmens pārklāta metāla jumtu, krāsas akmens pārklājumu tērauda jumtu mozaīku un vairumtirdzniecības lētas preces no mums.


KORES KLP gaismas svara jumta sistēmas materiāli


Visas jaunās saules piederumi ir nedegošas, novērš kukaiņu un sniega infiltrācija, viegli uzstādīt un vienlaikus nodrošina akmens izturību un ilgmūžību pārklājumu tērauda jumtu sistēmas.Kores KLP jumta sistēmas materiāls ir 3 stilu izvēle:

Quadrate Ridge / leņķa Ridge / puse kārta Ridge


Kores KLP ir būvmateriāls, pa lēzena jumta kores līniju instalētā. Tradicionālo divslīpu jumts mājas veido divi slīpi malām, kas atbilst pa vidu. Punkts, kur šīs abas puses satiekas veidlapas jumta virsotne un sauc par kori vai līniju grēda. Kores KLP der vairāk locītavu starp šīm divām malām saglabāt lietus un sniega ārā no mājas. Tas palīdz arī piebeigt jumta izskatu, izveidojot cieši noslēgtās kopīgu gar abām pusēm.

Lielākā daļa kores KLP atveres ir neizprotamu ļaut aizbēgt, neļaujot iekļūt mājās ūdens karstā gaisa. Tās iekļautas apgrieztā "V" vai "O" formu, kas atbilst pāri kalnu grēdai, sēžot nedaudz virs jumta virsmas. Tāpēc, ka ūdens nevar ceļot augšā kalnā, mitruma nespēj iekļūt mājās caur šīm atverēm. Šī neizprotamu struktūra palīdz uzturēt no netīrumiem un atstāj, un samazina vēja brāzmas ietekmi. Daži kori KLP ventiļiem acs ekrāna var izmantot, lai aizbiedētu kukaiņus un citu kaitēkļu iekļūšanu mājās.

Mūsu rūpnīcas Noslēgtapa paredz KLP ventilācijas kores, pie jumta malas.


Krāsu izvēle Ridge KLP jumta flīzes jumta sistēma gaismas svara materiāls

Parasti pats ar jumta flīzes krāsa veselumu.


* Standarta krāsu

(Krāsas tiks parādīta mainās ekrānā no faktisko produktu. Lūdzu atsaukties uz faktisko produktu paraugu pirms pasūtīšanas.)


* Klientu individuālu risinājumu

Pirms pasūtīšanas, lūdzu, sniedziet produkta krāsu paraugu.


Pāri:Ielejas alumīnija sakausējuma gofrētas dakstiņu jumtu flīzes notekas Nākamo:Fascia Board jumta flīzes Heat Resistant elastīgu jumta seguma materiālu

Izmeklēšana