Importa akmens pārklājumu tērauda jumtu no Ķīnas

Importa akmens pārklājumu tērauda jumtu no Ķīnas

Ar akmeņu pārklājumu tērauda jumta seguma sistēma ir lielisks variants ilgstošam iespaidīgam jumtam. Piedāvājot vislabāko veiktspēju un inženiertehnisko dizainu, ir viss par akmens pārklājumu tērauda jumtu sistēmām. Akmens tērauda izstrādājumi ir unikāli.

Produkta detaļas

Importa akmens pārklājumu tērauda jumtu no Ķīnas un izplatīt uz Kataras, Jamaikas, Botsvānas un Turcijas

akmens pārklājuma metāla jumta dakstiņi .png Botsvāna


Izmērs: 1335 * 420mm

Derīgs izmērs: 1280 * 380mm

Tērauda plāksnes biezums: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Galvenokārt krāsa no akmens pārklāta nerūsējošā tērauda jumta seguma

Krāsu karte ar akmeņiem pārklātu jumta dakstiņiem .jpg

Pakete no akmens pārklāta tērauda jumta seguma

package.jpg


Materiāli no akmens pārklātas tērauda jumta seguma

Materiāli, ko izmanto akmens pārklājuma nerūsējošā tērauda jumta seguma ražošanā, ietver jumta ventilācijas atveres, mirgojošus cauruļvadus, grēdas atveres un notekas aizsardzību. Tie visi var tikt izgatavoti ar akmens pārklājumu no nerūsējošā tērauda. Celtniecības laikā būs nepieciešami arī citi materiāli, piemēram, grābekļa vāki, starteru sloksnes, ielejas, hermētiķi un stiprinājumi.

materiāls no akmens pārklātas metāla jumta dakstiņi .jpg

Trūkumi no akmens pārklātas tērauda jumta

Ir daži trūkumi akmens pārklājumu tērauda jumta segumu. Sākotnējās izmaksas ir vairāk nekā parasti asfalta jumta segumi. Izmantotie dabiskie akmeņi var radīt krāsu pretrunas. Paneļi pārklājas un nav savstarpēji savienoti, kas var radīt problēmas, ja nokļūst sniega, lietus vai vēja. Šāda veida jumta segumi izmanto pakļauti aizdari, kas var rūsēt laikā, jo ūdens iedarbība vai slazds mitrums iekšā. Lentu tipa sistēmas ir pakļautas mitrumam un kondensācijai, kas var pūtīties laikā. Akmens pārklāta jostas roze ir nedaudz jauna; ne katrs jumta uzstādītājs var zināt, kā pareizi tos instalēt.

Apakšējā līnija ir tā, ka, lai gan ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts ir diezgan jauns, ieguvumi lielākoties pārsniedz trūkumus. Lai gan finanses un budžets tiek ņemti vērā ar tērauda jumtu segumu, tā ir labāka izvēle būvniekiem, kuriem ir papildu nauda, lai uzstādītu šāda veida jumtu segumu. Tērauda jumta segums, kas pārklāts ar akmeņiem, izturēs laiku un tālu pārsniegs asfalta šindeļus vai lētākas jumta konstrukcijas. Ja mājā vai ēkā tiek uzstādīts jumts, ir spēcīga tālākpārdošanas vērtība, tad tas var būt labs risinājums. Šī ir viena no ilgākajām ilgstošākajām, izturīgākajām jumta seguma sistēmām mūsdienu tirgū.

Tā kā tā ir noturīga pret atmosfēras iedarbību, elementi un gandrīz neeksistējošas uzturēšanas izmaksas, ar akmeņiem pārklāts tērauda jumts ir optimāla izvēle gandrīz jebkurai ēkai, kas nodrošina, ka iemītnieki plāno palikt savās mājās ilgu laiku. Tie, kas plāno pārdot savas mājas tuvākajā nākotnē, var nevēlēties ieguldīt šāda veida jumta segumā tikai tāpēc, ka viņi neapmeklēs savu ieguldījumu atdevi vai atlīdzinās jumta izmaksas, kad māja tiek pārdota.

akmens pārklāts metāla jumta dakstiņu projekts Ķīnā .jpgPāri:Akmens pārklājumu tērauda jumta plusi un mīnusi Nākamo:Akmens pārklājumu tērauda jumta seguma materiālu & izmaksu Guide

Izmeklēšana