Naglu / skrūves tipa krāsaina akmens pārklājumu tērauda jumta dakstiņi

Naglu / skrūves tipa krāsaina akmens pārklājumu tērauda jumta dakstiņi

NAGLA SCREWAll jaunu saules gaismu aksesuāri nedegošas, novērstu kukaiņu un sniega infiltrācija, viegli uzstādīt un vienlaikus nodrošina akmens izturību un ilgmūžību pārklājumu tērauda jumtu sistēmas. Th

Produkta detaļas

Dalian jaunu saules celtniecības materiālu co., Ltd ir viens no vadošajiem Ķīnas naglu jumta flīžu ražotāji un piegādātāji, un mums ir arī profesionāla kompānija un rūpnīcas, laipni lūdzam iegādāties zemu cenu skrūve, krāsu jumtu, krāsains jumta, krāsains akmens pārklājumu tērauda jumta dakstiņi un vairumtirdzniecības lētas preces no mums.


NAGLU / skrūves no krāsaina akmens pārklājumu tērauda jumta dakstiņi

Visas jaunās saules piederumi ir nedegošas, novērš kukaiņu un sniega infiltrācija, viegli uzstādīt un vienlaikus nodrošina akmens izturību un ilgmūžību pārklājumu tērauda jumtu sistēmas.Nagus / skrūves var izmantot koka struktūras un tērauda struktūru.

Naglu, vai skrūvi vai skrūvi, ir tipa stiprinājums, parasti izgatavoti no metāla, un raksturojas ar spirālveida kori, kas pazīstams kā vīriešu (ārējo vītni) vai vienkārši pavedienu, aptīt ar cilindru. Daži skrūvju vītnēm ir paredzēti, lai precētos ar papildu pavediens, kas pazīstams kā sieviešu pavedienu (iekšējā vītne), bieži vien riekstu vai objektu, kuram ir iekšējā vītne formēti to formā. Citu skrūvju vītnēm ir paredzēts samazināt spirālveida groove mīkstāku materiālu, skrūve ir ievietota. Visbiežāk izmanto skrūves ir uzglabātu objektus kopā un novietotu objektu.
Naglu / skrūves tipa krāsaina akmens pārklājumu tērauda jumta dakstiņi

Pāri:Krāsaino akmeņu pārklājumu tērauda jostas roze Ražošana un izplatītājs Antigva, nevis Nani, Aruba, Bahamas, Britu Virdžīnu salas, Kaimanu salas, Grenāda, Gvadelupa, Kuba un Karību jūra Nākamo:Remonta komplekts līme ūdens akmens mikroshēmas krāsains Stone Coated flīzes metāla jumta segums

Izmeklēšana