Akmens pārklājumu tērauda jumta plusi un mīnusi

Akmens pārklājumu tērauda jumta plusi un mīnusi

Akmens pārklājumu tērauda jumta sistēma ir lieliska iespēja ilgstoši iespaidīgs meklējat jumta. Piedāvā maksimālu veiktspēju un inženierzinātņu dizains ir kādi Stone Coated Steel Roofing Systems ir par. Stone Coated Steel produkti ir unikāls.

Produkta detaļas

akmens pārklājumu tērauda jumta plusus un mīnusus, Turkmenistāna

Labumu no akmens pārklājumu tērauda jumta Turkmenistāna

Ūdensizturīgs Anti sniega Siltuma izolācija Ugunsgrēka novēršana Pretoties taifūns Anti zemestrīce

stone coated roofing in Nigeria .jpg

Hot sell roof tiles in Nigeria .jpg

stone coated roofing sheet .jpg


Izmērs: 1320 * 420mm

Derīgs lielums: 1280 * 380mm

Tērauda plāksnes biezums: 0.4 mm (0,45 mm 0,5 mm)


Galvenokārt krāsu kartes akmens pārklājumu tērauda jumta

"Akmens pārklāta metāla jumta segums mozaīku", izmantojot dabas bazalts, abrazīvās pretestības, ūdens absorbcijas likme zemas, trokšņu samazināšanu un skaņas izolāciju, neorganiskos pigmentus, augsttemperatūras aglomerācijas krāsa krāsu stabilitāte.

Color Card of stone coated roof tiles .jpg

Akmens materiālu pārklājumu tērauda jumta

Akmens pārklāta nerūsējošā tērauda jumta būvniecībā izmantotie materiāli ietver jumta lūkām, mirgo cauruļvadi, kores ventilācijas atverēm un notekas aizsardzību. Tie var veikt visas ar akmens pārklāta nerūsējošā tērauda. Citi materiāli būs nepieciešama arī būvniecībā, kā grābeklis vāciņi, starter sloksnes, ielejas, hermētiķu un pielikumus.

material of stone coated metal roof tiles .jpg

Trūkumus, akmens pārklājumu tērauda jumta

Ir daži trūkumi, akmens pārklājumu tērauda jumta. Sākotnējās izmaksas ir vairāk nekā regulāru asfalta jumta. Dabīgie akmeņi izmantoti var radīt krāsu pretrunas. Paneļi pārklājas un darīt nav saķerties, kas var radīt problēmas, ja sniega, lietus vai vēja pārdzīvot. Šāda veida jumta izmanto pakļauti aizdares, kas var rūsas laikā sakarā ar ūdens iedarbības vai slazdošanas mitruma robežās. Latām tipa sistēmām ir pakļauti mitruma un kondensācija, kas var tur sapūt, un savlaicīgi. Akmens pārklājumu jostas roze ir diezgan jauni; ne katrs jumta uzstādītājs var zināt, kā tos instalēt pareizi.

Bottom line ir tas, ka gan akmens pārklājumu tērauda jumta ir samērā jauns, ieguvumi atsver trūkumus. Lai gan vērā ar tērauda jumta ir finanses un budžets, tā ir labāka izvēle celtniekiem, kuri jāinstalē šāda veida jumta papildu naudu. Akmens pārklājumu tērauda jumta izturēt laika pārbaudi un daudz pārdzīvot asfalta jumtu vai lētāk jumta metodes. Ja tiek instalēts mājas vai ēkas jumta ir spēcīgu tālākpārdošanas vērtība, tad tā var būt laba izvēle. Tas ir viens no visilgāk ilgstošu, visizturīgākā roofing systems tirgū šodien.

Tāpēc, ka tā pretestība dēdēšanas, elementiem un praktiski neeksistēja uzturēšanas izmaksas, akmens pārklājumu tērauda jumta ir optimālā izvēle gandrīz jebkura ēka, sniedzot pasažieriem plāno palikt savās mājās uz ilgu laiku. Tiem, kas plāno pārdot savas mājas, tuvākajā nākotnē var nevēlēties, lai ieguldīt šāda veida jumta, tikai tāpēc, ka tie nebūs apkārt redzēt atdevi no saviem ieguldījumiem vai atgūt jumta izmaksas, ja māja tiek pārdota.

Lieta dušas, s toni pārklātas tērauda jumta

stone coated metal roof tiles house .jpg


akmens pārklājumu tērauda jumta plusus un mīnusus,

Skaida dizains

Izmērs: 1320 * 420mm

Derīgs lielums: 1280 * 380mm

Tērauda plāksnes biezums: 0.4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Iepakojumā: 560 600 datori katrā Rental Cars

20 pēdas conainer: 8000-9000 gab 20FT konteiners

Paketes no akmens pārklājumu tērauda jumta

package.jpg

Pāri:Krāsu Stone Coated Chip tērauda flīzes, jumta sistēmas karstā pārdot, Uzbekistāna, Kirgizstāna, Turkmenistāna, Tadžikistānā, Kazahstānā Nākamo:Importa akmens pārklājumu tērauda jumtu no Ķīnas

Izmeklēšana