TERABELLA TILE

TERABELLA TILE

Ar akmeņu pārklājumu tērauda jumta seguma sistēma ir lielisks variants ilgstošam iespaidīgam jumtam. Piedāvājot vislabāko veiktspēju un inženiertehnisko dizainu, ir viss par akmens pārklājumu tērauda jumtu sistēmām. Akmens tērauda izstrādājumi ir unikāli.

Produkta detaļas

TERRABELLA TILE, akmens pārklājuma tērauda jumta seguma sistēma

Akmens pārklājuma tērauda jumta seguma izmantošanas priekšrocība

Ūdensdrošs   Anti sniega   Siltumizolācija   Ugunsdrošība   Pretoties taifūnam   Pretī pret zemestrīcēm

stone coated roof system .jpg


Izmērs: 1335 * 420mm

Derīgs izmērs: 1280 * 380mm

Tērauda plāksnes biezums: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Galvenokārt TERRABELLA TILE krāsu kartīte , akmens pārklājuma tērauda jumta seguma sistēma

"Akmens pārklātas metāla jumta dakstiņi", izmantojot dabisko bazaltu, izturību pret nodilumu, ūdens absorbcijas koeficientu zemu, trokšņu samazināšanu un skaņas izolāciju, neorganiskos pigmentus, krāsu ar krāsu, krāsu stabilitāti augstā temperatūrā.

Krāsu karte ar akmeņiem pārklātu jumta dakstiņiem .jpg

Materiāli TERRABELLA TILE, akmens pārklājumu tērauda jumta seguma sistēma

Akrila stiklojuma slānis - Lai nodrošinātu puslāzojumu, uzlabo grants savienošanas spēku un novērš lietus ūdeni, kas nokļūst zemākajā slānī.

Krāsains akmens slānis - lai aizsargātu flīzes no ultravioletajiem stariem, samazinātu lietus troksni un uzlabotu dekoratīvo efektu.

Akrila līme slānis - pielīmēt akmens grants Galvalume tērauda loksnēm un aizsargāt loksni.

Aizsargājošs slānis - lai aizsargātu Galvalume pārklājumu, uzlabotu izturību pret koroziju un saķeri.

Alumīnija-cinka pārklājuma (Galvalume pārklājuma) slānis - Lai ietaupītu enerģiju un pagarinātu izstrādājumu kalpošanas laiku, pateicoties lielai siltuma atstarošanai un pārklājuma izturībai pret koroziju.

Tērauda loksnes slānis. Augstas izturības kola-roll tērauda loksne.

Alumīnija-cinka pārklājuma (Galvalume pārklājuma) slānis - Lai ietaupītu enerģiju un pagarinātu izstrādājumu kalpošanas laiku, pateicoties lielai siltuma atstarošanai un pārklājuma izturībai pret koroziju.

Aizsargājošs slānis - lai aizsargātu Galvalume pārklājumu, uzlabotu izturību pret koroziju un saķeri.

materiāls no akmens pārklātas metāla jumta dakstiņi .jpg

Kāpēc izvēlēties New Sunlight TERRABELLA TILE, akmens pārklājumu tērauda jumta seguma sistēmu

Jauns Sunlight akmens pārklāts tērauda jumts ir viens no Austrālijas vispieredzējušākajiem un uzticamākajiem Jumta restaurācijas un krāsošanas uzņēmumiem. Mūsu galvenais pakalpojums Sidnejā ir jumta restaurācija, kas apkalpo visus Sidnejas un Ziemeļu krasta priekšpilsētas rajonus. Ar vairāk kā 15 gadu pieredzi profesionālu un uzticamu jumta segumu sniegšanā, ar jaunu saules staru akmens pārklājumu tērauda jumtu kvalitāte ir svarīga. Šī iemesla dēļ spējīga jumta restaurācija ar pārliecību var piedāvāt garantiju saviem pakalpojumiem. Mūsu pakalpojumi ietver Jumtu remontu , jumtu tīrīšanu , jumtu restaurāciju , jumtu segumu   remonts, Jumta pārgriešana, Jumta pārklājums, Re-jumtu segumi, jumtu paplašinājumi, Jumta krāsošana un stiklojums Sidnejā. Piedāvājam arī ūdens strūklu un augstspiediena tīrīšanu, noteku montāžu, Colorbond jumtu segumu, bezmaksas jumtu apskati, konsultācijas un cenas.

Gadu gaitā jūsu jumts var tikt pārklāts ar aļģēm, sūnām, krāsu un visu veidu atkritumiem. Mēs, iespējams, jumtu atjaunošanā Sidnejā izmantojam mūsu gadu pieredzi, lai novērstu šādu notikumu un atjaunotu jūsu jumtu, atstājot jūsu māju par jūsu kaimiņu skaudību.

Izvēloties tikai visdrošākos un uzticamākos materiālus, Ability Roofing nodrošina visu savu jumta darbu kvalitāti un izcilību. Mūsu piegādēm ir Dulux, ACE griezēji, Shieldcoat un Nutech Krāsas.

Mēs saprotam uzticības un vietējās kopienas locekļa nozīmi; mēs cenšamies piegādāt kvalitatīvus jumta seguma pakalpojumus atbilstoši jūsu prasībām.

Atļaujot jumta atjaunošanu, mums ir licence un jāievēro darba drošības ētika, vienlaikus atjaunojot jumtu. Ar pierādītu labu drošības pasākumu sekmē mēs palīdzam nodrošināt, ka mūsu klienti atjauno jumtu atbilstoši OHS prasībām. Mūsu darbinieki ir ļoti labi apmācīti un apmācīti, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat augstāko amatnieku kvalitāti. Mēs arī piedāvājam vislabākās un drošākās iespējas, kas sasniegs jūsu jumta atjaunošanas vēlamo rezultātu.

Gatavie akmeņogļu tērauda jumta seguma projekti akmens pārklāts metāla jumta dakstiņu nams .jpg

stone coated steel roof tiles .JPG

TERRABELLA TILE, akmens pārklājuma tērauda jumta seguma sistēma

Monier roof tiles.JPG


package of roof tiles.JPG

package.jpg

Pāri:Jumta flīze Nākamo:Tērauda jumta segums DZIRKSTEŅU NOVĒRŠANA, krāsošana

Izmeklēšana